Jakiego rodzaju materaca używa Crowne Plaza?

Jeśli chcesz wiedzieć, jakiego rodzaju materaca używa Crowne Plaza, odkryliśmy trzy łóżka, którym ufają. Czy domyślasz się również producentów materacy używanych w Crowne Plaza? Ponownie, możesz spodziewać się znanych marek materacy hotelowych.

A jeśli Ty również jesteś ciekawy materaca używanego przez hotele Hyatt lub nawet inne popularne sieci hotelowe, mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość. Zbadaliśmy rodzaje i marki łóżek hotelowych dla Twojej wygody. Wypróbuj więc nasz pasek wyszukiwania!

Jakiego rodzaju materaca używa Crowne Plaza?

Jakich materacy używa Crowne Plaza?

Crowne Plaza Serta Perfect Sleeper

Jednym z materacy używanych w Crowne Plaza jest Serta Perfect Sleeper, który Serta projektuje specjalnie w celu rozwiązania problemów, takich jak słaba regulacja temperatury, nierówne podparcie i przenoszenie ruchu. Ten materac jest również dostępny w różnych typach, takich jak pianka z pamięcią kształtu, sprężyna wewnętrzna i hybryda. Jest to nawet jedyny oficjalny materac National Sleep Foundation.

A czy wiesz, że Crowne Plaza nie jest jedynym hotelem, w którym Serta jest dostawcą materacy? Marka materacy Doubletree to także Serta! W rzeczywistości Serta Hotel Series obejmuje inne renomowane hotele, takie jak Hilton, Hampton, Best Western i Marriott.

Materac na poduszkę Crowne Plaza Deluxe

Podobnie jak w Hobart w Australii, niektóre hotele Crowne Plaza korzystają z materaca Crowne Plaza Deluxe Pillowtop Mattress. Jest dostępny do kupienia, jeśli chcesz go do swojego domu, i możesz wybrać materace podwójne, typu queen i king size. To łóżko typu pillowtop wyróżnia się spośród pozostałych materacy hotelowych typu pillowtop, ponieważ dopasowuje się do użytkownika dzięki systemowi nośnemu Conforma Coil.

Niektóre inne godne uwagi cechy materaca Crowne Plaza Deluxe Pillowtop Mattress obejmują rozciągliwą dzianinę, amortyzującą warstwę komfortu i zatwierdzenie Sensitive Choice przez Australijską Narodową Radę ds. Astmy. Dzięki temu materacowi hotelowemu nie musisz się martwić alergenami i roztoczami.

Materac Simmons Beautyrest

Oprócz Serty marką materacy Crowne Plaza jest również Simmons. Na przykład Crowne Plaza w Singapurze używa materacy Simmons. Należy pamiętać, że Simmons stoi również za Beautyrest Hospitality, która zapewnia łóżka hotelom z różnych segmentów, od Hilton, Hyatt i Red Lions Hotel Corporation, aby wymienić tylko kilka.

Nie można znaleźć konkretnego materaca Simmons, z którego korzystają hotele Crowne Plaza. Jednak różne fora poświęcone jego znalezieniu ujawniły, że jest to materac, który wykorzystuje system cewek kieszeniowych. Dodatkowo możesz sprawdzić kolekcję materacy hotelowych Beautyrest i sprawdzić, czy ich modele pasują do tego, czego doświadczyłeś w Crowne Plaza.

Jakiego rodzaju materace używa IHG?

Rodzaj materacy, których używa IHG, pochodzi z linii Tempur Sealy Hospitality. Tempur Sealy ma nawet ekskluzywną kolekcję IHG, którą możesz sprawdzić. Materace hotelowe obejmują materace piankowe, sprężynowe i hybrydowe.

Avid Hotels z IHG obiecuje również swoim gościom najwyższej jakości materace typu pillow-top. Mówiąc o IHG, jednym z ich popularnych hoteli jest Holiday Inn. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakiego materaca używa Holiday Inn, możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem, który omawia markę i dlaczego podróżnicy uwielbiają te materace.

Jakich materacy używa Candlewood Suites?

Kolejny hotel IHG, Candlewood Suites, otrzymuje materace od Tempur Sealy. Candlewood Suites oferuje nawet kolekcję pościeli Comforts Of Home składającą się z ulepszonego łóżka z nakładką na materac i sprężyną, kołder, pokrowców, prześcieradeł, koców, poduszki dekoracyjnej i trzech poduszek o podwyższonym standardzie.

Jakiego materaca używa Hotel Du Vin?

Materac zastosowany w Hotelu du Vin to jedno z łóżek hotelowych o najwyższych metkach cenowych. Dzieje się tak, ponieważ oferuje wygodę i jakość z materiałów takich jak wełna z wysp szetlandzkich, kaszmir i skrzyp. W pokoju Deluxe w Hotelu du Vin zastosowano nawet materac na sprężynach.

Jakich materacy używa Premier Inns?

Marka materacy Premier Inn to Hypnos. W szczególności zajazdy Premier używają luksusowej poduszki typu king size z 1,00 sprężynami kieszeniowymi. Cyrkulacja powietrza w tym łóżku jest fantastyczna, a warstwa wełny poprawia ogólny plusz.

Czy materace Tempur Sealy są dobre?

Materace Tempur Sealy są dobre, zwłaszcza jeśli myślisz o łóżkach gościnnych. Marka nazywa nawet swoje łóżka inwestycją, która opłaca się hotelarzom. Materace Tempur Sealy to najwyższej jakości pianki, krawędź pokryta pianką, technologia chłodzenia, podkład antypoślizgowy, solidne uchwyty i brak sznurka ściągającego.

Te cechy będą korzystne dla gości, którzy chcą dobrze się wyspać i dla gospodyń domowych. Sealy, Stearns and Foster i Sealy Posturepedic są nawet wprowadzane do najnowszej linii hotelarskiej Tempur Sealy. A jeśli interesuje Cię marka materacy Hilton lub materace używane w Marriott, Tempur Sealy włącza je do swoich kolekcji marek i możesz je sprawdzić na stronie internetowej marki.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie odpowiedzieliśmy, jakiego rodzaju materaca używa Crowne Plaza i jest to Serta Perfect Sleeper. Inne hotele Crowne Plaza mają również materace Crowne Plaza Deluxe Pillowtop Mattress i Simmons Beautyrest Mattress.

Mamy nadzieję, że z tego artykułu dowiedziałeś się ciekawych informacji. Daj nam znać w komentarzach, jeśli chcesz znaleźć inne łóżka hotelowe. W międzyczasie zachęcamy do skorzystania z naszej bazy wiedzy na temat ulubionego materaca lub poduszki hotelowej.