Promocja na tunele foliowe

Promocja na tunele foliowe to idealna okazja na wybranie konstrukcji do rozpoczęcia upraw pod osłonami. Choć na zewnątrz zalega obecnie masa śniegu, to następujące po sobie dni stycznia przybliżają ogrodników do sezonu. Chcąc zaoszczędzić podczas zakupu foliaka, warto zdecydować się na niego jeszcze w zimie.

Promocja na tunele foliowe

Jakość, a także sposób wykonania produktów przez producenta tuneli foliowych Krosagro zjednuje coraz większe grono klientów. Produkt na tle innych struktur tego typu wypada najsolidniej. Nie jest to konstrukcja jednosezonowa, która pod wpływem wiatru, złej pogody lub niewielkiego śniegu zapadnie się lub wypaczy. Nie jest też tak krucha jak PCV, ani wyginająca się jak obiekty z aluminium. Zastosowana stal cechuje się wysoką jakością, a także tym, że została pokryta warstwą antykorozyjną. Powłoka z cynku maksymalnie spowalnia starzenie się elementów, wydłużając ich eksploatacja o wiele lat.

Modułowe konstrukcje do upraw pod osłonami

Dzięki systemowi modułowej zabudowy tunele można przedłużać o w zasadzie nieograniczoną liczbę łuków. Korzystne jest to dla ogrodników, którzy chcieliby zwiększyć z czasem przestrzeń uprawową. Wsporniki boczne i dachowe stabilizujące foliak zwiększają jego wytrzymałość na obciążenia śniegowe. Utrzymując dodatnią temperaturę wewnątrz cieplarni, można uprawiać rośliny przez cały rok. A sadząc rośliny odporne na zimno, ogrodnik może zbierać świeże warzywa przez cały rok.

Hobbystyczny tunel foliowy

Promocja obowiązuje na małe i duże tunele foliowe do zastosowania na działce i w ogrodzie. Inwestując pieniądze w tego typu obiekt, oprócz trwałości, mamy pewność, że ten optymalnie sprawdzi się przy pielęgnacji roślin pod osłonami. Bez względu na to, co będziemy w nich uprawiać, przy prawidłowej pielęgnacji otrzymamy obfite zbiory.

Zalety upraw pod osłonami

Jednym z powodów, dla których ludzie decydują się na rozpoczęcie upraw pod osłonami, jest to, że stajemy się w ten sposób bardziej ekologiczni, a co się z tym wiąże – bardziej samowystarczalni. W czasach ogromnej konsumpcji podczas produkcji wielu roślin pakowane jest wiele wspomagaczy wzrostu. Panuje ogólna opinia, że w żaden sposób nie są szkodliwe, jednak coraz więcej osób ma odmienne zdanie. Nie należy jednak popadać w panikę, lecz w oparciu o fakty rozważyć, czy lepiej dla naszego zdrowia jeść warzywa, owoce i zioła ze sklepowych półek czy wyhodować je samemu. Miejskie ogrodnictwo to już coraz modniejsze rozwiązanie na aranżację ogrodu. Kiedy na około utrzymuje się ten sam design, nowoczesny ogród warzywny pod osłonami to wyzwanie rzucone nudnym przestrzeniom zielonym.

Sklep z tunelami foliowymi Krostrade

Gdzie szukać tuneli foliowych do upraw pod osłonami? Wystarczy zdecydować się na któryś z modeli, a także skorzystać z promocji (liczba sztuk jest ograniczona). Linki w nazwie rozmiarów przeniosą po kliknięciu bezpośrednio do danego modelu. Jeśli na etapie zamawianie pojawią się jakiekolwiek pytania lub trudności, zachęcamy do skorzystania z LIVE CHAT-u lub kontaktu telefonicznego z biurem obsługi klienta.

wysokość: 2m; szerokość: 2m; długość: 3,75mPrzeceniony z 649 zł na 519,75 zł

wysokość: 2,50m; szerokość: 3m; długość: 6,25mW promocji z 1209 zł na 961,66 zł

wysokość: 2,4m; szerokość: 4m; długość: 6,25mCena obniżona z 1476 zł na 1189 ZŁ

wysokość: 2,4m; szerokość: 4m; długość: 10mStara cena to 2159 zł natomiast nowa 1727 zł