Gdzie mogę kupić poduszkę ciążową w sklepie?

Jeśli szukasz w sklepie, gdzie mogę kupić poduszkę ciążową, możesz założyć, że możesz spojrzeć na popularnych sprzedawców i platformy e-commerce, takie jak Amazon. Aby znaleźć odpowiednią dla siebie, konieczne jest zapoznanie się z dostępnymi na rynku opcjami poduszek ciążowych. Używanie poduszek ciążowych jest proste, ale może być przytłaczające, gdy zobaczysz różne produkty.

Ten artykuł poprowadzi Cię nie tylko o tym, czego się spodziewać, ale także o rodzajach poduszek, aby pomóc Ci wybrać najlepszą. Dawno minęły czasy, kiedy musisz przeoczyć komfort snu w ciąży. W dzisiejszych czasach, z odpowiednią poduszką ciążową, poczujesz się bardziej zrelaksowana i bezpieczna dla zdrowia Ciebie i Twojego dziecka.

Gdzie mogę dostać poduszkę ciążową

Jak wspomniano wcześniej, popularne sklepy, takie jak Macy’s i Bed, Bath i Beyond oferują różne poduszki ciążowe. Duża firma e-commerce Amazon ma również do wyboru szereg poduszek ciążowych. Popularnym rodzajem poduszki ciążowej, którą można znaleźć w sklepach, jest duża poduszka na ciało firmy Leachco, która obejmuje całe ciało z obu stron.

Zapewnia wystarczająco dużo miejsca na ramiona i biodra i jest wszechstronny w użyciu, ponieważ ma tę samą długość po obu stronach. Z drugiej strony Amazon ma poduszki Boppy o wyjątkowych konturach, których możesz używać przez całą ciążę. Niektóre nadają się nawet do użytku po porodzie, gdy wracasz do zdrowia, więc nie bój się eksperymentować z poduszkami ciążowymi, dopóki nie znajdziesz idealnej.

Jak używać poduszki ciążowej? Możesz mieć poduszkę między nogami i pod brzuchem i sprawdzić, czy zapewnia to wsparcie dla pleców i bioder. Możesz również użyć mniejszej poduszki, aby lekko podeprzeć głowę, aby złagodzić problemy z oddychaniem lub refluks żołądkowy.

Jaka jest najlepsza poduszka ciążowa?

Najlepsza poduszka ciążowa będzie się różnić dla każdej przyszłej mamy, ponieważ możesz mieć specyficzne potrzeby i wymagania. Dlatego przy wyborze poduszki ciążowej należy wziąć pod uwagę kilka czynników, aby jak najlepiej ją wykorzystać. Pamiętaj, że na rynku istnieje obszerna lista poduszek ciążowych, co oznacza, że ​​prawdopodobnie znajdziesz to, co najbardziej Ci odpowiada.

Poniższe dwa czynniki powinny pomóc Ci zawęzić wybór. Jednak najlepiej jest najpierw położyć nacisk na rozmowę z lekarzem o swoich potrzebach i problemach.

Rozmiar i kształt

Na początek rozważ rodzaj poduszek ciążowych, np. ich rozmiar i kształt. Znajdziesz małe i przenośne typy klinów, które skutecznie celują w obszary ciała. Ale są też większe poduszki na ciało, które zapewnią podparcie całego ciała, ale potrzebują miejsca w łóżku.

Kształt i kontur poduszki ciążowej również określi, jak przydatna będzie dla Ciebie. Możesz potrzebować krzywizny, aby łatwiej schować, ale niektóre kobiety w ciąży wolą przytulać poduszkę o prostym kształcie. Korzystne może być również posiadanie poduszki na brzuchu, która zapewni wygodniejszy sen we wcześniejszym okresie ciąży.

Materiał

Ostatnią kwestią przy wyborze najlepszej poduszki ciążowej jest sam materiał. Zadaj sobie kilka pytań, na przykład, czy pokrowiec jest dla Ciebie wygodny. Czy wypełnienie zapewnia jędrność i poddasze potrzebne do wsparcia?

Na przykład nie wszystkie materiały będą oddychać, a niektóre nawet zatrzymują ciepło ciała. Może to wpłynąć na jakość snu, więc nigdy nie zapomnij o ogólnej jakości materiałów, a nie tylko poduszki jako całości. Co więcej, możesz być wrażliwy na określony zapach lub możesz być uczulony na niektóre materiały na poduszce.

Spanie podczas ciąży

Fundacja Nemours zaleca eksperymentowanie z różnymi poduszkami ciążowymi, aby znaleźć to, co może zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby. Poduszka ciążowa jest przydatna, aby zapewnić Ci wygodę, a różne rodzaje mogą pracować w różnych pozycjach do spania i na różnych obszarach ciała. Możesz nawet zmniejszyć nacisk na swoje ciało, używając ich, ale zawsze najlepiej najpierw skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania zaleceń.

Ale oprócz korzystania z poduszki ciążowej, zastanów się nad stworzeniem rutyny spania, która pomoże Ci osiągnąć jakość i spójny sen. Chcesz uniknąć picia dużej ilości płynów przed pójściem spać, aby nie korzystać z łazienki później w nocy. A mówiąc o płynach, napoje z kofeiną nie są dobrym pomysłem, jeśli chcesz szybko zasnąć.

Twoja nocna rutyna może być tak prosta, jak ustalenie harmonogramu pójścia spać i wstawania. Możesz również dodać ćwiczenia relaksacji fizycznej i psychicznej, aby uniknąć stresu, który może wpływać na jakość snu. Jeśli obawiasz się porodu, porozmawiaj z innymi rodzicami lub ekspertami, aby złagodzić swoje zmartwienia.

Wniosek

Wybór najlepszej poduszki ciążowej jest prostym zadaniem, o ile wiesz, jakie czynniki należy wziąć pod uwagę. A jeśli jesteś przytłoczony tym, gdzie mogę kupić poduszkę ciążową w sklepie, ucieszy Cię, że łatwo ją znaleźć w popularnych sklepach i platformach e-commerce. Nie powinieneś czuć się przytłoczony wyborem poduszki ciążowej, ponieważ wystarczy spojrzeć na rozmiar i kształt oraz materiały produktu.

Rozważ swoje potrzeby i specjalne wymagania, a powinieneś wylądować idealną poduszkę ciążową. Nie bój się eksperymentować z różnymi poduszkami ciążowymi przez całą ciążę, dopóki nie znajdziesz tego, co najbardziej Ci odpowiada. Rzeczywiście, poduszka ciążowa to jedna z najlepszych inwestycji, jakie może mieć każda przyszła mama.