Ile kosztuje ubezpieczenie korwety? Zaskakujące fakty do poznania!

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje ubezpieczenie Corvette? Jest stosunkowo drogi i może kosztować nawet 1680 dolarów rocznie.

Ta Corvette Chevroleta jest kosztowna w porównaniu z innymi modelami. Jest to po prostu drogie, gdy jest ubezpieczone, że koszty mogą sięgać około 252 dolarów rocznie. Ale składki różnią się w zależności od roku modelowego i firmy ubezpieczeniowej.

Ile kosztuje ubezpieczenie korwety? Zaskakujące fakty do poznania!

To dobrze, że Chevrolet Corvette jest dostępny w przystępnej cenie ubezpieczenia samochodu. Rozejrzyj się tylko po to, aby porównać oferty różnych dostawców. To będzie zależeć od twojego modelu. Moi przyjaciele, musicie dowiedzieć się więcej na ten temat. Warto więc czytać dalej!

Ile będzie kosztować ubezpieczenie Corvette Chevroleta

Wycena ubezpieczenia będzie w dużej mierze zależeć od wybranego dostawcy. Roczna stawka wynosi średnio 1127 dolarów. To Allstate jest jak dotąd najdroższym przewoźnikiem. Średni koszt to około 2088 dolarów rocznie. To różnica 961 dolarów. Inne firmy to Allied ze średnią roczną stawką 1127 dolarów, USAA ze średnią roczną stawką 1504 dolarów, GEICO ze średnią roczną stawką 1680 dolarów oraz ze średnią roczną stawką 1680 dolarów dla Progressive.

Ile ubezpieczenia korwety według roku modelowego

Starsze wersje pojazdów mogą być tańsze, gdy są ubezpieczone. Dzieje się tak, ponieważ samochód ma tendencję do amortyzacji. Jednak kompleksowe ubezpieczenie i kolizja okazały się akurat bardzo kosztowne. Średnia różnica kosztów wynosi 159 dolarów dla Chevroleta Corvette 2014 & model 2020. Różni dostawcy mogą również oferować niedrogie opcje, które zależą w dużej mierze od roku modelowego. Najtańszym dostawcą byłby Nationwide dla najnowszego modelu 2020. Ma to średnią roczną premię w wysokości 1104 dolarów. Podobnie jak w przypadku użytkowników, mogą wybrać dla swojego roku modelowego, widząc porównywane stawki. Najtańsza forma przewoźnika może się zmieniać w zależności od roku.

Ile będzie kosztować ubezpieczenie Chevroleta Corvette dla osób w wieku od szesnastu do dwudziestu pięciu lat

Ile kosztuje ubezpieczenie na Corvette dla szesnastu do dwudziestu pięciu lat? Młodsi kierowcy zazwyczaj płacą więcej. Jest to prawdą, biorąc pod uwagę ich ubezpieczenie samochodu jako takie, które jest ich brakiem doświadczenia. Ich brak doświadczenia jest jeszcze bardziej ryzykowny, gdy są ubezpieczeni.

To średnio 5482 dolarów roczny koszt ubezpieczenia. To jest tylko dla osiemnastoletniego kierowcy. Stawka 3802 dolarów jest wyższa w porównaniu z ceną czterdziestoletniego kierowcy.

Dodanie nastolatków w ramach polityki rodzica to dobra decyzja. Celem tego jest zaoszczędzenie pieniędzy na ubezpieczeniu samochodu. Dla młodych kierowców jakoś taniej jest wykupić ubezpieczenie.

Co obejmuje ubezpieczenie Chevrolet Corvette

Oto dodatkowe wglądy w dane, które odnoszą się do ubezpieczenia Chevrolet Corvette:

Zniżki na zasady pozwalają zaoszczędzić pieniądze

Czym więc jest ubezpieczenie samochodu w Corvette? Zniżki oferowane są u ubezpieczonych kierowców należących do określonej organizacji zawodowej. Wtedy też są dobrymi uczniami i wcześnie podpisali swoją polisę. To pozwoli zaoszczędzić 328 dolarów rocznie dla przeciętnego kierowcy. Chodzi o koszt ubezpieczenia Corvette.

Podwyższenie udziału własnego sprawia, że ​​ubezpieczenie jest bardziej przystępne

Oszczędzaj co roku aż 368 dolarów, podnosząc odliczenia z polisy z 500 do 1000 dolarów. Oczywiście dotyczy to tylko czterdziestoletniego kierowcy. Jednocześnie co roku dla dwudziestoletniego kierowcy można zaoszczędzić 724 dolary.

Kierowcy wysokiego ryzyka mogą uznać ubezpieczenie korwety za coś drogiego

Pięćdziesięcioletni kierowca może mieć wypadek lub kłopoty. Można również spotkać się z naruszeniami, które zawyżają stawki o 2224 dolarów rocznie.

Wybór niskiego udziału własnego może nie mieć praktycznego sensu finansowego

Zmniejsz odliczenia z polisy od 500 do 250 dolarów. Może to kosztować dodatkowe 386 dolarów rocznie dla czterdziestoletniego kierowcy. To 764 dolarów dla dwudziestoletniego kierowcy.

Wiek i płeć mogą wpływać na stawkę do zapłaty

3856 dolarów to średnia stawka, jaką co roku otrzymuje dwudziestoletni kierowca płci męskiej. Za dwudziestoletnią kobietę-kierowcę trzeba zapłacić 2836 dolarów. Więc jest różnica 1020 dolarów każdego roku. W wieku 50 lat stawka może wynosić 1766 dolarów dla mężczyzn. Koszt może osiągnąć 1730 dolarów dla kobiet-kierowców. Jest różnica około 36 dolarów.

Wysokie koszty zapewnienia nastoletnich kierowców

Średnia stawka wyniesie 6512 dolarów rocznie za pełne ubezpieczenie Corvette. To jest tylko dla szesnastoletniego kierowcy. To także 6210 dolarów rocznie dla siedemnastoletniego kierowcy. I to jest 5848 dolarów rocznie na osiemnastoletniego kierowcę.

Dobra zdolność kredytowa lub ocena może oznaczać lepszą stawkę

Stany zatwierdza ocenę kredytową ubezpieczającego. Służy do obsługi i ustalania stawek ubezpieczeniowych. Utrzymanie zdolności kredytowej na poziomie 800 może zaoszczędzić 306 dolarów rocznie. Rozważa to niższą ocenę kredytową od sześciuset siedemdziesięciu do siedmiuset trzydzieści dziewięć. Niska ocena kredytowa może osiągnąć co roku 354-dolary.

To okładka!

Jakość należy zawsze podkreślać, wiedząc, ile kosztuje ubezpieczenie Corvette. Chociaż może to być drogie, zawsze można znaleźć tańszy zasięg. Zapewnij nastolatkom i osobom starszym spokój ducha. Przejrzyj też inkluzje, zanim w końcu je kupisz! Możesz sprawdzić, dlaczego ubezpieczenie samochodu jest ważne i ile płacisz za ubezpieczenie samochodu.