Świetne sposoby na utrzymanie łóżeczka dla dziecka

W tym artykule dowiesz się, jak dbać o łóżeczko Twojego dziecka.

Jak utrzymać łóżeczko dla dziecka?

#1. Utrzymuj obszar wokół niego w porządku. Zaśmiecony pokój zachęca, by kurz i inne zanieczyszczenia osadzały się na takich rzeczach jak kojec, przewijak, a nawet łóżeczko! Więc cokolwiek robisz, upewnij się, że nie leżą wokół zakurzonych zabawek, które mogłyby dodatkowo przyciągać więcej cząsteczek brudu w kierunku powierzchni gondoli! Utrzymywanie pokoju dziecka w czystości i amp; Zorganizowany pomoże Ci lepiej spać.

Świetne sposoby na utrzymanie łóżeczka dla dziecka

#2. A jeśli uważasz, że wszystkie te informacje na temat czyszczenia kołysek Twojego dziecka są przytłaczające, nie martw się, ponieważ poniżej mamy dla Ciebie kilka świetnych wskazówek: Byłoby lepiej, gdyby można było użyć ciepłej wody z łagodnym mydłem i miękkim gąbki podczas czyszczenia gondoli.

Jakie są wskazówki dotyczące bezpieczeństwa, których powinienem przestrzegać podczas korzystania z tego produktu?

Podczas snu lub zabawy w gondoli Halo musisz zachować bezpieczną odległość między twarzą dziecka a bocznym panelem z siatki, aby uniknąć ryzyka uduszenia związanego z siatką.

Upewnij się, że pierzesz tkaninę tylko wtedy, gdy jest to preferowane, bez jakiejkolwiek innej części ramy gondoli Lullago, co nie jest zalecane przez firmę Chicco, ponieważ może to spowodować uszkodzenie elementów elektrycznych wewnątrz produktu.

Kroki dotyczące czyszczenia piankowego materaca gondoli?

Połóż ramę gondoli Lullago na płaskiej powierzchni. Zdejmij pokrowiec materaca, pociągając go, zaczynając od jednego rogu, a następnie powoli zwijając w drugą stronę, aż do całkowitego usunięcia. Musisz być przy tym delikatny, aby uniknąć rozdarcia lub uszkodzenia materiału.

Wyjmij całą piankową wyściółkę spod materaca za pomocą rąk lub odkurzacza, ale upewnij się, że narzędzie, którego używasz, jest czyste przed umieszczeniem ich na powierzchni, aby nie przenosić żadnych zarazków i bakterii między elementami sprzętu czyszczącego.

Wyrzuć oderwane kawałki po dokładnym sprawdzeniu pod kątem uszkodzeń, jeśli nadal można ich użyć bez dalszego wymuszania na sobie uszkodzeń. Do czyszczenia powierzchni materaca używaj wody zmieszanej z łagodnym roztworem mydła i gąbki lub szmatki. Gdy wszystkie powierzchnie są w większości suche, przed ponownym użyciem pozostaw je na kilka godzin w bezpośrednim świetle słonecznym.

Światło słoneczne zabija wszelkie pozostałe bakterie, którym udało się przetrwać wcześniej proces czyszczenia, dzięki czemu jest ono ponownie bezpieczne dla Ciebie i członków Twojej rodziny/dzieci lub każdego innego, kto będzie ponownie korzystał z tej przestrzeni jako miejsca do spania.

Jak złożyć gondolę Halo?

To łatwe zadanie, które nie zajmie więcej niż dziesięć minut twojego czasu.

Po pierwsze, umieść wszystkie części znajdujące się w oryginalnym pudełku na jednym stole lub podłodze, korzystając z jasnych instrukcji dostarczonych przez producenta. Następnie umieść każdy element we wskazanym miejscu, aż wszystko będzie wyglądało dokładnie tak, jak pokazano na zdjęciach znajdujących się w instrukcji opakowania.

Teraz po prostu wykonaj kroki w kolejności i Wham-O! Masz dla siebie zupełnie nowy, pięknie wyglądający zestaw pościeli dla niemowląt, który będzie Twoim małym błogosławieństwem! Tylko pamiętaj, aby dwukrotnie przeczytać całą instrukcję obsługi, aby upewnić się, że niczego nie przegapisz.

Jak zamknąć gondolę lub kojec

Jeśli chcesz użyć gondoli lub kojca jako łóżeczka podróżnego, obowiązują te same zasady.

Dlatego ważne jest, aby dzieci, które śpią na plecach, umieszczać w tym samym pomieszczeniu, w którym Ty śpisz, ponieważ jeśli Twoje dziecko się obudzi, najprawdopodobniej będzie płakać, dopóki ktoś nie przyjdzie i się nim zajmie, ale starsze dzieci mogą szybko zasnąć, zanim ktokolwiek tam dotrze, więc upewnij się, że wszystkie drzwi prowadzące do pokoju z niemowlętami mają zasady otwartych drzwi w porze nocnej.

Jeśli zdecydujesz się tego nie robić (co polecam), pamiętaj, że umieszczenie jakiegokolwiek produktu na kółkach z dala od stolików nocnych, narożników ścian lub innych mebli może stwarzać zagrożenie, zwłaszcza gdy są umieszczone w pobliżu.

Ale jeśli chcesz trzymać łóżeczko obok łóżka, upewnij się, że jest solidne i waży nie więcej niż 15 funtów.

I na koniec, ale najważniejsze, pamiętaj, że wszelkie ochraniacze lub zabawki ze sznurkami należy zdjąć z łóżeczka dziecka przed pójściem spać, ponieważ mogą one stwarzać ryzyko zadławienia i stać się niebezpieczne, gdy dziecko zacznie raczkować i poruszać się.

Czy potrzebujesz ochraniacza na materac do gondoli?

Ochraniacz na materac to obowiązkowy zakup do Twojej gondoli.

Co powoduje żółte plamy na macie gondoli?

Wyciekające mleko lub mocz dziecka mogą powodować żółte plamy na macie materaca. Często są one trudne do usunięcia, ale oto prosty trik, który nie wymaga stosowania szkodliwych chemikaliów! Wystarczy wymieszać szklankę wody z jedną łyżeczką soku z cytryny i octem w butelce ze spryskiwaczem. Spryskaj zaplamiony obszar, aż zostanie całkowicie pokryty, a następnie odczekaj co najmniej 30 minut przed normalnym praniem.

Jakie są niebezpieczeństwa związane ze wspólnym spaniem?

Dziecko śpiące z osobą dorosłą jest znane jako „współspanie” i taka praktyka może pięciokrotnie zwiększać ryzyko SIDS (zespołu nagłej śmierci niemowląt).