Gdzie jest rozkładana kanapa dwuosobowa Banetonville z konsolą?

Czy słyszeliście kiedyś o rozkładanych fotelach dwupoziomowych Banetonville? Jeśli jest to dla Ciebie nowe, możesz być tym ciekawy. Więc zadajesz sobie pytania, na przykład, gdzie jest wykonany rozkładany fotelik Banetonville z konsolą?

Co to jest fotelik?

Wiele par cieszy się wieczorami randkowymi na fotelach miłosnych od XVII wieku i można je znaleźć w całych Stanach Zjednoczonych i za granicą.

Gdzie jest rozkładana kanapa dwuosobowa Banetonville z konsolą?

Fotele miłosne są niezwykle małe, zbudowane tak, aby wygodnie pomieścić tylko dwie osoby jednocześnie. Wynika to głównie z ich niewielkich rozmiarów. Niemniej jednak zapewnia przytulną atmosferę dla pary.

Sofa dwuosobowa może odnosić się do różnych opcji siedzenia, w tym sofy w kształcie litery S, która pozwala ludziom siedzieć twarzą w twarz na tej samej kanapie lub niezbędnej drewnianej ławki z dwiema poduszkami, ale sofa dwuosobowa jest zdecydowanie najczęstsza .

Według słownika loveseat to każdy rodzaj krzesła z dwoma tapicerowanymi siedzeniami. Mogą być jednak wykonane z dowolnego materiału lub wzoru. Są również często widywane na zewnątrz, a także w parkach i ogrodach.

W ciągu ostatnich kilku dekad foteliki miłosne urosły do ​​rozmiarów kompaktowych kanap o rozmiarach od 40 do 70 cali. O ich wielkości decydują sofy i krzesła.

Podczas gdy wiele osób decyduje się na zaoszczędzenie miejsca, korzystając z fotelików w swoich domach, inni dodają szyku i poczucia luksusu. Fotele dwuosobowe są często sprzedawane jako część zestawów do salonu, które zawierają również sofy i inne meble.

Co to jest rozkładany fotelik miłosny?

Użytkownik opuszcza plecy i podnosi przód rozkładanej kanapy, aby się zrelaksować. Gdy oparcie jest odchylone, dźwignia z boku krzesła wysuwa podnóżek, ręcznie lub automatycznie.

A także inne funkcje, takie jak ogrzewanie, masowanie i wibrowanie urządzenia. Dodatkowo dostępne są wersje gry dla wózków inwalidzkich. W dzisiejszych czasach wszyscy są tak zajęci, że po powrocie do domu chcą sobie pozwolić.

Elektryczne foteliki dwuosobowe rozkładają się za naciśnięciem jednego przycisku. Tak więc ludzie, którzy chcą wrócić do domu i odejść za naciśnięciem przycisku, polubią rozkładane fotele dwuosobowe.

Dla osób lubiących w swoim życiu odrobinę luksusu. Jeśli masz zestaw kina domowego, jest to o wiele przyjemniejsze. Podczas długich wieczorów filmowych środkowa konsola sofy idealnie nadaje się do przechowywania dwóch napojów.

Gdzie jest zrobiony rozkładany fotelik dwupoziomowy Banetonville z konsolą?

Ashley Furniture produkuje rozkładane fotele dwuosobowe Banetonville.

Meble Ashley

Oprócz ławek wejściowych, Ashley Furniture sprzedaje również pościel i poszewki na poduszki, a także paleniska na podwórko. Aby sprawdzić, jak wybrane przez nich meble zmieszczą się w przestrzeni, klienci mogą również skorzystać z narzędzia Room Builder w Internecie.

Dzięki rozsądnym cenom i regularnym promocjom Ashley Furniture jest dobrze znana w branży meblarskiej. Jednak oprócz wyboru produktu oraz kosztów wysyłki i montażu, ceny Ashley Furniture mogą się różnić.

Klienci mogą wybierać między dostawą standardową do drzwi wejściowych a dostawą premium w sklepie i online, w tym montaż mebli. Aby jeszcze bardziej zachęcić klientów, firma oferuje bezpłatną dostawę tysięcy produktów do kupujących online.

Ceny z sześciu głównych sklepów można dopasować, z zastrzeżeniem określonych ograniczeń. Ponadto Ashley Furniture oferuje 30-dniową gwarancję dostosowania ceny.

Partnerzy finansowi firmy mogą zaoferować swoim klientom finansowanie dostosowane do potrzeb z odpowiednim kredytem. W większości przypadków wyroki trwają od sześciu do 72 miesięcy. Mogą istnieć wyjątki i ograniczenia dotyczące tego, co jest dozwolone.

Banetonville rozkładany fotel dwupoziomowy z konsolą

Posiada metalowe wykończenie na zewnątrz. Jego konstrukcje ramowe zostały dokładnie przetestowane zarówno w domu, jak i na drodze, aby zwiększyć trwałość. Jego rogi zostały zacementowane, zablokowane i zszyte dla dodatkowej wytrzymałości.

Jego paski i wzory są idealnie dopasowane do siebie. Zgodnie ze standardami AHFA wszystkie tekstylia zostały wstępnie przetestowane pod kątem noszenia i trwałości. Wysokiej jakości pianka jest otoczona rdzeniem z niskotopliwego włókna.

Solidność i trwałość zapewnia metalowe, jednoczęściowe siedzenie. Metalowa konstrukcja podłogi zapewnia wytrzymałość i trwałość. Ponadto na mechanizmie pochylania dostępne są nieograniczone pozycje.

W sekcjach do siedzenia znajduje się zapałka do skóry, a wszędzie indziej zapałka do winylu. W jego konstrukcji zastosowano szwy Jumbo. Ma 19-calową głębokość siedziska i 21-calową wysokość siedziska. Sześćdziesiąt osiem cali dzieli ramiona.

Trzy cale dzielą krzesło od ściany. Między odchylanym podnóżkiem a podłogą jest 21 cali. Sześćdziesiąt osiem cali to jego całkowicie rozłożona długość. Dlatego wejście musi mieć 34 cale szerokości, 40 cali głębokości, 91 cali szerokości i 41 cali wysokości, aby można było dokonywać dostaw.

Fotele Banetonville są luksusowo głębokie, więc możesz się w nich zanurzyć, zrzucić buty i cieszyć się wyjątkowym wrażeniem naturalnej skóry.

Pomimo wyglądu syntetycznej skóry ta rozkładana kanapa oferuje wszystkie przyjemności prawdziwej skóry za ułamek ceny skórzanej sofy. Nigdy wcześniej leniwe dni i wygodne wieczory nie były tak wolne od poczucia winy.

Aby zaspokoić potrzeby swoich konsumentów, Ashley Furniture kontynuuje strategiczne tworzenie nowych produktów i agresywnie dostosowuje swoje działania.

Będąc wiodącym producentem mebli na całym świecie, Ashley nieustannie stara się spełniać i przewyższać oczekiwania swoich partnerów detalicznych i konsumentów na całym świecie.

Wniosek

Ten artykuł odpowiada na nasze pytanie o to, gdzie jest rozkładany fotelik z rozkładanym łóżkiem Banetonville z konsolą. Poznaj swoje meble przed zakupem.