Jak odłączyć pralkę? 5 prostych kroków!

Jak odłączyć pralkę? W grę wchodzą trzy proste kroki i jestem pewien, że możesz je wykonać z wiatrem.

Aranżując dom, w domu przemieszczane są przede wszystkim urządzenia i rzeczy, aby upewnić się, że rozmieszczenie rzeczy przebiega gładko i w ogóle wygląda czysto. Choć w tym przypadku jest inaczej. Podkładka to obiekt, który zostanie umieszczony w jednym miejscu, co oznacza, że ​​nie można go tak łatwo odłączyć.

Jak odłączyć pralkę? 5 prostych kroków!

Zwykle można go znaleźć w jednym miejscu, co oznacza, że ​​powinien znajdować się w piwnicy, na zewnątrz, w pralce lub w wielu różnych miejscach, w których chciałbyś umieścić swoją pralkę. Będzie siedzieć w tym miejscu przez lata, miesiące i tygodnie, ponieważ nie ma potrzeby przemieszczania maszyny. Co jednak, jeśli chcesz go przenieść? Po pierwsze, powinieneś znać podstawy procesu, więc zadajesz sobie pytanie, jak możesz odłączyć pralkę? Jego ukończenie wymaga wielu metod, dlatego musisz uważnie przeczytać instrukcje, które otrzymujesz, jedna po drugiej. Zajmie to trochę czasu, ale obiecuję, że warto poświęcić czas na rozłączanie.

Kroki odłączania podkładki

Jak odłączyć pralkę? Będzie to długi proces, ale skróci go, a jego wykonanie będzie łatwiejsze. Aby to zrobić, przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie kroki, abyś mógł być przygotowany; użyj go jako podstawy do odłączenia wszystkich połączeń obecnych w pralce:

Krok 1. Wyłączanie zaworów wody

Jeśli chodzi o odłączenie, zawory są pierwszą rzeczą, którą należy usunąć, ponieważ pochodzi źródło wody do pralki. Pozostawiony otwarty może się przelać, powodując uszkodzenie urządzenia. Zwykle można go zobaczyć za pralką lub w dołączonym pudełku po spryskiwaczu i można go umieścić z tyłu. Aby usunąć złącza zaworu wody z pralki, należy je zakręcić zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aż nie będzie można ich dalej obracać. Oznacza to, że zawory wodne są zablokowane i nie dojdzie do rozlania wody, jeśli przypadkowo rozerwiesz lub dotkniesz węża na dalszych etapach, które mają się wydarzyć.

Krok 2. Umieszczanie maszyny przez pociągnięcie lub odciągnięcie jej od ściany

Teraz na tym etapie możesz zrobić to sam lub z kimś, kogo znasz, kto może pomóc ci przenieść maszynę. Należy pamiętać, że będzie to trudne w utrzymaniu, ponieważ ma maszyny, które sprawiają, że samoczynnie jest ciężkie, nawet bez zawartości odzieży lub wody w pralce.

Ten krok składa się z dwóch części: niezależnie od tego, czy pracujesz sam, czy z partnerem. Po pierwsze, jeśli pracujesz sam, będziesz musiał chwycić z jednej strony i powoli przesuwać go do przodu, upewniając się, że nie wydaje żadnego dźwięku.

Następnie powtórz proces po przeciwnej stronie maszyny. Teraz, jeśli masz kogoś do pomocy, możesz to zrobić, ciągnąc obie strony jednocześnie, aby maszyna trzymała się z dala od ściany, robiąc miejsce na odsłonięcie jej tyłu i nie mając żadnych problemów z radzeniem sobie z nią w razie potrzeby . Zwróć uwagę, aby powoli ciągnąć maszynę tak daleko, jak to możliwe, aby uniknąć nacisku na węże; mogą się rozerwać, a woda może się z niego wylać, powodując iskrzenie elektryczności. Idealnie zalecamy, aby przestrzeń z tyłu pasowała do wyjścia zza maszyny. Teraz odłącz urządzenie, aby później zapewnić bezpieczeństwo. Kliknij ten link, aby dowiedzieć się, jak pralka LG wydaje głośny dźwięk podczas wirowania.

Krok 3. Odłączanie lub usuwanie wszystkich węży

Teraz, kiedy do tego doszło, powinieneś usunąć wszystkie połączenia węży z pralki. Trzeba usunąć kilka połączeń, a dzisiaj odłączymy je wszystkie. Na początek oto niektóre połączenia, które zwolnimy, aby się rozłączyć. Będziesz musiał odkręcić górną część śruby z maszyny, zwłaszcza jeśli są one przymocowane do niektórych zacisków. Czemu? Będzie to ciasne dopasowanie, które będzie trudne do usunięcia, jeśli w ogóle. Następnie końce węży są kierowane do wiadra, aby woda mogła spłynąć. Alternatywnie możesz umieścić je w odpływie wraz z pudełkiem na pralkę.

Teraz ze ściany; aby to zrobić, będziesz musiał obracać końce w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aż węże odłączą się od maszyny. W razie potrzeby może być konieczne użycie szczypiec lub klucza do rur, zwłaszcza jeśli podkładka nie była dotykana przez jakiś czas. Na koniec należy zdjąć wąż spustowy. Znajduje się w tylnej części, a każdy proces wymaga innego procesu wyjmowania, aby go odłączyć. Zapoznaj się z instrukcjami, jeśli nie wiesz, jak to zrobić. Najlepiej też wiedzieć, jak czyścić węże odpływowe pralki.

To okładka!

Nauka odłączania pralki nigdy nie była tak łatwa! Teraz, gdy wiesz, jak to zrobić, nie trać czasu i użyj go, aby sprawdzić, czy działa. Możesz również chcieć wiedzieć, jak przygotować maszynę do przeprowadzki, jeśli nie masz pomysłów, jak to zrobić. Jeśli interesują Cię podkładki, możemy polecić kilka świetnych lektur na ich temat. Możesz dowiedzieć się więcej i oczywiście przeczytać, jeśli chcesz. Oto odpowiedź na to, ile stóp sześciennych to pralka o dużej pojemności. Najlepiej też znać wskazówki dotyczące kupowania pralki.