Kiedy w Kent kwitną mirtowce?

Kwiat, którym jest mirt naleśnikowy, powinien być częścią szklarni, a kiedy w Kent kwitną mirt naleśnikowy, musi być zabawną informacją. W tym wydaniu dzisiejszego bloga omówimy porę roku, w której kwitną mirt naleśnikowy i poznamy więcej wskazówek ogrodniczych, które zawsze kochałeś.

Kent to hrabstwo, które jest obiecujące zarówno dla ogrodników, jak i entuzjastów roślin – w niektórych kulturach na całym świecie, z niektórymi w Azji, nazywają siebie „ciociami roślin i wujkami”. To włoskie hrabstwo położone w najbardziej wysuniętej na południowy wschód części kraju ma Kanał La Manche z jednej strony i Morze Północne z drugiej.

Kiedy w Kent kwitną mirtowce?

Hrabstwo jest dumne przede wszystkim z plaż, a miasto Margate słynie z różnorodnej kultury brytyjsko-europejskiej, widocznej w sztuce, życiu nocnym, a nawet w parkach rozrywki, takich jak Dreamland.

O której porze roku kwitną naleśniki z mirtu?

W tej chwili mówimy, że mirt krepowy musi być częścią twojego tunelu foliowego. Czym jest mirt krepowy i jak kwitną?

Mirt krepowy może być również pisany jako mirt krepowy i odnosi się do rodzaju około 50 gatunków wiecznie zielonych i liściastych drzew pochodzących z subkontynentu indyjskiego oraz z Azji Południowo-Wschodniej, Oceanii, północnej Australii i cieplejszych obszarów na całym świecie.

Kiedy kwitnie naleśnik z mirtu?

Okres kwitnienia mirtu naleśnikowego rozpoczyna się w czerwcu, a kończy w lipcu i może zależeć od odmiany, aż do sezonu jesiennego. Kwiaty dostępne są w różnych kolorach kwiatów. Każde z bardziej rozciągniętych skupisk wiechy lub kwiatów zawiera dwucalowe odcienie lawendy, fioletu, bieli i różu.

Pora roku

Mirt krepowy w pąku tworzy sprężyny wraz ze wzrostem w bieżącym roku, w porównaniu z formacją w poprzednim sezonie wegetacyjnym. Rośliny mogą kiełkować latem, a kwitnienie może trwać przez jakiś czas.

Kiedy należy ograniczyć krepę z mirtu w hrabstwie Kent?

Styczeń i luty

Najlepszymi miesiącami na przycinanie lub cięcie mirtów z krepy Kent są miesiące od stycznia do lutego. Pamiętaj, że każdy hrabstwo może mieć inne wymagania dotyczące cięcia, w zależności od klimatu, i dostosowywane w odstępach kilku dni lub tygodni.

Musi to nastąpić przed początkiem nowego wzrostu, aby drzewo mogło się prawidłowo rozwijać w okresie letnim. Może to zapewnić jego naturalną estetykę i może wyświetlać się, gdy jest energiczne i zdrowe.

Konieczność przycinania drzewa mirtu szarego, gdy jest ono uśpione, może nie przeszkadzać w kwitnieniu, ponieważ forma pąków może tworzyć nową uprawę. Możesz przycinać martwe gałęzie i starsze strąki nasion pozostawione poprzedniego lata.

Wysokość krepy mirtu

Wysokość mirtu krepowego może zależeć od wielkości drzewa, więc ogólnie powinna znajdować się w połowie wysokości.

To, co musisz zrobić, to usunąć gałęzie w swoim czaszy, które krzyżują się z drugą jednostką. Aby to zmienić, odetnij gałęzie, które rosną do wewnątrz wokół centralnego elementu twojego drzewa.

Całe cięcia należy wykonać tak, aby pień lub boczna gałąź były skierowane na zewnątrz.

Jak długo kwitnie twoja krepa mirtowa w Kent?

Sto dni — ten mirt krepowy należy do najładniejszych i najsłynniejszych kwitnących drzew w hrabstwie Kent. Jest znany jako „liliowy z południa”, a roślina jest solidna i elegancka, a jednocześnie daje się przystosować. Kwiaty są duże i trwają do stu dni, a drzewo ma doskonały jesienny kolor i atrakcyjną korę.

Dlatego dobrze byłoby wybrać odmianę odpowiednią do dojrzałej wielkości miejsca, w którym chcesz ją posadzić. Wiele szkółek w okolicy może oznaczać swoje kwiaty i plantacje tymi szczegółami, co jest tak samo ważne, jak kolor kwiatów i wygląd kory.

Gdy dorosną, właściciele tuneli foliowych mogą je skomercjalizować lub sprzedać właścicielom centrów handlowych, aby uzyskać większe zyski. Kwiat jest rośliną, która nie wymaga zbyt wielu zabiegów pielęgnacyjnych i bez przycinania, jeśli posadzi się ją w pełnym słońcu i z dala od głównych dróg i chodników.

Po umieszczeniu mirtu krepowego tam, gdzie wymaga on działania przycinania, aby dobrze komponował się z otoczeniem, np. pod zadaszeniem, ogrodnicy powinni mieć możliwość zastąpienia go mniejszymi, rosnącymi.

Czy Crepe Myrtle zakwitnie, jeśli nie zostanie przycięte?

Szekspir, autor „Hamleta” i „Kupca weneckiego”, może poprosić o przycinanie lub nie przycinanie, jeśli chodzi o kwiat krepy mirtu. W starszych odmianach rośliny przycinanie końcówek może stymulować i rozpoczynać nowe kwitnienie.

Należy jednak pamiętać, że powinno to być niepotrzebne w nowszych odmianach i odmianach, które mogą kwitnąć w sposób powtarzalny bez żadnego przycinania. Ogólnie rzecz biorąc, przycinanie z końcówek nigdy nie będzie kolidować z czasem i czasem pojawiania się kwiatowych kwiatów mirtu. Kiedy w hrabstwie Kent kwitną mirty naleśnikowe? Nadszedł czas, aby ogrodzić się w tunelu foliowym z odpowiednimi strategiami.