Namioty garażowe dla firm

Przenośne namioty i mobilne garaże to ten sam typ konstrukcji. Stelaż takich struktur składa z rur i profili, które po połączeniu tworzą gotowe segmenty. Składa się je modułowo, a ostatecznie tworzą wytrzymałą konstrukcję, odporną na czynniki pogodowe i zabezpieczająca maszyny, towar oraz pojazdy pod osłoną Aby przekonać się na konkretny model namiotu, warto dowiedzieć się dlaczego takie produkty są lepszym rozwiązaniem niż budynki drewniane, murowane lub z blachy.

Priorytetową sprawą jeszcze przed samym zakupem przenośnego magazynu, jest zaplanowanie jaką funkcję będzie pełnić oraz jakie ilości rzeczy będą przechowywane wewnątrz. To umożliwi wybór dopasowanej do potrzeb przestrzeni, bez obaw że ta dość szybko zostanie zapełniona.

Przestrzeń robocza i magazynowa w modułowych namiotach

Warto zaznaczyć że konstrukcja jest bardzo uniwersalna, da się ją zaadoptować do każdej branży. Modułowość takich struktur umożliwia dowolne ich kształtowanie na długość a w co niektórych przypadkach również szeregowo. Taki system kompaktowej rozbudowy, sprawia że produkty Krosagro cieszą się popularnością wśród właścicieli ogrodów i przedsiębiorców prowadzących małe firmy. Pierwsi otrzymują niedrogą strukturę które wspiera zachowanie porządku w ogrodzie, garażowanie auta i składowanie warsztatu a także wsparcie przy uprawie pod osłonami. Drudzy mobilną strukturę, zdolną do przenoszenia z miejsca na miejsce tam gdzie w danej chwili prowadzone jest zlecenie. Popularność namiotów magazynowych i garażowych

Coraz częściej można spotkać się z tunelami łukowymi i namiotami, jak struktury które zastępując długie w budowie, drogie oraz trudno modyfikowalne stałe budynki. Alternatywa jest znacznie tańsza, prostsza a zarazem szybsza w montażu. Szeroka gama rozmiarów i dodatkowych akcesoriów, sprawia że konstrukcje można spersonalizować tak aby były optymalnie dopasowane pod klucz. Standardowe produkty dostępne są w sklepie internetowym Krostrade, jeśli wśród nich nie było takiego który pasowałby do potrzeb inwestora, jest jeszcze możliwość aby marka Krosagro wykonała namiot magazynowy lub garażowy na zamówienie.

Zastosowanie garaży i magazynów mobilnych

Wiedząc jakie są powody inwestycji w tego typu obiekty, łatwiej jest zdecydować się na któryś z nich. Wymienione profity to zaledwie cześć, o wielu z nich przekonuje się przedsiębiorca w chwili kiedy sam zacznie stosować tego typu rozwiązanie. Kilka z przykładów użycia namiotów, zostaną wymienione poniżej:

  • Namiot dla firm ogrodniczych

Podczas prac w ogrodzie bywa że niektóre z zamówień będą trwać więcej niż jeden dzień, wtedy aby nie transportować sprzętu to w jedną to w drugą stronę, umieszcza się maszyny i narzędzia w namiocie. Pozostawienie ich na słońcu i działanie pogody, z czasem prowadzi do usterek, a następnie uszkodzeń. Montaż namiotu już przy pierwszym razie przebiega sprawnie a każdy następny jest jeszcze szybszy.

  • Namiot ekspresowy na imprezy i eventy

Modułowe konstrukcje idealnie sprawdzą się jako zadaszenie na wydarzenia organizowane w ogrodzie i nie tylko. Namiot tworzy osłonę które pomieści sprzęt, gości i akcesoria podczas eventu. W razie niesprzyjającej aury uczestnicy jak i obsługa, mogą schować się wewnątrz przestronnego namiotu.

  • Namiot garażowy na maszyny i pojazdy

Po zrealizowanym zamówieniu sprzęt należy gdzieś składować, im bardziej będą to bezpieczne warunki tym dłużej dane narzędzia da się eksploatować. Jako struktury całoroczne nadają się tego aby pełniły funkcje w ciągu całego roku.

Mobilne konstrukcje Krosagro

O tym czy warto korzystać z takich konstrukcji, czytelnik artykułu z całą pewnością ma już wyrobione zdanie. Na rynku jest sporo producentów namiotów garażowych, jednym, z nich jest marka Krosagro. Decydując się na produkty firmy Stal Impex, której brandem jest Krosagro klient otrzymuje strukturę wyprodukowaną w europie. Wytworzoną przez firmę która istnieje 21 lat na rynku, której konstrukcje dostępne są w ofercie międzynarodowych sklepów i hurtowni.