Gdzie kupić materac Wyoming King? Najlepszy przewodnik

Możesz dowiedzieć się, gdzie kupić materac króla Wyoming, sprawdzając, czy firma produkuje rozmiary specjalne. Podobnie jak król Alaski, nie jest tak powszechne, aby znaleźć króla Wyoming w sklepach z materacami. Wspomnimy o tych, które produkują niestandardowe rozmiary, aby dać ci kilka pomysłów.

Czy uważasz, że król Wyoming to idealny wybór? Nie zniechęcaj się niewielkimi ograniczeniami w sklepach oferujących ten rozmiar. Jak dowiesz się poniżej, z tymi, które to zapewniają, wygodnie jest przeprowadzać transakcje.

Gdzie kupić materac Wyoming King? Najlepszy przewodnik

Kto robi materace Wyoming King?

Informator o materacach

Nic dziwnego, że firma Mattress Insider oferuje materace Wyoming king. Produkują inne niestandardowe rozmiary, takie jak król Alaski, a nawet rozmiary europejskie, więc można się spodziewać, że mają również rozmiar króla Wyoming. Możesz czuć się swobodnie, kupując łóżko od tej firmy, ponieważ jest ona znanym sprzedawcą materacy.

Jeśli kupisz materac Wyoming king od Mattress Insider, możesz wybrać piankę z pamięcią kształtu, piankę lateksową, piankę żelową, a nawet sprężynę wewnętrzną. Materiały Materac Insiders są testowane i certyfikowane jako nietoksyczne, co zapewnia spokój ducha. A jeśli chodzi o okładkę, firma używa Cool-Max by Dupont, Bamboo lub Certified Organic Cotton, w zależności od Twojej prośby.

W zależności od Twojej lokalizacji wyprodukowanie łóżka typu king size w Wyoming może zająć siedem dni roboczych, a czas transportu wynosi od 3 do 5 dni. A ponieważ jest uważany za materac na zamówienie, zostanie skompresowany i zamknięty w plastiku do wysyłki w pudełku. Dla Twojej informacji, Mattress Insider również wysyła swoje łóżka z FedEx Ground.

Producenci materacy wytwarzający niestandardowe rozmiary

Producenci tacy jak Rest Right Mattress i Natural Form oferują również łóżka o niestandardowych rozmiarach, w tym Wyoming King. W przypadku tych pierwszych możesz wybrać idealną twardość spośród twardych, średnich i miękkich, podczas gdy materiał może być hybrydą lub pianką z pamięcią kształtu.

Jak dostarczają? Rest Right Mattress może być wysyłany w zwykłej lub białej rękawiczce. Dla Twojej wygody polecamy dostawę białych rękawiczek, ponieważ obejmuje ona ustawienie łóżka i utylizację starego. Jednak wysyłka trwa dłużej w porównaniu ze zwykłą dostawą, maksymalnie do 22 dni.

Z kolei Natural Form wykonuje niestandardowe łóżka ponadgabarytowe z wykorzystaniem pianki hybrydowej CertiPUR-US. Należą do nich król Alaski, król Vermont, król Teksasu i oczywiście król Wyoming. Ale to, co najbardziej nam się podoba w tej firmie, to 10-letnia gwarancja na naprawę lub wymianę ponadwymiarowego materaca, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Ile kosztuje materac typu Wyoming King?

W zależności od marki, konstrukcji i materiałów można oczekiwać, że łóżko typu king size Wyoming będzie kosztować więcej niż tradycyjny materac typu king-size. Może wynosić od 2000 do 7000 USD, nie licząc podkładu i pościeli. Trzeba mieć na uwadze, że rama też będzie kosztować podobnie, a nawet więcej.

Naszą wskazówką jest zakup akcesoriów u tego samego producenta, od którego kupiłeś materac króla Wyoming. Zaoszczędzi ci to kłopotów z potencjalnym uzyskaniem czegoś, co nie będzie dobrze pasować. W zależności od firmy możesz również uzyskać go po niższych kosztach.

Rozważania przy zakupie łóżka typu king size w Wyoming

Oprócz ceny materaca, ramy i pościeli, warto również wziąć pod uwagę materiały i ogólną charakterystykę łóżka Wyoming. Podobnie jak przy zakupie innych rozmiarów łóżek, musisz dobrać odpowiedni materiał i jędrność do swojego typu ciała i pozycji do spania.

Co więcej, czy masz wystarczająco dużo miejsca na zbyt duży materac? Pokój powinien pozostać wygodny z łóżkiem. Możesz porównać króla Wyoming z innymi niestandardowymi rozmiarami, zanim kupisz go na stałe.

Co to jest łóżko typu king-size w Wyoming?

Materac królewski z Wyoming to duże łóżko, które jest zwykle wykonywane na zamówienie. Jednak wciąż jest mniejszy niż król Alaski, mimo że jest większy niż standardowy materac króla i króla Kalifornii. Dokładnie mierzy 7 stóp szerokości i 7 stóp długości lub 84 na 84 cale.

Jak omówiliśmy wcześniej, różni producenci różnią się pod względem materiałów, z których korzystają w swoich ponadwymiarowych łóżkach. Najpopularniejszą z nich jest pianka z pamięcią kształtu i możesz wybrać jej twardość. Ogólnie rzecz biorąc, uważamy, że król Wyoming jest rozsądnym rozwiązaniem, jeśli chcesz przerodzić się bez angażowania się w coś tak wielkiego, jak król Alaski.

Jak duże jest łóżko typu king-size w Teksasie?

Materac króla Teksasu ma 80 cali szerokości i 98 cali długości. Dlatego jest dłuższy niż król Wyoming. Jeśli chcesz mieć duży materac, ale twój pokój obsługuje bardziej prostokątną przestrzeń, możesz dostać króla Teksasu.

A co z łóżkiem typu king-size z Alaski?

Materac króla Alaski ma aż 108 na 108 cali. Jest to największe, ponadwymiarowe łóżko, stąd nazwa na cześć największego stanu w USA. To sprawia, że ​​król Alaski jest najlepszym wyborem dla rodzin śpiących razem.

Wniosek

Czy chcesz wybrać coś większego niż łóżko typu king size? Wtedy warto byłoby wiedzieć, gdzie kupić materac króla Wyoming w USA! Jak wspomnieliśmy powyżej, firmy oferujące łóżka na wymiar oferują Wyoming king.

Popularni producenci to między innymi Mattress Insider, Rest Right Mattress i Natural Form. Wyślą ci łóżko, a niektórzy oferują nawet akcesoria do tego ponadwymiarowego materaca. Jeśli nadal masz pytania dotyczące materacy króla Wyoming, daj nam znać!