Jakiej marki materaca używa Best Western: 2

Odpowiedź na to, jakiej marki materaca używa Best Western, ujawniła, że ​​w swoich hotelach ufają dwóm producentom materacy. Dowiedzieliśmy się, że marki Best Western to Beautyrest i Sterling Sleep Hospitality. Czy któryś z nich jest znajomy?

Możesz również zastanawiać się, jakiego materaca używa Marriott, marki materacy Sheraton, czy rodzaju łóżek w Four Seasons. Zgadnij co? Te duże hotele również zaufały Beautyrest!

Jakiej marki materaca używa Best Western: 2

Dowiedzmy się poniżej, co jest tak wyjątkowego u tego producenta i jakie inne hotele Best Western Sterling Sleep Hospitality ma na swojej długiej liście lojalnych klientów.

Jakiego rodzaju materaca używa Best Western?

Kostka kosmetyczna

Materac używany przez Best Western pochodzi od Beautyrest Hospitality, która jest flagową marką największego producenta materacy, firmy Simmons. Marka jest dostawcą dla wielu sieci hotelowych, od luksusowych po ekonomiczne, w tym hoteli i kurortów Best Western, Hilton Worldwide, Red Lion Hotels Corporation, Nobu Hospitality, Choice Hotels International i Mandarin Oriental Hotel Group, by wymienić tylko kilka.

Więc co sprawia, że ​​materace Beautyrest Hospitality są wyjątkowe i dlaczego duże hotele i kurorty, takie jak Best Western, ufają im jako dostawcy łóżek? Być może jedną z najlepszych cech materacy Beautyrest jest to, że spełniają one standardy branżowe i posiadają certyfikaty potwierdzające ich jakość i bezpieczeństwo. A jeśli przejrzysz ich listę produktów, dowiesz się, że stale ulepszają swoje materace, aby zapewnić gościom jak najlepsze wrażenia podczas snu.

Sterling Sleep Hospitality

Niektóre marki materacy mają kolekcje hotelowe, a Sterling Sleep Hospitality ma nawet sześć pluszowych blatów i poduszek w swojej kolekcji Best Western Approved Beds. Te materace są używane nie tylko w Best Western, ale także w innych hotelach. Jeśli więc interesuje Cię również, jakiego rodzaju materaca używa Best Western Plus lub jakie łóżka mają w Best Western Premier, odwiedź kolekcję Best Western Bed Sterling Sleep Hospitality.

Produkty te są produkowane w Ameryce i zdobyły nagrodę IIDA/HD Sustainable hotel bed design. Są to pluszowy top Hospitality 321 i poduszkę 326 w hotelach sieci Best Western, pluszowy top Hospitality 521 i poduszkę 526 w hotelach Best Western Plus i Best Western oraz pluszowy top 551 i poduszkę Hospitality 556 w przypadku sieci Best Western Premier. Kolekcja Best Western Approved Beds obejmuje również materace Imperial, w tym pluszową górę 606 i poduszkę 616 w Best Western, Best Western Premier, Best Western Plus i Vib by Best Western.

Jakiego materaca używa Loews?

Czy wiesz, że hotele Loews ufają Tempur Sealy Hospitality, jeśli chodzi o ich materace? Firma dostarcza również Fairmont, Hilton, Hyatt, a nawet markę materacy Marriott. Ale jeśli zatrzymałeś się u Loews kilka lat temu, możesz mieć również związek z łóżkiem Stearns i Foster, którego właścicielem jest również Sealy.

Co ciekawe, materace używane w hotelach pięciogwiazdkowych, luksusowych, a nawet ekonomicznych wydają się pochodzić od tych samych firm produkujących materace. Więc następnym razem, gdy zapragniesz snu, który miałeś w swoim ulubionym hotelu, wypróbuj Serta, Sealy lub Simmons. Możesz łatwo znaleźć ich listę klientów w ich kolekcjach hotelarskich.

Które hotele korzystają z materacy Saatva?

Hotele czterogwiazdkowe korzystają z materaca Saatva. W szczególności uwielbiają materac Saatva Classic, który jest flagowym łóżkiem hybrydowym marki. Możesz go kupić na ich stronie internetowej, mając swobodę wyboru pożądanej twardości.

Saatva oferuje również bezpłatną dostawę do pokoju i konfigurację z usługą White Glove, 80-nocny okres próbny i 15-letnią gwarancję na klasyczny materac. Ale co sprawia, że ​​ten materac jest tak popularny jak inne łóżka hotelowe? Saatva sprzedaje ten materac, aby mieć responsywność sprężyny wewnętrznej z pluszem, dzięki czemu osoby śpiące mogą uzyskać najbardziej luksusowy komfort i wsparcie podczas korzystania z tego łóżka.

Dlaczego lepiej śpię w hotelowych łóżkach?

Możesz odczuwać zauważalną różnicę śpiąc w łóżku hotelowym, ponieważ hotel specjalnie użył najlepszej jakości materacy i pościeli do swoich pokoi. Pamiętaj, że otrzymują nawet materace na zamówienie, zgodnie z ich specyfikacją. Co więcej, nawet poduszki, prześcieradła i inne akcesoria na łóżku są wykonane z najlepszych materiałów i kunsztu, tak jak sam materac.

Nie zapominaj, że pokoje w hotelach projektowane są z myślą o luksusie i komforcie. Ponadto ogólna atmosfera pomaga w śnie. I wreszcie, często jeździmy do hoteli z powodu wyjazdów, więc czujemy się mniej zestresowani niż w domu.

Jak sprawić, by moje łóżko wyglądało jak luksusowy hotel?

  • Kup materac z kolekcji hotelowej renomowanej marki lub znajdź łóżko o podobnych funkcjach
  • Użyj prześcieradła z dużą liczbą nici w połączeniu z kołdrą puchową, aby stworzyć najbardziej miękką pościel
  • Użyj kilku poduszek, których możesz użyć do wsparcia i poprawy ogólnego wyglądu konfiguracji
  • Udekoruj pokój pokojami hotelowymi jako inspiracją
  • Wniosek

    I to wszystko! Aby przypomnieć, jakiej marki materaca używa Best Western, zaufali markom Beautyrest i Sterling Sleep Hospitality. Firmy te są również producentem dla innych dużych sieci hotelowych.

    Zalecamy porównanie ich materacy, jeśli jesteś zainteresowany zakupem tego samego. I dodatkowa wskazówka, wypróbuj nasz pasek wyszukiwania, jeśli masz na myśli materac hotelowy.