Kiedy uzyskać opaleniznę w sprayu przed ślubem?

Jeśli nie wiesz, kiedy uzyskać opaleniznę w sprayu przed ślubem, zrób to dwa dni przed randką. W tym artykule omówimy również wskazówki dotyczące opalania w sprayu w swój wielki dzień.

Zachęcamy do przeglądania naszego bloga w celu znalezienia innych cennych poradników dotyczących przygotowania do ślubu. Na przykład, może twoja suknia ślubna musi być skromniejsza.

Przeczytaj, jak zmienić zbyt głęboką suknię ślubną z dekoltem w szpic i inne poradniki, aby mieć pewność, że będziesz wyglądać jak najlepiej w ten wyjątkowy dzień.

Ile dni przed ślubem powinienem uzyskać opaleniznę w sprayu?

Najlepiej opalać się w sprayu na dwa dni przed ślubem, ponieważ w razie potrzeby daje to trochę czasu na poprawki. Kilka pryszniców może również zmiękczyć kolor, który będzie idealnym odcieniem na wesele.

Uzyskanie opalenizny na kilka dni przed ślubem również pozwala na jej utrwalenie. Nie musisz się więc martwić o przebarwienia, które będą bardzo widoczne, zwłaszcza na białej sukni ślubnej.

Usunie nawet wszelkie bronzery znajdujące się w większości rozwiązań do opalania.

Ale zanim przejdziesz do opalania natryskowego, pamiętaj o tych dodatkowych wskazówkach:

 • Umów się na próbną opaleniznę w wybranym salonie na kilka tygodni przed opalaniem w sprayu w dniu ślubu
 • Określ najlepszy kolor opalenizny, dni po nałożeniu, w których będzie wyglądać najlepiej, oraz jakość samej opalenizny pod względem transferu koloru
 • Po upewnieniu się, że chcesz w dniu ślubu skorzystać z opalenizny natryskowej, przygotuj skórę na 24 godziny przed wizytą
 • Ogol się i złuszczaj dobrze przed sesją opalania, dzięki czemu odcień wygląda idealnie, a Twoja skóra może go dłużej utrzymać
 • Unikaj nakładania na skórę innych produktów, takich jak balsam i makijaż, na kilka godzin przed wizytą w solarium

Co zrobić po uzyskaniu opalenizny w sprayu na wesele

Ponieważ opaleniznę uzyskasz na dwa dni przed datą ślubu, musisz zadbać o nią po sesji, aby w dniu ślubu wyglądała idealnie. Przy odpowiedniej pielęgnacji opalenizna powinna równomiernie zanikać, a Ty możesz ją ładnie nosić nawet przez kolejne dwa tygodnie.

 • Nie moczyć skóry przez 5 godzin po opalaniu natryskowym (np. unikać czynności, które wprowadzają wilgoć, takich jak pocenie się podczas ćwiczeń, a nawet kąpieli pod prysznicem)
 • Prysznice przed samym dniem ślubu powinny być zimne, ponieważ gorąca woda może usunąć roztwór do opalania
 • Unikaj złuszczania skóry, gdy masz przed ślubem opaleniznę w sprayu
 • Utrzymuj skórę zdrową, nawilżając ją bezolejowym kremem nawilżającym i chroniąc ją przed słońcem za pomocą kremu przeciwsłonecznego

Czy powinienem udawać opaleniznę przed ślubem?

Decyzja zależy wyłącznie od osobistych preferencji panny młodej, jeśli chodzi o uzyskanie sztucznej opalenizny w dniu ślubu. Jeśli czujesz się pewniej z opaloną karnacją, możesz uzyskać sztuczną opaleniznę.

Po prawidłowym wykonaniu możesz uzyskać ładny blask i równomierny odcień skóry, który podkreśli Twoją suknię ślubną. Ponadto opalanie może pomóc zmiękczyć zmarszczki po opalaniu, dodać trochę konturów i ogólnie sprawić, że będziesz wyglądać zdrowiej, zwłaszcza jeśli Twoja skóra jest zbyt blada.

Jednak opalanie się w sprayu przed ślubem nie jest wymagane. Dbanie o skórę i dobre komunikowanie się z wizażystką i fryzjerką powinno wystarczyć, abyś wyglądała jak najlepiej.

Jak uzyskać idealną opaleniznę na wesele

 • Złuszczaj i usuwaj owłosienie na tydzień przed ślubem lub 24 godziny przed sesją opalania
 • Trzymaj się jednej aplikacji do opalania z dostosowanym kolorem, aby nie wyglądać płasko
 • Użyj odpowiednich narzędzi, aby uzyskać równomierną opaleniznę
 • Wielokrotne sesje nie są potrzebne do nagromadzenia koloru, ale możesz samoopalać się w domu w ciągu kilku dni, aby uzyskać dodatkowe wzmocnienie
 • Sprawdź błędy i konieczne poprawki
 • Nawilżaj w dniu ślubu i poproś artystę o dodanie bronzera lub balsamu barwiącego w miejscach wymagających polerowania
 • Czy opalenizna w sprayu pasuje do sukien ślubnych?

  Dobra jakość i kolor opalenizny w sprayu powinien świetnie współgrać z suknią ślubną. Jeśli osiągniesz właściwy odcień, może to pomóc sukni ślubnej bardziej wyeksponować, szczególnie w przypadku osób o bladej karnacji.

  Musisz jednak wiedzieć, kiedy uzyskać opaleniznę w sprayu przed ślubem, aby roztwór się ustabilizował. Pomoże to złagodzić wygląd, a także zapobiegnie przenoszeniu kolorów na sukience.

  Ponadto zrób sesję testową z dala od samej daty ślubu. W ten sposób będziesz wiedzieć, czy potrzebujesz ciemniejszego czy jaśniejszego odcienia opalenizny.

  Ile dni przed wydarzeniem należy udawać opaleniznę?

  Uzyskaj sztuczną opaleniznę na dwa do trzech dni przed imprezą. Mając dodatkowe dni przed tą okazją, możesz wziąć kilka pryszniców pomiędzy nimi, aby zmiękczyć i pozwolić, aby kolor się ostatecznie rozwinął.

  Wniosek

  I to wszystko! Odpowiedź na to, kiedy uzyskać opaleniznę w sprayu przed ślubem, jest na dwa dni przed imprezą.

  W ten sposób możesz zmyć niektóre rozwiązania i uzyskać bardziej naturalny ton. Pomoże to również produktowi osiąść i zapobiegnie przesunięciom na sukience.

  Mamy nadzieję, że ten poradnik dotyczący opalania pomoże; zostaw nam pytanie, jeśli je masz.