Jak otworzyć kojec Graco

Jak otworzyć kojec Graco? Kojce Graco to świetny sposób na zapewnienie dziecku bezpieczeństwa i ochrony, gdy jesteś zajęty. Ale co zrobić, jeśli musisz go otworzyć?

Oto jak:

Jak otworzyć kojec Graco

Krok 1 -Zlokalizuj przyciski zwalniające po obu stronach pióra

-Wciśnij i jednocześnie wciśnij przyciski (przesuną się do wewnątrz)

-Top powinien być teraz w stanie się podnieść, abyś mógł wyciągnąć dziecko

-Aby zamknąć go ponownie, po prostu powtórz te kroki w odwrotnej kolejności. Pamiętaj, aby wcisnąć przyciski z powrotem do końca, w przeciwnym razie mogą nie pozostać zamknięte.

I masz to! Twój kojec Graco jest teraz otwarty.

Jak zapewnić rozrywkę dziecku w kojcu?

Ty nie. Szybko wyrastają z kojca! Ale poważnie, w wieku sześciu miesięcy mogą siedzieć bez podparcia i zwykle są na czworakach, a nawet czołgają się w kółko, aby pokazać ci, czego chcą.

Ochrona przed dziećmi również nie jest kompletna, dopóki Twoje dziecko nie zacznie samodzielnie poruszać się – i nie potrwa to jeszcze przez kilka miesięcy.

Oznacza to, że prawdopodobnie minie kilka tygodni, zanim maluch stanie się zbyt mobilny, aby pomieścić obecną bezpieczną przestrzeń. Możesz znaleźć się w tym czasie z aktywnym maluchem, który chce spróbować wszystkiego nowego, w tym wchodzenia po schodach, otwierania szafek, odkrywania przestrzeni zewnętrznych, takich jak baseny i piaskownice itp.

Kiedy dzieci wyrastają z kojców?

Kojec jest bezpiecznym miejscem dla Twojego dziecka, gdy musisz trzymać je w ryzach, ale jednocześnie zapewniaj mu swobodę ruchów. Dobrą zasadą jest to, że niemowlęta wyrastają z kojców w wieku około dwóch lub trzech lat (ale starsze dzieci również mogą z nich korzystać). Większość rodziców stwierdza, że ​​nie mają z nich większego pożytku, gdy dziecko staje się mobilne i odsuwa się od niego.

Niemowlęta zaczynają raczkować średnio około pięciu miesięcy, co daje rodzicom jeszcze kilka miesięcy, zanim będą chcieli całkowicie usunąć pióro z domu.

Kojce są przydatnymi narzędziami pod wieloma względami, ponieważ zapobiegają zarówno kontuzjom, jak i uszkodzeniom spowodowanym przez wpadanie na przedmioty z dużą prędkością podczas nauki prawidłowego chodzenia.

Często serce rodziców bije szybciej, gdy ich dziecko uczy się chodzić i stawia te pierwsze kroki poza bezpiecznym miejscem do zabawy. Kojec może pomóc uspokoić umysł, wiedząc, że Twoje dziecko jest ograniczone do małej przestrzeni, gdzie jest mniej prawdopodobne, że zrobi sobie krzywdę, jeśli upadnie.

Jak sprawić, by moje dziecko polubiło kojec?

-Zacznij od przyniesienia dziecka do kojca, gdy jest szczęśliwe i wypoczęte.

– Umieść w środku zabawne zabawki, którymi on lub ona lubi się bawić, aby zająć je przez pewien czas podczas wykonywania innych zadań, takich jak gotowanie obiadu, sprzątanie itp.

-Nie zostawiaj go tam, jeśli wydają się niezadowoleni z tego powodu; pamiętaj, że dzieci też potrzebują miłości i uwagi! Tylko upewnij się, że nie pozwolisz im pozostać tutaj przez cały dzień, ponieważ może to powodować problemy, takie jak izolacja i samotność.

Jak sprawić, by moje dziecko bawiło się samo?

Jednym ze sposobów na zachęcenie dziecka do samodzielnej zabawy jest zapewnienie mu odpowiednich do wieku zabawek, które przyciągną jego uwagę i pobudzą jego rozwój. Możesz także umieścić go w bezpiecznym środowisku, w którym może eksplorować bez nadzoru.

Staraj się nie unosić kursora nad dzieckiem lub stale interweniować, gdy się bawi, ponieważ może to hamować jego zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów. Bądź cierpliwy i daj mu czas na naukę i rozwój.

W końcu Twoje dziecko rozwinie umiejętności niezbędne do samodzielnej zabawy. A tymczasem nie ma nic złego w wyciąganiu od czasu do czasu pomocnej dłoni!

Niektóre dobre opcje zabawek obejmują:

-Komórki w jasnych kolorach lub miękkie książki z różnymi teksturami

-Różne piłki, kubki do układania w stos i inne proste zabawki

-Kojec lub bezpieczny obszar, w którym może zwiedzać bez nadzoru

-Instrumenty muzyczne, takie jak ksylofon lub bębny

-Samochody lub ciężarówki zdalnie sterowane

-Zabawki do kąpieli, które unoszą się i tryskają wodą

Pamiętaj, aby mieć oko na dziecko podczas zabawy, zwłaszcza jeśli ma mniej niż 12 miesięcy. I pamiętaj, aby odłożyć wszelkie małe przedmioty lub ryzyko zadławienia, gdy nie ma Cię w pobliżu. Przy odrobinie cierpliwości i odpowiednich do wieku zabawek Twoje dziecko w mgnieniu oka nauczy się samodzielnie bawić!

Jak sprawić, by moje dziecko przestało płakać w kojcu?

Jeśli Twoje dziecko płacze w kojcu, możesz zrobić kilka rzeczy, aby je uspokoić. Wypróbuj jedną z tych metod:

-Chodź z nimi lub tańcz z nimi w rytm ich płaczu.

-Mów do nich uspokajającym głosem, mówiąc im, że wszystko będzie dobrze.

– Kołysz je delikatnie w przód iw tył.

-Zaoferuj im smoczek lub zabawkę, jeśli ją mają.

Jeśli żadne z tych działań nie działa, możesz położyć je w łóżeczku lub innym pokoju, aż przestaną płakać.

Ważne jest, aby nie zostawiać płaczącego dziecka bez opieki, ponieważ może się czymś zakrztusić lub wypaść z łóżeczka. Jeśli nie masz pewności, co zrobić, zawsze najlepiej zadzwonić do lekarza i poprosić go o poradę.