Jak zrobić poduszkę dla chłopaka. Najlepszy przewodnik dwuetapowy

Czy wiesz, że możesz nauczyć się zrobić poduszkę chłopaka w zaledwie dwóch krokach? Zgadza się! Minęły już noce, w których musisz przegapić przytulanie podczas oglądania filmu lub relaksu w łóżku.

Aby nie pomylić jej z poduszką męża, poduszka chłopaka to poduszka o wyjątkowym kształcie, na której można leżeć i symulować przytulanie. Być może potrzebujesz szczęśliwych hormonów lub brakuje Ci swojego boo. Dlaczego nie kupić koszuli z długimi rękawami i zmienić jej w poduszkę dla chłopaka?

Jak zrobić poduszkę dla chłopaka. Najlepszy przewodnik dwuetapowy

Jak zrobić własną poduszkę dla chłopaka

Krok 1. Projekt

Wykonanie poduszki chłopaka jest łatwe i zaczynasz od zaprojektowania jej na bardzo dużej flaneli lub dowolnej koszuli z długim rękawem. Możesz nosić koszulę swojego chłopaka, głównie wtedy, gdy za nim tęskniłeś, ale nawet panie, które chcą mieć coś do przytulenia, mogą założyć dowolną przytulną flanelową koszulę. W końcu każdy może skorzystać z niektórych korzyści zdrowotnych przytulania.

Zaznacz

Zaznacz koszulę obok guzików i odpowiednio przytnij. W zależności od upodobań, w kolejnym kroku możesz użyć taśmy zgrzewanej lub szyć, o ile rąbek jest zabezpieczony. Jeśli nadal nie możesz sobie wyobrazić wzoru, chcesz użyć jednej strony koszuli z ramieniem do owinięcia wokół ramion, a połowy ciała do przytulania.

Wytnij

Dobra poduszka do wykorzystania dla poduszki chłopaka to poduszka typu queen-size. Możesz go użyć jako odniesienia, aby szybko wyciąć prostą linię od szwu na ramieniu. Możesz także pominąć przycinanie, jeśli uważasz, że możesz stworzyć poduszkę, używając starannie całej koszuli.

Krok 2. Konstruuj i takie tam

Następnym krokiem jest skonstruowanie poduszki chłopaka za pomocą maszyny do szycia, ręki lub taśmy materiałowej. Robisz dół koszuli, kołnierz i jeden rękaw. Poduszka położy się po jednej stronie klatki piersiowej, a rękaw na ramię wypchamy wybranym przez siebie materiałem.

Szyj

Możesz przyszyć bok poduszki tam, gdzie znajdują się guziki, ale upewnij się, że w razie potrzeby możesz łatwo wyjąć poduszkę do środka. Możesz również włożyć drugie ramię do koszuli, aby uzyskać schludne wykończenie. A jeśli chodzi o rękę, użyj rękawiczki wypełnionej bawełną i przymocuj ją na swoim miejscu.

Wypełnij

Jeśli wcześniej przeciąłeś linię prostą od szwu barkowego do dołu, musisz przypiąć cięty bok i uszyć, łącznie z kołnierzem. Wepchnij poduszkę do wnętrza flanelowej koszuli za pomocą guzików i postępuj zgodnie z podobnym przewodnikiem, aby wypchać ramię i przymocować bawełnianą rękawiczkę na końcu.

Jaka jest najlepsza poduszka do przytulania?

Poduszka chłopaka doskonale nadaje się do przytulania, niezależnie od tego, czy siedzisz na kanapie oglądając telewizję, czy leżysz w łóżku. Nie ma jednak wątpliwości, że najlepszą poduszką do przytulania jest poduszka na ciało. Występuje w różnych kształtach i rozmiarach, aby dostosować się do różnych typów ciała i pozycji. Możesz uzyskać te długie, które podpierają całe ciało, a nawet poduszki w kształcie litery C, L i J do celowania w określone obszary ciała.

Materiały

Warto również wziąć pod uwagę materiały, z których wykonana jest poduszka, aby znaleźć najbardziej odpowiednie dla siebie. Chcesz czegoś wspierającego, ale puszystego i zgodnego. Niektóre dobre opcje obejmują piankę z pamięcią kształtu, wypełniacz, puch i pióro. Kluczem jest znalezienie jędrności i poddasza, które będą wygodne.

Miejsce docelowe

Ponadto pamiętaj, że jeśli przytulasz poduszkę podczas snu, priorytetem jest właściwa pozycja do spania. Twój kręgosłup powinien znajdować się w neutralnej pozycji i nie obciążać szyi, pleców ani bioder. W szczególności osoby śpiące na boku najbardziej skorzystają na przytulaniu poduszki, ponieważ wyrównujesz biodra i zniechęcasz do nacisku na stawy.

Dlaczego lubimy przytulanie z poduszkami?

Relief

Czy byłeś kiedyś ciekaw, dlaczego lubimy przytulać się z poduszkami? Można na to patrzeć, bo przytulanie daje ukojenie i ukojenie w samotności, a nawet rekompensuje więzy. Przytulanie poduszką jest również korzystne dla zdrowia fizycznego i może złagodzić dyskomfort, ból, a nawet stany bezdechu sennego.

Relaks

Potrzebujesz łyżki poduszką, aby zasnąć lub poczuć się zrelaksowanym? Poduszka może pobudzić twoją podświadomość, aby dać ci znać, że nadszedł czas na sen lub relaks. Służy jako wskazówka środowiskowa, aby wywołać kojące uczucia.

Znajomość

Niektórzy uważają też przytulanie poduszki za swój stały element. Może być zakorzeniony w tobie w dzieciństwie jako znak bezpieczeństwa. Bez względu na przyczynę przytulanie poduszek nie zaszkodzi.

Wniosek

Jeśli masz poduszkę w rozmiarze queen i bardzo dużą koszulę z długimi rękawami, dlaczego nie zamienić jej w poduszkę do przytulania dla kumpla? W zaledwie dwóch krokach nauczysz się robić poduszkę dla chłopaka! Zacznij od zaprojektowania kształtu koszuli, aby otrzymać ciało na poduszkę i ramię do wypchania.

Możesz nawet pominąć szycie i użyć klejów do tkanin. Po zakończeniu włóż poduszkę w rozmiarze queen do ciała i wypełnij ramię wybranym przez siebie nadzieniem. Załóż rękawicę wypełnioną bawełną i gotowe!

Pamiętaj, że poduszki do przytulania są korzystne dla zdrowia. Może złagodzić dyskomfort i ból ciała, a nawet zachęcić do relaksu i lepszego snu. Ale oprócz poduszki chłopaka możesz również rozważyć zakup poduszki na ciało wykonanej z preferowanych materiałów.