Który podgrzewacz wody jest lepszy Rheem czy Bradford White? 3 niesamowite funkcje!

Szukasz lepszego podgrzewacza wody Rheem czy Bradford White? Zarówno Rheem, jak i Bradford White są dobrze znane z produkcji trwałych, wysokiej jakości podgrzewaczy wody. Podgrzewacze wody Bradford White są droższe niż Rheem, ponieważ można je nabyć tylko u autoryzowanego sprzedawcy.

Ze względu na doświadczenie klienta, hydraulicy wybierają Bradford White kontra Rheem. Ponieważ są one dostępne we wszystkich hurtowniach, podgrzewacze wody Rheem są ogólnie prostsze w zakupie i bardziej ekonomiczne.

Który podgrzewacz wody jest lepszy Rheem czy Bradford White? 3 niesamowite funkcje!

Podgrzewacz wody to zarówno potrzeba, jak i wydatek w Twoim domu i rodzinie. Przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji, zwykle dobrym pomysłem jest zbadanie firmy. Moi przyjaciele, jest o wiele więcej do nauczenia się, więc jeśli jesteś zainteresowany i chcesz dowiedzieć się więcej, czytaj dalej ten artykuł na końcu. Przyjrzyjmy się, który grzejnik jest lepszy, biały Rheem czy Bradford.

.

Który podgrzewacz wody jest najlepszy, Rheem czy Bradford White?

Od prawie wieku Rheem rzeczywiście tworzy produkty. To także największy producent podgrzewaczy wody w Ameryce Północnej. Dla porównania Bradford White to 135-letnia amerykańska firma zajmująca się podgrzewaniem wody. Jak więc podgrzewacze wody Rheem wypadają korzystnie w porównaniu z Bradford White? Aby dowiedzieć się więcej, zanotuj poniższe szczegóły. Oto lista kilku czynników, które pokażą Ci, który podgrzewacz wody jest lepszy Rheem lub Bradford White:

#1. Ceny

Ponieważ Bradford White jest dostępny tylko u autoryzowanego, licencjonowanego sprzedawcy, grzejniki te są znacznie droższe niż Rheem. Bez problemu kupisz podgrzewacze wody Rheem w hurtowniach po bardzo niskiej cenie. Koszt podgrzewacza wody jest bardzo zróżnicowany. Sam podgrzewacz wody może kosztować od 400 do 3000 dolarów. Wybór podgrzewacza wody Bradford White będzie droższy niż samodzielny montaż. Jednak ekspert może pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozmiaru podgrzewacza wody, który jest idealny do potrzeb Twojego domu, ponieważ posiada umiejętności i narzędzia do prawidłowego zainstalowania wszelkich połączeń gazowych, hydraulicznych i elektrycznych. Będą również dobrze zorientowani w lokalnych kodeksach.

Jeśli masz zamiar wybrać podgrzewacz wody Rheem i chcesz przeprowadzić instalację osobiście, weź pod uwagę, że sprawa jest bardziej skomplikowana niż zwykła wymiana przestarzałego na nowy. Podgrzewacze wody wytwarzają duże ciśnienie, które może wzrosnąć z czasem, jeśli nie zostanie odpowiednio uwolnione lub obsługiwane. Ta akumulacja ciśnienia może przekształcić podgrzewacz wody w niszczycielski i katastrofalny pocisk. Będziesz także musiał wiedzieć, jak się podłączyć, ponieważ będziesz miał do czynienia z elektrycznością, propanem i gazem ziemnym.

#2. Gwarancje

podgrzewacze wody firmy Rheem i Bradford White są objęte standardową gwarancją. Na biały podgrzewacz wody Bradford udzielana jest gwarancja od 6 do 10 lat. Gwarancje tych grzejników nie są amortyzowane, w przeciwieństwie do podgrzewacza wody Rheem. Gwarancje na podgrzewacze wody Bradford White są ważne tylko wtedy, gdy autoryzowani specjaliści prawidłowo je zainstalują. Jednak korzystanie z autoryzowanego dealera ma tę zaletę, że zapewnia konserwację lub wymianę podgrzewacza wody przez licencjonowanego technika. Jeśli gwarancja producenta obejmuje sprzęt, również zgłosiliby reklamację. Bradford White znalazła się wśród najlepszych firm, z którymi podwykonawcy chcieli współpracować, zajmując się gwarancjami, firmą, jakością napraw i tak dalej.

Jednak grzejniki Rheem są dostępne w różnych opcjach pokrycia. W większości modeli podgrzewacze wody Rheem oferują podstawową gwarancję od 6 do 10 lat wraz z wykupieniem planu ubezpieczeniowego. Gwarancje na grzejniki Raheem są jednak amortyzowane. Niezależnie od tego, czy wybierzesz Rheem, czy Bradford White, nie zapomnij wypełnić formularza gwarancyjnego na podgrzewacz wody, aby gwarancja mogła rozpocząć się natychmiast. Zarówno Rheem, jak i Bradford White ułatwiają rejestrację podgrzewacza wody i sprawdzenie, czy jest on objęty gwarancją. W tym celu dodaj numer modelu z etykiety producenta na odpowiedniej stronie internetowej.

#3. Wydajność

Podgrzewacze wody zyskują coraz większe znaczenie pod względem wydajności. W ten sposób zmniejsza się zużycie energii i koszty mediów. Fantastyczne jest to, że obie firmy produkują podgrzewacze wody, które są dość energooszczędne. Z drugiej strony, Bradford White stoi najwyżej, dając przewagę. System Total Performance firmy Bradford White pomaga utrzymać ciepło przez dłuższy czas, zwiększając całkowitą efektywność energetyczną jednostki. Pomaga również urządzeniu żyć dłużej i działać wydajniej, zmniejszając budowanie sentymentu.

Rheem oferuje również produkty energooszczędne, takie jak wersje hybrydowe i zasilane energią słoneczną. Różnorodność cech modelu hybrydowego znacząco przyczynia się do zmniejszenia zużycia energii. Obie grzałki są skuteczne, ale Rheem ma przewagę w zaawansowaniu technicznym. Z drugiej strony Bradford White jest o wiele bardziej skuteczny z tych dwóch, jeśli chodzi o wykonanie zadań. Różnica jest jednak niewielka, ponieważ obie firmy oferują bardzo wydajne wersje w różnych konfiguracjach. Możesz również przeczytać o instalacji podgrzewaczy wody.

To okładka!

Mamy nadzieję, że czytanie tego artykułu jest dla Ciebie po prostu zabawą, a po jego przeczytaniu lepiej zrozumiesz, który podgrzewacz wody jest lepszy Rheem czy Bradford White. Gwarancja, wydajność i cena tych grzejników pomogą Ci określić, który z nich jest najlepszy. Możesz przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć, jak włączyć podgrzewacz wody i jak wyłączyć podgrzewacz wody. Dziękuję, przyjaciele, że na koniec byliście z nami!