Jacy są najlepsi producenci sof? 6 najlepszych marek

Jeśli chcesz wiedzieć, jacy są najlepsi producenci sof, mamy dla Ciebie sześć firm. Ta lista nie jest uporządkowana, ponieważ chcemy uwzględnić producentów dla każdego typu nabywcy sofy. Otrzymasz marki, które oferują kanapy, sekcje, łóżka sypialne, rozkładane fotele, meble skórzane i sofy ogrodowe.

Ta lista najlepszych producentów sof obejmuje wszystko, od małych sof i modeli mebli, od niedrogich po wysokiej klasy. Niektóre marki dopuszczają nawet niestandardowe sofy. Ale jeśli chcesz też wiedzieć, jak kupić kanapę, która przetrwa, sprawdź cztery tajemnice, którymi się podzieliliśmy.

Jacy są najlepsi producenci sof? 6 najlepszych marek

Którzy producenci sof są najlepszymi producentami mebli?

Meble Ashley

Jednym z najpopularniejszych dostawców sof w USA jest Ashley Furniture. W szczególności produkty sprzedawane są na całym świecie przez sieć sklepów Ashley Homestore, która posiada zarówno sklepy firmowe, jak i niezależne. Główna siedziba Ashley Furniture znajduje się w Wisconsin, a firma ma ponad 2000 lokalizacji na całym świecie.

Ashley Furniture oferuje wszystko, od sof, kanap, foteli rozkładanych, segmentów, foteli miłosnych, futonów, sof do spania, a nawet rozkładanych foteli. Dzięki szerokiemu zakresowi cen właściciele domów powinni łatwo znaleźć mebel w swoim budżecie. Po prostu sprawdź materiały i recenzje konkretnego modelu, który chcesz.

Czy posiadasz fotel rozkładany Ashley i chcesz go przenieść? Oto przewodnik, jak łatwo zdemontować rozkładaną sofę Ashley.

La-Z-Boy

La-Z-Boy może być bardziej przypisywany ich charakterystycznemu rozkładanemu fotelowi; warto dodać, że producent ten należy do najlepszych producentów sof. Oprócz słynnej rozkładanej sofy La-Z-Boy oferują kanapy, sofy i sekcje. Mają nawet sofy do spania, a korzystanie z ich strony internetowej do zakupów jest bardzo intuicyjne, aby pomóc Ci uzyskać idealne meble.

Czy La-Z-Boy robi dobre sofy? Można śmiało powiedzieć, że ceny ich produktów są tego warte. Ponadto firma dwukrotnie testuje swoje meble w porównaniu ze standardami branżowymi, aby zagwarantować najwyższą jakość.

Amerykańska skóra

Szukasz sofy na wymiar? Producentem mebli skórzanych, który powstał w 1990 roku jest American Leather. Ta firma ustanowiła standardy dla mebli na zamówienie, produkując po 30 dniach zamiast zwykłych 12 tygodni.

American Leather używa do swoich sof skóry licowej, która powinna być jedną z rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie skórzanej kanapy. Ale pomimo nazwy marki American Leather oferuje również sofy z tkaniny wykonane z tureckiej przędzy, Toray Ultrasuede i bawełnianych aksamitów. I wreszcie, American Leather ma również sofy do spania, fotele bujane, fotele i sekcje.

Sofy Prostota

Unosząca się sofa w salonie to fantastyczna technika stylizacji w mniejszych przestrzeniach. Czy znałeś jednak dobrze recenzowanego i nagradzanego producenta sof, specjalizującego się w meblach do mieszkań? Firma Simplicity Sofas tworzy modele przeznaczone do małych przestrzeni.

Sofy Simplicity budują własne ramy z litego drewna dębowego, używają pianki o dużej gęstości do swoich poduszek i oferują wysokiej jakości piankę żelową z pamięcią kształtu i sofy sprężynujące. A ponieważ nie sprzedają za pośrednictwem sprzedawców detalicznych, możesz kupić ich produkty po niższych kosztach niż typowa sofa z pośrednikiem. Producent z Północnej Karoliny oferuje wszystko, od sof, przez sekcje, sofy dwuosobowe i sofy do spania.

Meble pasowe

Założona w 1912 r. lista najlepszych producentów sof byłaby niepełna, gdyby nie zawierała mebli Lane. Firma oferuje sofy stacjonarne, sofy dwuosobowe, sofy sypialne oraz segmenty. Mają też rozkładane sofy, a Lane Furniture jest nawet jednym z wiodących producentów w branży.

Dzięki szerokiej gamie dostępnych sof powinieneś łatwo znaleźć materiał, który dobrze pasuje do Twojego stylu życia. Lane Furniture wykorzystuje branżowy kod czystości, aby pomóc Ci prawidłowo dbać o meble. Pamiętaj, że oczekiwana żywotność sofy zależy od sposobu jej konserwacji i użytkowania.

Meble wiekowe

Jeśli chcesz wysokiej klasy sofy, jednym z największych producentów jest Century Furniture. Marka współpracowała nawet ze znanymi projektantami, takimi jak Oscar de la Renta. Możesz również wykonać meble na zamówienie z ponad 2000 tkanin, skór, wykończeń, wykończeń i konstrukcji ramy do wyboru.

Na przykład firma ma kolekcję Cornerstone, która daje swobodę w tworzeniu sofy lub segmentu zgodnie z żądanym rozmiarem i stylem. Ponadto możesz wybierać spośród różnych konfiguracji ram, stylów ramion, stylów podstawy i głębokości. Century Furniture oferuje również sofy, sofy, sekcje, leżanki i fotele, które powinieneś szybko znaleźć w ich katalogu online.

Jaka jest najlepsza sofa za te pieniądze?

Najlepsza sofa za pieniądze będzie różna dla każdego właściciela domu, ponieważ różnimy się potrzebami i pragnieniami. Przydatną wskazówką jest ustalenie budżetu i porównanie różnych modeli różnych producentów. Zawsze sprawdzaj reputację marki, jakość wykonania i materiały sofy oraz czy pasuje do Twojego stylu życia, jednocześnie zapewniając styl, jaki chcesz w salonie.

Wniosek

Kupowanie sofy może być onieśmielające, ponieważ chcesz uzyskać meble najlepszej jakości. Powinieneś wiedzieć, jacy są najlepsi producenci sof, dzięki czemu będziesz mieć niezawodne miejsca do sprawdzenia. Ta lista obejmuje meble Ashley, La-Z-Boy, American Leather, sofy Simplicity, meble Lane i Century Furniture.

Każdy z nich oferuje szereg sof, segmentów, łóżek, a nawet foteli. Zastanów się nad ich sprawdzeniem i porównaj różne modele, aby uzyskać najlepszą sofę do swojego salonu.