Zrób to sam, jak prać pomysłowe sny i hodować podkładkę do gondoli

Dzisiaj nauczysz się prać pomysłowe marzenia i hodować podkładkę pod łóżeczko

Kroki, jak prać pomysłowe marzenia i hodować podkładkę do gondoli

Krok pierwszy: Usuń podkładkę z łóżeczka Wyjmij podkładkę z łóżeczka, poluzowując każdy róg, a następnie rozpinając ją. Jeśli pierzesz tylko jedną sekcję, złóż tę część w prostokąt, zanim ją również przesuniesz.

Krok drugi: umyć i Na sucho Umieść podkładkę w pralce ładowanej od przodu na zimno, ważąc połowę mniej niż mydło do prania – zalecamy używanie Dreft, ponieważ mają niesamowitą linię dla niemowląt! Następnie wrzuć do suszarki na około 30 minut lub do całkowitego wyschnięcia.

Zrób to sam

Krok trzeci: Ponowne przymocowanie Po ponownym przymocowaniu nowej/czystej pościeli do gondoli, należy postępować zgodnie ze wszystkimi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa wyszczególnionymi powyżej, zaczynając ponownie od kroku pierwszego! Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i szczęśliwy w zakupach pościeli dla dzieci!

Krok czwarty: ciesz się, że Twoje dziecko to pokocha

Czy możesz prać materac Chicco obok mnie?

Tak, możesz. Do pierwszych prań należy używać zimnej wody i łagodnego detergentu bez wybielacza chlorowego. Zawsze należy unikać używania gorącej wody do prania tego materaca, ponieważ może to spowodować skurcz, co wpłynie na jego twardość.

Jaki jest najlepszy sposób na pozbycie się kurzu?

Istnieje kilka różnych sposobów czyszczenia mebli, takich jak odkurzanie, mycie mopem, a nawet używanie specjalnych środków czyszczących przeznaczonych tylko do czyszczenia tapicerki. Może to zająć więcej niż jeden raz, jeśli z biegiem czasu na twojej kanapie nagromadziło się, więc nie martw się, że wymaga to zbyt dużego wysiłku!

Czy potrzebujesz wkładki dla noworodka do gondoli Halo?

Nie, nie potrzebujesz wkładki dla noworodka do gondoli Halo. Twoje dziecko będzie cieszyć się gondolą z gondolą lub bez niej.

Czy osoby śpiące na wyciągnięcie ręki są bezpieczne w użyciu?

Niektórzy rodzice są zaniepokojeni współśpiącym na wyciągnięcie ręki, ponieważ uważają, że może nie być tak wytrzymały i bezpieczny jak gondola. Jednak ten produkt został zatwierdzony przez ekspertów ds. bezpieczeństwa, którzy uznali go za zgodny ze wszystkimi federalnymi wytycznymi dotyczącymi produktów do spania dla niemowląt. Nie ma również dowodów na to, że jakiekolwiek niemowlęta zmarły z powodu współśpiącego w zasięgu ręki.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo użytkowania, pamiętaj, że ten produkt został stworzony po to, abyś mógł trzymać dziecko blisko siebie podczas snu, a nie dlatego, że chcesz, aby było przy Tobie za każdym razem, gdy śpi. Dlatego, aby być po bezpiecznej stronie, upewnij się, że między materacem a współśpiącym nie ma szczelin.

Nigdy nie należy również kłaść dziecka na poduszce lub łóżku wodnym, ponieważ mogą one doprowadzić do uduszenia. Amerykańska Akademia Pediatryczna zaleca dzielenie pokoju z niemowlętami bez przedmiotów, takich jak poduszki i luźne prześcieradła, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia zespołu nagłej śmierci niemowląt (SIDS).

Ten produkt nie zastępuje pielęgnacji. Został stworzony, aby dać rodzicom możliwość „pokojowania” lub stworzenia własnej bezpiecznej przestrzeni do spania, będąc jednocześnie fizycznie blisko dziecka podczas snu, bez obawy, że spadnie z materaca.

Czy łóżeczka rozkładane są bezpieczne dla niemowląt?

Kabriolet Łóżeczko jest obecnie bardzo popularne, ponieważ rodzice lubią je bardziej niż składane łóżeczka boczne ze względów bezpieczeństwa. Tak, składane łóżeczka doskonale sprawdzą się, jeśli Twoje dziecko śpi we własnym łóżku bez wchodzenia z niego lub stania na materacu podczas snu.

Zawsze dobrze jest trzymać przedmioty zamknięte, gdy nie są używane, aby zapobiec potencjalnym wypadkom, które mogą przydarzyć się Twojemu maleństwu podczas snu.

Czy gondola śpi bezpiecznie?

Gondola może również uczynić życie znacznie wygodniejszym ze względu na to, co jest z nią związane, takie jak schowki pod spodem, które umożliwiają łatwy dostęp, gdzie można przechowywać pieluchy, chusteczki, koce, ubrania itp.

Huśtawki dla dzieci mogą również pełnić funkcję gondoli, co ułatwia życie, jeśli w nocy w Twoim mieszkaniu jest miejsce tylko na jedną część do spania. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze, ponieważ zamiast kupować dwa oddzielne przedmioty, wystarczy kupić jeden.

Co rodzice powinni wiedzieć o łóżeczku?

Należy również pamiętać, że bez względu na łóżeczko, zawsze należy go używać na twardej powierzchni z dala od zabawek lub poduszek.

Jaka jest różnica między gondolą a kołyską?

Główna różnica polega na tym, że gondola nie ma długich nóżek, a dziecko śpi bliżej ziemi. Kołyska zazwyczaj lekko kołysze się w przód iw tył, co może uspokajać niektóre dzieci, ale nie wszystkie.

Jak korzystać z wózka dziecięcego?

Większość gondoli będzie pasować do wózków ze specjalnymi adapterami. Dobrym rozwiązaniem jest znalezienie systemu podróżnego, który korzysta z gondoli tej samej marki. W ten sposób możesz w przyszłości używać adaptera z dowolnym zgodnym typem wózka, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jakie kapsułki są kompatybilne z Baby Jogger City Select?

Kompatybilne kapsułki Baby Jogger City Select, w tym Graco SnugRide Click Connect 40, Chicco Keyfit 30, Peg Perego Primo Viaggio SIP 30/30 i Maxi-Cosi Mico AP.

Jak usunąć jogger dziecięcy z wózka?

Wózek dziecięcy jogger można wyjąć z podstawy, naciskając przycisk. Po zwolnieniu po prostu się oderwie.