Jak złożyć gondolę Kolcraft?

Ten poradnik przedstawia krok po kroku, jak złożyć kołyskę kolcraft. Rozkładanie gondoli na części do przechowywania lub transportu jest łatwe, ale zajmie to trochę czasu i cierpliwości. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest włożenie dziecka do niebezpiecznego produktu, ponieważ nie złożyłeś go prawidłowo!

Kroki, jak złożyć gondolę Kolcraft

Wyjmij wszystkie elementy z opakowania i połóż je na stole, aby były łatwo dostępne.

Krok pierwszy: Sprawdź, czy wszystkie akcesoria są obecne przed rozpoczęciem montażu Jeśli brakuje jakiegoś akcesorium lub jest ono uszkodzone, natychmiast skontaktuj się z obsługą klienta. Połącz podstawę materaca Dopasuj pręty nośne do paneli bocznych Umieść dwa klipsy w górnej środkowej części w szczelinach Zamocuj dłuższe końce materaca.

Odwróć pokrywę prawą stroną na zewnątrz Pociągnij wypustki w poprzek rogów, aż wszystkie cztery rogi zostaną wsunięte. Wsuń podstawę materaca do pokrowca. Przeciągnij zakładki przez wszystkie otwory, aż dotrzesz do każdego rogu; użyj ręki, aby popchnąć materiał w dół i upewnij się, że jest dobrze dopasowany na dole.

Krok drugi: Zamocuj stojak gondoli Otwórz obie dźwignie blokujące pod drążkami wsporczymi gondoli Zlokalizuj otwory w górnej powierzchni drążków wsporczych Dopasuj zatrzaski do otworu na spodzie drążka.

Wciśnij zatrzask w otwór, a następnie ściśnij dźwignię. Powtórz dla przeciwnej strony Po prawidłowym zamocowaniu powinny być wystarczająco mocne, aby nawet lekki nacisk spowodował ich zamknięcie bez wyskakiwania Jeśli nie jest stabilny lub bezpieczny, natychmiast skontaktuj się z obsługą klienta Umieść podkładkę do zmiany pieluch w miejscu pożądane Upewnij się, że wszystkie podkładki są mocno przymocowane przed użyciem produktów dla dziecka

Krok trzeci: Umieść okap na przedniej części, wyrównując tył okapu z górną krawędzią. Zamocuj dwa metalowe pręty ustalające, wyrównując i wsuwając końce w tylne otwory po obu stronach. Po zamocowaniu obróć w prawo lub w lewo, aby zablokować. Przymocuj podkładkę pod materac gondoli do prętów.

Czy można prać materace piankowe do gondoli?

Nie, pranie materaca do gondoli Kolcraft nie jest bezpieczne. Nie można go zanurzać w wodzie ani myć jakimkolwiek mydłem w płynie, ponieważ może to spowodować, że produkt stanie się niestabilny i niebezpieczny dla dziecka. Zamiast tego usuń plamy za pomocą szczotki o miękkim włosiu w razie potrzeby, a następnie wytrzyj do czysta wilgotną szmatką, a następnie suchą szmatką.

Unikaj stosowania ściernych środków czyszczących, które mogą uszkodzić komórki pianki, powodując ich zapadanie się na siebie, co prowadzi do trwałych wgnieceń, których nie można usunąć z powierzchni (Raporty konsumenckie).

Podczas usuwania zabrudzonych arkuszy, zawsze powoli podnoś rogi arkusza z każdej strony, zamiast ciągnąć prosto do góry z góry – w przeciwnym razie ryzykujesz rozerwanie szwów materiału, które łączą się na przeciwległych krawędziach poniżej sekcji Pianka poliuretanowa o wysokiej sprężystości jest stosowana w części siedziska wszystkich Kolcraft gondole.

Wybrano ten rodzaj wytrzymałego materiału o dużej gęstości, ponieważ zapewnia dziecku twardą i wygodną powierzchnię do spania, którą można w razie potrzeby wytrzeć do czysta bez uszkadzania komórek pianki.

Jak czyścić okap gondoli

Mały odkurzacz powinien z łatwością zmontować kołyski kolcrafta, choć są też inne metody. Używanie starej szczoteczki do zębów i wody z mydłem może pomóc tym, którzy wolą naturalne lub wolne od chemii środki czyszczące w dbaniu o rzeczy dziecka.

Jak przechowywać wiklinowe łóżeczko

Gondola wiklinowa może być przechowywana w oryginalnym pudełku lub innym wybranym przez Ciebie pojemniku. Jeśli zdecydujesz się przechowywać wiklinowe gondole na zewnątrz, upewnij się, że jest ono całkowicie suche i umieść w nim kilka kulek na mole, aby zapewnić dodatkową ochronę przed owadami, które mogą chcieć złożyć jaja w kołysce.

Jak czyścić podkładkę pod materac dziecka

Pranie materaca dla dziecka jest łatwe, ale zawsze należy sprawdzić metkę przed włożeniem jej do pralki.

Krok 1. Upewnij się, że myjesz kołyskę dziecka łagodnym mydłem i wodą, używając starej szczoteczki do zębów lub płynu do mycia naczyń do usuwania plam; pamiętaj, że można tego używać zarówno w modelach tkaninowych, jak i metalowych.

Krok 2. Jeśli to możliwe, unikaj suszenia wiklinowej gondoli poprzez suszenie na powietrzu na zewnątrz. Podczas suszenia w suszarce bębnowej możesz również używać niskich ustawień temperatury w wysokiej jakości maszynach. Zawsze przeczytaj instrukcje producenta przed wykonaniem tej czynności, aby ich nie uszkodzić! Jeśli po włożeniu do suszarki nadal wydają się wilgotne, pomocne może być bezpieczne wysuszenie gondoli.

Krok 3. Jeśli masz starsze plastikowe łóżeczko dziecięce, najlepiej nie próbować dokładnego czyszczenia za pomocą żrących chemikaliów i nakładek do szorowania, które są przeznaczone tylko do nowszych modeli. Najlepiej używać ciepłej wody i łagodnego płynu do mycia naczyń.

Co umieszczasz na dole gondoli?

Podkładka do przewijania. Materac należy położyć na dnie gondoli, a następnie dołożyć inne elementy, takie jak pościel, a nawet zabawki, aby uatrakcyjnić maluchowi zabawę.

Jak czyścić starą kołyskę z wikliny?

Do czyszczenia gondoli wiklinowej należy używać wilgotnej szmatki lub bawełnianego wacika zamoczonego w wodzie z mydłem.

Jak czyścić maskę gondoli Graco?

Najczęściej czyszczenie okapu jest tak proste, jak jego wytarcie. Jeśli na tkaninie są jakieś plamy, które nie chcą się ruszyć, spróbuj zamiast tego użyć starej szczoteczki do zębów i trochę ciepłej wody z mydłem. Zachowaj ostrożność podczas szorowania, ponieważ wiele tkanin może być podatnych.