Lane Recliner: Instrukcja montażu

Fotel Lane to popularny model, który można znaleźć w wielu domach. Nie jest to trudne do złożenia, ale wymaga pewnych narzędzi i podstawowej wiedzy na temat łączenia mebli.

W tym artykule dowiesz się, jak złożyć swój fotel rozkładany Lane, dzieląc proces na łatwe do wykonania kroki.

Lane Recliner: Instrukcja montażu

Kroki, jak złożyć fotel do rozkładania pasa

Krok 1. Najpierw wyjmij każdy kawałek krzesła z pudełka i połóż go na podłodze. Jeśli pracujesz z rozkładanym fotelem, wszystkie elementy powinny być ułożone w uporządkowany sposób. Oparcie ustawi się na jednym końcu z obydwoma ramionami skierowanymi na zewnątrz, podczas gdy siedzisko zostanie również przesunięte na ich odpowiednie końce.

Krok 2. Następnym krokiem jest przymocowanie oparcia krzesła do jego ramy za pomocą śrub i innego sprzętu, który był z nim dołączony, za pomocą śrubokręta krzyżakowego lub klucza. Pamiętaj, aby nie dokręcać zbyt mocno żadnego z tych elementów, ponieważ utrudni to przesuwanie fotela. Po zakończeniu montażu górnej połowy odwróć ją, aby przymocować siedzisko.

Krok 3. Umieść jedną stronę fotela na ramie i dokręć śruby, a następnie umieść drugą połowę na górze i zabezpiecz ją w podobny sposób. Upewnij się, że nie dokręcasz zbyt mocno tych elementów, ponieważ utrudni to późniejsze przesuwanie krzesła. Gdy oba są przymocowane, odwróć krzesło, aby przymocować podnóżek.

Krok 4. Następnym krokiem jest przykręcenie tylnej części nowego fotela do jego ramy za pomocą śrubokręta krzyżakowego lub klucza. Pamiętaj, aby nie dokręcać tych elementów zbyt mocno, ponieważ utrudni ci to później, gdy będziesz chciał je przenosić w domu. Gdy to zrobisz, odwróć krzesło, aby przymocować drugą stronę oparcia.

Krok 5. Następnie przymocuj podłokietniki i poduszkę pod kark po obu stronach, aby ukończyć montaż instrukcji montażu fotela.

Co to jest rozkładany fotel?

Lane Recliner to wygodny i wygodny sposób na relaks w domu. Posiada rozkładane siedzenie, regulowane podparcie lędźwiowe, wbudowany uchwyt na kubek i wiele więcej! Lane Recliner ma również nasze opatentowane opcje ogrzewania lub masażu, które są sterowane za pomocą łatwego w obsłudze pilota na podłokietnikach.

Lane Recliner to idealny dodatek do Twojego domu. To idealne krzesło do oglądania telewizji, czytania książek lub grania w gry wideo! Leżaki Lane delikatnie Cię przytulają, wspierając plecy i szyję, zapewniając jednocześnie komfort przez cały dzień!

Oferuje pozycję zerowej grawitacji za jednym dotknięciem dzięki opatentowanemu mechanizmowi pochylania „zerowej grawitacji”. Lane Recliner oferuje również unikalny podnóżek „deski do nurkowania”, który pozwala zrelaksować stopy, podnosząc je i odsuwając od podłogi, zapewniając więcej miejsca na nogi do poruszania się!

Co jest wliczone?

  • Krzesło One Lane Recliner z jednym podłokietnikiem z uchwytem na napoje
  • Jeden pilot

Instrukcje bezpieczeństwa

Krok 1. Fotele na pasach są przeznaczone wyłącznie do użytku w pomieszczeniach. Nie należy ich używać na żadnej innej powierzchni niż wykładzina podłogowa, dywan w szkocką kratę lub obszar pokryty podkładkami ochronnymi do mebli i/lub wyposażony we wbudowane elementy grzewcze (np. maty elektryczne), które mogą utrzymać powierzchnię w bezpiecznej temperaturze .

Krok 2. Nie używaj fotela Lane w miejscach, w których powierzchnia podłogi nie może być wystarczająco ciepła, aby zapobiec odmrożeniom lub zamarznięciu stóp/palców i innych części ciała, takich jak niepokryte płytki podłogowe, kamienne podłogi, płyty betonowe z niewystarczającym ogrzewaniem pod spodem je (np. promieniowanie cieplne) itp.

Krok 3. Fotele na pasach nie powinny być używane w miejscach, w których istnieje niebezpieczeństwo upadku, na przykład na schodach lub w pobliżu niezabezpieczonych krawędzi.

Jak dogłębnie wyczyścić fotele rozkładane

Rozkładane fotele należy czyścić co trzy miesiące łagodnym mydłem i wodą.

Nie używaj żadnych środków czyszczących zawierających wybielacz lub amoniak, ponieważ uszkodzą one tkaninę na meblach, w tym rozkładane fotele Lane. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami dotyczącymi głębokiego czyszczenia foteli z rozkładanymi fotelami::

Krok pierwszy: Umieść fotel w wannie lub podobnej głębokiej przestrzeni. Do czyszczenia używaj delikatnej mieszanki mydła i wody, uważając, aby nie rozlać płynu na podłogę. Z równą uwagą i starannością czyść wszystkie powierzchnie swoich mebli. Spłucz wszystkie pozostałości mydła z krzesła przed przejściem do kroku drugiego poniżej.

Krok drugi: Zrób mieszankę trzech części białego octu i dwóch części wody w butelce ze spryskiwaczem. Spryskaj tkaninę tym roztworem, upewniając się, że wszystkie powierzchnie są równomiernie nasycone przed przejściem do kroku trzeciego poniżej.

Krok trzeci: Wymieszaj jedną część skrobi kukurydzianej z pięcioma częściami zimnej wody. Zamocz gąbkę lub ręcznik w tej mieszance i wetrzyj ją delikatnymi ruchami okrężnymi po tkaninie. Oczyść wszystkie boki krzesła przed przejściem do kroku czwartego poniżej.

Krok czwarty: Pozwól swojemu fotelowi wyschnąć na powietrzu przez co najmniej dwie godziny przed ponownym użyciem lub przechowywaniem. Odkurz wszelkie włosy, brud i zanieczyszczenia, które mogą zebrać się na tkaninie przed przechowywaniem.

Krok piąty: Przechowuj swój fotel w chłodnym, suchym miejscu, dobrze wentylowanym, z dala od wszelkich źródeł ciepła (grzejników, grzejników).