Obrotowy fotel szybowca: wszystko, co musisz wiedzieć

Swivel Glider Recliner to rozkładane krzesło z obrotową podstawą i wyściełanymi podłokietnikami. Oparcie krzesła można regulować, aby znaleźć to, co jest dla Ciebie najwygodniejsze lub najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Posiada również podparcie lędźwiowe, dzięki czemu zawsze jesteś we właściwej pozycji.

Ten post na blogu zawiera wszystkie potrzebne informacje na temat tego, czym jest Swivel Glider Recliner, co robi i dlaczego może być właśnie tym, czego potrzebuje Twój dom!

Obrotowy fotel szybowca: wszystko

Co to jest Swivel Glider Recliner?

Swivel Glider Recliner to rozkładane krzesło z obrotową podstawą i wyściełanymi podłokietnikami. Oparcie krzesła można regulować, aby znaleźć to, co jest dla Ciebie najwygodniejsze lub najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Posiada również podparcie lędźwiowe, dzięki czemu zawsze jesteś we właściwej pozycji.

Wiele osób woli rozkładane fotele obrotowe, ponieważ są szerokie i przestronne, dzięki czemu możesz zmienić to, co jest dla Ciebie wygodne. Mają również podnóżek, który ułatwia wyciąganie się na krześle bez wiszenia stóp w powietrzu! Niektóre z nich są wyposażone w podnóżek z boku lub z przodu, który zapewnia dodatkowe wsparcie i wygodę.

Cechy obrotowego fotela szybowcowego

Swivel Glider Recliners świetnie nadają się do wylegiwania się przed filmem lub ulubionym programem telewizyjnym, czytania książki, odpoczynku po obiedzie z rodziną, grania w gry na laptopie — to wszystko! Występują w różnych kolorach, aby dopasować je do tego, co masz w pokoju lub najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom. Posiada również podparcie lędźwiowe, dzięki czemu zawsze jesteś we właściwej pozycji.

Swivel Glider Recliners są świetną inwestycją dla każdego domu, ponieważ mogą być używane przez każdego i przy większości okazji! Są idealne, aby mieć je cały czas

Być może nie słyszałeś o tym, czym jest obrotowy fotel rozkładany, ale prawdopodobnie go widziałeś. Znasz to duże krzesło w rogu pokoju? Prawdopodobnie właśnie to rozumiemy przez odchylanie szybowca.

Krzesła obrotowe można znaleźć w całym domu. Jeśli masz pokój dzienny, prawdopodobnie jest to, co twoi dziadkowie nazywali „krzesłem, które kołysze się w przód iw tył” jest tym, co dzisiaj rozumiemy przez obrotowy fotel rozkładany. Są idealne, aby mieć je cały czas

Krzesła obrotowe można znaleźć również w kuchni; są to, co powszechnie nazywamy krzesłem „jadalnym”. Mają klasyczny, oldschoolowy charakter i są idealne do nadrabiania zaległości w najnowszym dramacie opery mydlanej

Co musisz wiedzieć o obrotowym fotelu szybowcowym

Swivel Glider Recliners są dostępne w wielu kształtach i rozmiarach, więc każdy znajdzie coś dla siebie! Materiał, z którego są wykonane, również może się różnić. Niektóre są obite materiałem podobnym do tkaniny, podczas gdy inne mają na sobie coś w rodzaju dżinsu lub skóry.

Zaleta posiadania obrotowego fotela szybowcowego

Najlepszą rzeczą w tego typu krzesłach jest to, że są świetne dla osób cierpiących na przewlekły ból.

Kołysanie zmniejsza nacisk na stawy i pozwala Twojemu ciału zrelaksować się bardziej niż w pozycji stacjonarnej, co czyni je tak idealnymi, jeśli masz kontuzję lub wracasz do zdrowia po operacji

Nigdy też nie musisz się martwić, że obudzisz się lub zostaniesz zaskoczony tym, co dzieje się wokół ciebie, ponieważ twoje krzesło porusza się razem z tobą, a jego dźwięk nie obudzi nikogo w pokoju.

Obrotowe fotele rozkładane są również bardzo łatwe do wysiadania. Wystarczy usiąść wygodnie, nacisnąć przycisk na podłokietnikach, który je zwalnia, a krzesło automatycznie się dla Ciebie położy.

Ponadto rozmiar tego typu krzesła sprawia, że ​​jest on również tak wspaniały. Można je łatwo wypchnąć spod stołu lub biurka, a następnie podciągnąć do jednego, kiedy tylko zechcesz.

Jak dbać o obrotowy fotel rozkładany

Nie używaj środków do zmiękczania tkanin ani arkuszy suszarki, które mają zapachy. Przedmioty te mogą uszkodzić materiał krzesła i spowodować jego szybsze zużycie

Regularnie odkurzaj kurz, aby nie ryzykować, że to, co utknie w tapicerce, powodując później dyskomfort

Jak czyścić obrotowy fotel do szybowca

Czego będziesz potrzebować:

Odkurzacz, ciepła woda i płyn do naczyń (lub uniwersalny środek czyszczący), mieszanka sody oczyszczonej i wody, małe ścierki lub szmaty.

Krok 1. Jeśli chodzi o regularne czyszczenie, warto użyć przystawki próżniowej i zassać brud lub zanieczyszczenia, które mogą znajdować się w szczelinach krzesła.

Krok 2. Możesz również spryskać te krzesła ciepłą wodą zmieszaną z niewielką ilością płynu do mycia naczyń, aby uzyskać mocne plamy na tkaninie.

Krok 3. W przypadku uporczywych lub trudnych do usunięcia plam najlepiej użyć mieszanki sody oczyszczonej i wody przed wcieraniem jej w plamę przez około dwie minuty. Pomoże to rozbić twardy brud, który mógł znaleźć się na tapicerce Twojego krzesła.

Krok 4. Pozostaw to na plamie przez około pięć minut, a następnie zetrzyj czystą szmatką.

Krok 5. Gdy skończysz, to, co chcesz zrobić, to pozwolić fotelowi całkowicie wyschnąć przed użyciem.