Kompleksowy przewodnik po tym, jak włożyć ręce do łóżeczka do spania

Ten post mówi więcej o tym, jak sprawić, by ręce sięgnęły do ​​gondoli sypialnej. Kroki są łatwe i proste do wykonania.

Kroki, jak sprawić, by ręce sięgnęły do ​​łóżeczka do spania

Krok pierwszy: Upewnij się, że masz wszystkie materiały i narzędzia wymagane do tego projektu. POTRZEBNE NARZĘDZIA: śrubokręt krzyżakowy, szczypce, linijka prosta.

Kompleksowy przewodnik po tym

Krok drugi: Połóż podkładkę pod materac Arms Reach Mini Co-sleeper na płaskiej powierzchni, takiej jak podłoga lub stół, aby uzyskać pomiary potrzebne w kolejnych krokach.

Aby uzyskać pomiar średnicy, najlepiej jest zmierzyć średnią długość obwodu, ściskając tkaninę w najbardziej środkowej części, w której będzie znajdować się ciało, tak aby obie warstwy stykały się ze sobą. Weź sznurek lub taśmę mierniczą wokół obszaru, a następnie zmierz na zewnątrz od wewnętrznego koła (punkt środkowy) do połowy punktu między tym a zewnętrzną warstwą, co powinno dać całkowity rozmiar obwodu.

Aby wykonać pomiar głębokości: Połóż zewnętrzną warstwę podkładki materaca skierowaną w dół na płaską powierzchnię. Zmierz na zewnątrz od dolnej części materaca do połowy odległości między tym miejscem a najwyższym obszarem, co powinno dać całkowity rozmiar głębokości.

Krok trzeci: Wytnij szmatkę. Używając do ochrony maty do cięcia, połóż na boku tkaninę Arms Reach mini co-sleeper, aby po przecięciu obu warstw były równe ze sobą (bez chwiejnych trójkątów).

Użyj linijki z prostą krawędzią, aby upewnić się, że cięcia są proste pionowo w poprzek szerokości w poziomie lub odwrotnie, w zależności od tego, w którym kierunku mają iść. Nie martw się, jeśli są lekko przesunięte, ponieważ zawsze możesz zmienić położenie później, gdy nadziewasz wszystko.

Krok czwarty: Po ostrożnym pokrojeniu wszystkich kawałków zacznij nadziewać krótki koniec żelkami (lub czymkolwiek, co wybierzesz do wypełnienia). W tym kroku zużyłem około połowy mojej torby. Upewnij się, że jest ładna i jędrna, ale nie ciasna ani wypukła. Nie chcesz, aby Twoje dziecko wyskakiwało podczas używania! Podczas cięcia pamiętaj, że obie warstwy będą równe, jeśli nie będą dalej ciąć, dopóki nie zostaną, a następnie zatrzymaj się tam, gdzie jest to konieczne, aby uzyskać naddatek na szew.

Na co powinni zwrócić uwagę rodzice przy zakupie łóżeczka? Jakiego rozmiaru potrzebuje niemowlę? Ile miejsca zajmą w miarę starzenia się?

To bardzo częste pytania, które młode matki zadają sobie przed dokonaniem pierwszego dużego zakupu! Wiele osób zastanawia się również, czy można pozwolić dzieciom spać z zabawkami, ponieważ mogą one stwarzać ryzyko zadławienia.

W jakim wieku rodzice mogą spodziewać się zmiany wzorca snu ich dziecka w nocy?

Rodzice muszą zdawać sobie sprawę z faktu, że wiele dzieci budzi się dwa razy każdej nocy po ukończeniu sześciu miesięcy. Pomocne może być przygotowanie nowych rodziców, zanim ich dziecko osiągnie ten etap rozwoju, aby nie zniechęcać się tym.

Rodzice powinni również pamiętać, że wszystkie dzieci rozwijają się inaczej, a to, że inne matki miały więcej szczęścia z dłuższymi drzemkami lub rzadszymi wybudzeniami w nocy, nie oznacza, że ​​wszyscy muszą pójść w ich ślady. Każdy ma inne potrzeby, co oznacza, że ​​rodzice nie powinni być dla siebie tak surowi, jeśli zmieni się schemat ich dziecka.

Jakie materiały są dla mnie najbezpieczniejsze do użycia na mojej pościeli dla niemowląt?

Niemowlęta potrzebują środowiska, w którym mogą bezpiecznie spać bez ryzyka uduszenia się przez cały czas. Łóżeczka powinny być wykonane z mocnych, twardych materiałów, aby zapobiec ich zawaleniu się na dziecku i spowodowaniu obrażeń lub śmierci!

Co oznacza „ekologiczne” w produktach, które kupuję dla mojego dziecka?

Organiczny z definicji oznacza „odnoszący się do zestawu metod zaprojektowanych w celu zminimalizowania szkód wyrządzanych środowisku przez nakłady.

Jak chronić materac gondoli?

Ważne jest, aby pod prześcieradłem dziecka mieć cienki, oddychający ochraniacz na materac. Istnieje wiele opcji dla tych produktów, które zapobiegają przedostawaniu się cieczy do tkaniny materaca i powodowaniu zapachu pleśni lub pleśni. Pomocne może okazać się zainwestowanie w dwa prześcieradła, aby jedno można było prać, a drugie nakładać na powierzchnię do spania dziecka.

Kiedy dzieci osiągają kamień milowy „dwóch miesięcy”?

Niemowlęta zazwyczaj osiągają kamień milowy „dwóch miesięcy” w wieku około czterech tygodni. Mogą łatwiej się zaskoczyć i zaskoczyć codziennymi dźwiękami, takimi jak uderzanie książką lub klaskanie w dłonie. Rodzice powinni zdawać sobie sprawę z tej zmiany, aby wiedzieli, czego mogą oczekiwać od dziecka, gdy osiągnie szósty miesiąc życia i obudzi się co noc dwa razy!

Chociaż ważne jest, aby pamiętać, że wszystkie dzieci rozwijają się inaczej, rodzice nie powinni czuć się zbyt zniechęceni, jeśli rytm snu ich dziecka zmieni się drastycznie, ponieważ innym matkom poszczęściło się z dłuższymi drzemkami lub mniejszą liczbą przebudzeń w nocy po dwóch miesiącach.

Ile czasu zajmuje komuś innemu montaż moich mebli do pokoju dziecinnego?

Wszystkie produkty Kinsa są gotowe, więc nie jest wymagany montaż! Wystarczy dopiąć nogawki – blaty około 20 minut. Teraz wystarczy wsunąć rogi za pomocą gumek, które pomogą utrzymać prześcieradło na miejscu. Teraz wystarczy tylko podwinąć rogi za pomocą gumek, które powinny utrzymać prześcieradło na miejscu.