Jak złożyć gondolę UPPAbaby Vista?

Jak złożyć gondolę UPPAbaby Vista to pytanie, które często zadają sobie rodzice. Proces składania i odkładania może być trudny dla niektórych osób, ponieważ nie są pewni, jak to zrobić z tak zaawansowanym systemem spacerowym.

Można to zrobić na wiele różnych sposobów, ale zalecamy wykonanie następujących kroków:

Jak złożyć gondolę UPPAbaby Vista?

Krok 1. Najpierw podnieś kierownicę, aby dziecko nieco uniosło się z ziemi, a następnie chwyć po obu stronach ramy wózka w pobliżu miejsca, w którym normalnie siadałoby dziecko. Następnie weź dwa palce i włóż je po obu stronach metalowego pręta, który przechodzi przez koła na obu końcach. Na koniec ściśnij te pręty, aż usłyszysz kliknięcie, a wózek powinien się łatwo złożyć.

Krok 2. Po zakończeniu tego procesu po prostu chwyć za uchwyty na obu końcach złożonej ramy wózka. Następnie możesz podnieść go z ziemi, aby zapewnić sobie dodatkowe miejsce na swobodne chodzenie lub możesz również przetoczyć go za sobą tymi samymi rękami, naciskając jednocześnie każdą kierownicę przed ciałem.

Krok 3. Nie ciągnij wystarczająco mocno, aby były zgięte do tyłu o więcej niż 90 stopni, ponieważ spowoduje to pęknięcie, co byłoby niezwykle niebezpieczne, gdyby zostało to zrobione, gdy dziecko nadal siedziało w swoim foteliku, gdzie nic nie chroni go przed pęknięciem plastiku Części!

Krok 4. Po odsunięciu upewnij się, że oba koła są skierowane do przodu, zanim puścisz, aby następnym razem łatwiej było pchać bez odchylania kierownicy.

Jeśli używasz starego wózka z pojedynczym kółkiem z przodu, upewnij się, że jest zwrócony do przodu, zanim puścisz dziecko, bo możesz spaść na twarz! Ponownie, lepiej być bezpiecznym niż żałować, gdy mamy do czynienia z czymś tak cennym jak nowo narodzone dziecko.

Po obróceniu do tyłu, aż oba koła zetkną się i podniosą się z ziemi, umożliwiając łatwe wyciągnięcie (ponownie, NIE ciągnij wystarczająco mocno, aby wyszły prosto).

Jakie miejsce ma ten wózek?

City Select Double ma siatkowy kosz pod każdym siedzeniem, który zapewnia dużo miejsca na wszelkiego rodzaju przedmioty, takie jak pieluchy, koce lub cokolwiek innego, co chcesz zabrać ze sobą, popychając swoje dzieci!

Jest również wyposażony w dwa uchwyty na kubki, dzięki czemu rodzice mają zawsze pod ręką napoje podczas wycieczki. W całym wózku dostępnych jest jeszcze więcej kieszeni, które pozwalają trzymać przedmioty pod ręką.

Oprócz kosza z siatki pod każdym siedzeniem, pod ramą znajduje się schowek, który można wykorzystać jako dodatkową przestrzeń lub można dokupić akcesorium organizera, które się do niego przymocuje!

Możesz także wybierać spośród dodatkowych akcesoriów, takich jak konsola rodzica i taca dla dzieci z uchwytem na kubek – idealne na przekąski w drodze! Wózek City Select Double Wózek jest nawet wyposażony w dwie osłony przeciwdeszczowe – po jednej na każdą część wypoczynkową. W ten sposób zawsze będziesz mieć jazdę na sucho, bez względu na pogodę, jaką ma w zanadrzu Matka Natura.

Skąd mam wiedzieć, czy mojemu dziecku jest wygodnie?

Najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, biorąc pod uwagę komfort Twojego dziecka podczas leżenia w łóżku, jest jego pozycja głowy i szyi, a zwłaszcza to, czy potrafi samodzielnie je utrzymać, czy nie (czego należy się spodziewać w tym wieku) . Jeśli poduszka dołączona do gondoli jest zbyt wysoka, spróbuj złożyć jeden koniec, aż poczujesz się dobrze.

I pamiętaj, że niemowlęta lubią rzeczy przytulne, więc innym sposobem na upewnienie się, że głowa Twojego dziecka nie spada przez przestrzeń między materacem a kratami, byłoby ułożenie wokół niego dodatkowych koców przed ponownym zamknięciem wejść. Twój maluch da Ci znać, co działa najlepiej, gdy będziesz zrelaksowany!

Jak długo powinien wytrzymać materac?

Długość życia materaca dla niemowląt nie jest tematem, o którym często się mówi, ponieważ często zdarza się, że rodzice kupują kolejny wózek, gdy już z niego wyrosną, ponieważ zakup nowego jest bardziej opłacalny niż zakup większego materaca. Jednak najlepiej jest starać się trzymać niemowlę na tym samym materacu tak długo, jak to możliwe, aby nie wystąpiły żadne zakłócenia w jego rytmie snu, które mogłyby potencjalnie zmienić jego zachowanie.

Oznacza to, że większość rodziców woli zainwestować w standardowy materac w rozmiarze łóżeczka zamiast nosić coś mniejszego, dopóki starsze dziecko nie zmieści się w łóżeczku dla malucha, ponieważ ten dodatkowy wydatek zwykle nie przewyższa oszczędności przy zakupie wielu fotelików samochodowych lub wózków. nadgodziny. Może to oznaczać, że początkowo wydasz około 50-100 dolarów dodatkowo, ale jeśli planujesz kupić kolejny wózek po sześciu miesiącach, warto wydać tyle z góry już teraz!

Wniosek

Mam nadzieję, że czytając ten artykuł, nauczyłeś się, jak złożyć gondolę UPPAbaby Vista. Kroki są łatwe i proste do wykonania.