Jak uzyskać ubezpieczenie w trybie fabularnym GTA 5? 5 prostych wskazówek!

Chcesz dowiedzieć się, jak uzyskać ubezpieczenie w trybie fabularnym GTA 5? Jeśli tak, nie wahaj się przeczytać tego przewodnika, aby pomóc Ci chronić swój pojazd przed uszkodzeniem lub utratą z ubezpieczeniem w GTA 5.

Zaprawdę, ubezpieczenie jest bardzo cennym wyczynem. Jest to przydatne w unikaniu trybu pasywnego lub jeśli grasz na zajętym serwerze, na którym nędza jest powszechna.

Jak uzyskać ubezpieczenie w trybie fabularnym GTA 5? 5 prostych wskazówek!

Ubezpieczenie w trybie fabularnym GTA 5 można uzyskać teraz albo nigdy. Bądź więc wśród tych graczy, którzy już na tym skorzystali.

Wskazówki, jak uzyskać ubezpieczenie od trybu fabularnego GTA 5

Oto wskazówki, jak uzyskać ubezpieczenie trybu fabularnego GTA 5.

#1. Najpierw zrozum roszczenie

Skontaktuj się z firmą ubezpieczeniową, jeśli zniszczyłeś samochód. Zrób to samo, jeśli policja zniszczyła go po zatrzymaniu. Otrzymaj dodatkowy lub niewielki udział własny na wymianę pojazdu. Zawiera również zainstalowane modyfikacje. Jeśli chodzi o koszt uzyskania przychodu, różni się on w zależności od wartości pojazdu. Niemniej jednak zawsze jest to 1,25 procent kosztów wymiany. Nie obejmuje to jeszcze modyfikacji. Jeśli inny gracz uszkodził pojazd, odliczenie jest usuwane z jego funduszy. Właściciel już tego nie płaci. Dzieje się tak, chyba że dostępne są wystarczające środki.

Wspomniany udział własny nie jest opłacany przez gracza i innego gracza podczas gry na PC. Opiera się na aktualizacji tytułu 1.33, podkreślając schemat oszustwa ubezpieczeniowego. Oszuści używali odliczeń tylko po to, by unieszczęśliwić graczy. Mają na celu generowanie droższych i ubezpieczonych pojazdów. Tym samym naraża gracza na eksplozję.

Konto bankowe gracza jest następnie opróżniane w ciągu kilku minut. Ale w niektórych przypadkach gracze na PC są zobowiązani do zapłaty udziału własnego w uszkodzeniu pojazdu innego gracza.

Wymieniony pojazd jest od razu ponownie ubezpieczony. Wszystkie pojazdy zastępcze trafiają prosto do magazynu Morse Mutual. Ale tylko jeśli gracz użył innego pojazdu lub kilku pojazdów, nie będzie to kontynuowane. Aby Ci pomóc, sprawdź, jak uzyskać ubezpieczenie w trybie fabularnym GTA 5 jest również łatwiejsze. Zamiennik ma być dostarczony prosto do garażu gracza.

#2. Zwróć uwagę na informacje o łatce

Oto informacje o aktualizacji, które należy wziąć pod uwagę:

Patch 1.10

Oznacza to, że gracz nie jest zobowiązany do płacenia niczego związanego z ubezpieczeniem. Aby to spełnić, konieczne jest odczekanie czterech dni w grze. Służy do zniszczenia pojazdu osobistego. Nawet pojazdy zniszczone w ramach edycji kolekcjonerskiej nie zostaną odzyskane po aktualizacji. Dotyczy tych, którzy ich nie mają. To samo dotyczy Space Dockera, który nie został odzyskany z kolejnych łatek.

Patch 1.16

Patch 1.16 wymaga, aby gracz nie płacił za ubezpieczenie. To w tym przypadku ich pojazd nie ulega zniszczeniu. Dzieje się tak również wtedy, gdy gracz, który go niszczy, nie ma wystarczających środków. Środki te przeznaczone są na opłacenie ubezpieczenia.

Aktualizacja tytułu 1.17

Aktualizacja tytułu 1.17 umożliwia graczom złożenie wniosku w jednym telefonie. Dzieje się tak, jeśli mają wiele & zniszczone pojazdy. Zalecane jako lepsze niż wykonywanie oddzielnych połączeń dla każdego pojazdu.

Poprawka 1.42

Aktualizacja 1.42 zawiera zasadę, której należy przestrzegać, jeśli jeden gracz z hangaru zniszczy osobisty samolot gracza. Premia w wysokości 1000 dolarów ma zapłacić właściciel, a nie ten, który ją zniszczył. Nawet samoloty spadają bez żadnych opłat, gdy zostaną zniszczone przez zagrożenia środowiskowe, graczy i NPC. Ubezpieczenie premium nie jest również pobierane od właściciela gracza, który zniszczył swój samolot. Właściciel płaci to tylko wtedy, gdy to on go zniszczył.

#3. Kradzież lub wypadek

Złóż wniosek w sprawie eksplozji lub kradzieży samochodu w firmie Mors Mutual. Następnie odwiedź sekcję kontaktów, w której można je znaleźć. Na pewno dadzą ci zupełnie nowy samochód do odebrania. Znajduje się na mapie za pomocą markera samochodowego. Skradziony samochód można nadal śledzić za pomocą znacznika mapy. To tylko wtedy, gdy jest tropiciel. Pozew wzajemny należy złożyć po opuszczeniu gry, w przeciwnym razie samochód eksploduje. To najlepszy sposób na uzyskanie ubezpieczenia w trybie fabularnym GTA 5. Gdybym był tobą, poznaj najszybszy sposób na odzyskanie zniszczonego samochodu w GTA 5.

#4. Ubezpieczenie pojazdu online w GTA 5

Odwiedź urząd celny Los Santos ze wszystkimi dostępnymi kategoriami ubezpieczeń. Po opłaceniu pojazd jest już ubezpieczony. Morse Mutual Insurance przywróci pojazd, jeśli jest uszkodzony. To znaczy, jeśli ktoś jest odpowiedzialny za jego zniszczenie. Ale jeśli to Twoja wina, musisz zapłacić za koszt według wartości pojazdu.

Zdecyduj się ubezpieczyć swój pojazd w Los Santos Customs. Jest tak zwany jednorazowy bonus, z którego możesz się cieszyć. Ceny premium różnią się w zależności od wartości i klasy samochodu. Jeśli kupujesz pojazd przez Internet, Twój zakup zawiera już ubezpieczenie.

#5. Odbiór premii w GTA 5

Zdobądź ten najbardziej dostępny sposób, udając się do sklepu Ammu-Nation. Idź prosto do lady. Wejdź w interakcję z bronią zamontowaną na ścianie. Dopóki nie znajdziesz karabinu wyborowego, granatnika kompaktowego, granatnika kompaktowego Nie bierz karabinu. Teraz będą się na ciebie wściekać.

Podsumowanie

Pamiętaj o tych pięciu wskazówkach, jak uzyskać ubezpieczenie w trybie fabularnym GTA 5. Ubezpieczenie to coś, z czego gracze online powinni korzystać. Dobrze też, że pojazd można ubezpieczyć za składkę. Po prostu dokształcaj się i rozumiej poważnie cytowane informacje. Aby uzyskać więcej artykułów ubezpieczeniowych, przeczytaj, kiedy samochód zostanie skradziony, w jaki sposób ubezpieczenie go obejmuje i do kogo ubezpieczyciela zadzwonić po wypadku. Dziękuję za przeczytanie!