Gdzie mogę kupić poduszkę z piór. Przeczytaj to najpierw

Jeśli ktoś zapyta, gdzie mogę kupić poduszkę z pierza, możesz go zaprowadzić do Amazona. Nic dziwnego, że ta duża platforma e-commerce oferuje różne rodzaje poduszek, na przykład te wykonane z piór. Musisz jednak również wiedzieć, jakich cech szukać w poduszce z pierza, aby uzyskać najlepszą na rynku.

Urok poduszek z pierza tkwi w ich ogólnym wyczuciu. Są zauważalnie miękkie i oddychające w porównaniu do innych poduszek. Możesz nawet sam zrobić poduszkę z pierza, jeśli chcesz coś bardziej spersonalizowanego.

Gdzie mogę znaleźć poduszki z piór

Jak można się spodziewać, poduszki z pierza można bez problemu kupić od Amazona. Platforma e-commerce oferuje różne poduszki z pierza, a niektóre mają nawet puch w swoich materiałach. Pamiętaj, że zarówno puch, jak i pierze są polecane przez ekspertów, ponieważ powstała w ten sposób poduszka jest wyjątkowo miękka, a jednocześnie zapewnia wsparcie.

Popularną poduszką z pierza na rynku jest poduszka z gęsiego puchu JA Comforts. Jest dostarczany z 90-dniową wersją próbną i możesz wybierać spośród rozmiarów standardowych i królowych. Możesz nawet użyć maszyny do prania i suszenia, a osoby śpiące na boku i na plecach mogą z niego wygodnie korzystać.

Jeśli masz większy budżet, możesz wypróbować poduszkę puchową Malouf Z TripleLayer. Wykorzystuje 90% warstw pierza i puchu i jest objęty 3-letnią gwarancją. Chociaż jest droższy niż inne poduszki, zauważysz, że jest miękki i oddychający, i możesz go używać we wszystkich pozycjach do spania.

Kto powinien używać poduszki z piór?

Forma poduszek z pierza jest idealna dla śpiących na plecach i bokach. Miękkość jest odpowiednia również dla tych, którzy lubią przytulać poduszki, a Ty z łatwością dopasujesz ją do swojej pozycji. Co więcej, poduszki z pierza są oddychające dla osób śpiących na gorąco i w upalnym klimacie.

Kto nie powinien używać poduszki z pierza? Rozważ inne materiały, jeśli śpisz na brzuchu, ponieważ poddasze nie będzie wspierać prawidłowej postawy kręgosłupa. Niektórzy ludzie są również uczuleni na pierze i zapach, więc lepiej wybrać opcje hipoalergiczne, takie jak bambus i bawełna.

Jaka jest najlepsza poduszka z piór?

Wybierając poduszkę z pierza, chcesz sprawdzić jej ogólną strukturę. Można oczekiwać, że poduszki z pierza na rynku będą lekkie, w zależności od materiałów, z których są wykonane. A mówiąc o tym, wypełnienie może wpływać na miękkość i formowalność poduszki z pierza.

Sprawdź, czy chcesz zreformować poduszkę i czy jest wystarczająco miękka, aby była wygodna i wspierała Twoją pozycję do spania. Musisz również sprawdzić etykietę poduszki z pierza, jeśli uznasz, że wygodniej będzie ją prawidłowo wyczyścić, ponieważ może to dyktować długowieczność poduszki. I wreszcie, cena powinna być dla Ciebie osiągalna bez poświęcania jakości poduszki.

Jaki współczynnik puchu wybrać?

Poszukując poduszek z pierza, niektóre marki oferują połączenie puchu i pierza. Można założyć, że wyższy procent puchu będzie bardziej luksusowy i droższy. Nie chcesz jednak podnosić go zbyt wysoko, ponieważ poduszka straci podparcie.

Dobry stosunek to 25 do 10% puchu i 90 do 75% pierza, jeśli chcesz czegoś, co nie jest zbyt twarde ani miękkie. Jeśli wybierzesz proporcje 50:50, otrzymasz lekką poduszkę o miękkiej gęstości. Możesz jednak zwiększyć proporcję piór, jeśli potrzebujesz więcej wsparcia.

Poduszka z 95% pierza jest przystępna cenowo i będzie jędrna. Jednak może być zbyt sztywna dla niektórych osób śpiących, a pióra mogą czuć się niekomfortowo, gdy przebijają poduszkę. Możesz rozważyć 10% puch lub 25% puch, jeśli potrzebujesz elastyczności i wsparcia bez poświęcania jędrności i miękkości.

Czy istnieją przepisy, które chronią dobrostan zwierząt w branży pierzastej?

Według American Down and Feather Council przemysł spożywczy i rolniczy ma przepisy dotyczące dobrostanu zwierząt i nawet dostawcy pierza i puchu przestrzegają tych przepisów. Możesz sprawdzić, czy producent Twojej poduszki z pierza jest członkiem organizacji branżowych, które wspierają humanitarne praktyki.

Europejska Konwencja o Ochronie Zwierząt Hodowlanych zapewnia również, że zbieranie piór odbywa się tylko w okresie linienia. Jest to humanitarna metoda zbierania pierza i puchu, ponieważ linienie ma miejsce wtedy, gdy ptaki w naturalny sposób zmieniają swoje pióra. Wystarczy zebrać opadły puch i pióra lub delikatnie rozczesać luźne.

Czego mogę użyć jako alternatywy dla piór?

Jeśli masz alergię na pióra, możesz wypróbować inne materiały. Na przykład niektóre osoby śpiące wykorzystują włókna bawełniane i poliestrowe, ponieważ zapewniają one takie samo odczucie jak poduszki z pierza. Wysokiej jakości włókna są miękkie i puszyste jak poduszki z pierza, bez ryzyka alergii, a nawet w niższej cenie.

Wniosek

Jeśli chodzi o trwałość i miękkość, poduszki z pierza zawsze będą zajmowały wysoką pozycję wśród innych rodzajów poduszek. Ale gdzie mogę kupić poduszkę z pierza? Na Amazon można znaleźć różne rodzaje, od niedrogich po luksusowe punkty cenowe.

Wybór najlepszej poduszki z pierza będzie zależał od Twoich priorytetowych cech i budżetu. Zawsze możesz sprawdzić ogólną jakość, komfort i wsparcie, jakie oferuje poduszka z pierza i czy mieści się w Twoim budżecie. Możesz również rozważyć zakup poduszek z pierza z puchem, aby były bardziej miękkie i przewiewne.