Ile funtów za fotelik w Kalifornii?

Przy wyborze najlepszego akcesorium dla swojego dziecka ważne jest, aby wiedzieć, ile funtów kosztuje podstawka w Kalifornii. Jeśli wybierzesz taki, który nie wznosi się wystarczająco wysoko, korzystanie z niego będzie niebezpieczne i niebezpieczne. Przeczytaj ten wpis na blogu, aby dowiedzieć się, ile funtów za fotelik w Kalifornii i jak je zmierzyliśmy.

Funty za fotelik w Kalifornii

Dziecko musi ważyć co najmniej 40 funtów, aby móc korzystać z fotelika podwyższającego. Zaleca się, aby dzieci pozostawały w pięciopunktowych uprzężach, dopóki nie osiągną wystarczającego wzrostu i są wystarczająco duże dla ich wielkości ciała, co może mieć około ośmiu lat przed rozpoczęciem gwałtownego wzrostu.

Ile funtów za fotelik w Kalifornii?

Może się to różnić w zależności od tego, jak szybko Twoje dziecko rośnie. Używając pasa dla dorosłych bez podparcia pleców zamiast paska na ramię, upewnij się, że masz z niego więcej luzu, aby pasował ciasno na kolanach, nie zsuwając się ani zsuwając z bioder.

Powinieneś również używać obu pasków, jeśli to możliwe, nawet jeśli dostępny jest tylko jeden, ponieważ pomaga to zabezpieczyć je również podczas wypadków! Foteliki podwyższające pomagają chronić przed urazami wewnętrznymi spowodowanymi samym zapięciem pasów, a także zapewniają bezpieczeństwo dziecka w razie wypadku.

Dobrze jest również trzymać dzieci tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak to możliwe, gdy mają mniej niż 40 funtów, na przykład do dwóch lat, jeśli możesz.

Kiedy dziecko może używać fotelika podwyższającego w Kalifornii?

Dziecko może korzystać z fotelika w Kalifornii w dowolnym momencie po ósmych urodzinach. Zgodnie z prawem dzieci poniżej ośmiu lat muszą jeździć z fotelikiem samochodowym z certyfikatem bezpieczeństwa lub z osobą dorosłą, która ma co najmniej cztery stopy i dziewięć cali wzrostu.

Dzieci powyżej pięciu stóp mogą również zdecydować, że nie będą korzystać z podwyższenia, jeśli są w stanie usiąść prawidłowo i wygodnie za siedzeniem kierowcy bez garbienia się. Dobrą zasadą dla rodziców jest to, że gdy Twoje dziecko osiągnie około 50 funtów, również wyrośnie z dawki przypominającej.

Jakie są wymagania dotyczące wysokości i wagi fotelika podwyższającego w Kalifornii?

Wymagana wysokość to 24 cale. Limit wagi fotelika podwyższającego wynosi 40 funtów. Wreszcie, nie ma wyjątków od tej reguły, z wyjątkiem dzieci poniżej czterech stóp wzrostu lub osób o specjalnych potrzebach. Ograniczenia te muszą być spełnione, aby dziecko mogło bezpiecznie i legalnie korzystać z jednego na drogach Kalifornii.

Ile powinno ważyć dziecko, zanim zostanie zwrócone przodem do kierunku jazdy?

Dziecko powinno ważyć co najmniej 18 funtów, zanim będzie mogło być przodem do kierunku jazdy. Ważne jest, aby rodzice pamiętali, że dzieci mogą osiągnąć tę wagę dopiero po pierwszych urodzinach. Wzrost i rozwój każdego dziecka będą się różnić, dlatego najlepiej jest porozmawiać z lekarzem o tym, ile waży dziecko podczas kontroli.

Ile waży fotelik samochodowy Graco 4ever DLX 4 w 1?

Graco waży mniej niż 18 funtów. Na foteliku samochodowym znajduje się zdejmowana, zmywalna podkładka do siedzenia, aby utrzymać ją w czystości i wygodzie dla Twojego dziecka. W razie potrzeby możesz również dostosować pochylenie, aby znaleźć najbardziej wygodną pozycję dla głowy i szyi dziecka, gdy śpi lub nie śpi podczas jazdy w tym foteliku samochodowym.

Szelki pasują do dzieci o wadze od 22 do 65 funtów, ale do nosidełka Graco dołączony jest materiałowy uchwyt na kubek do wózka o nieskończonej ilości zastosowań.

Jak zmienić pozycję pochylenia w Graco 4ever DLX?

Aby odchylić siedzisko, naciśnij i przytrzymaj przód zagłówka. Aby powrócić do pozycji pionowej, musisz ją podnieść i pociągnąć z powrotem na miejsce. System podróżny Graco jest wyposażony w podstawę ze złączami zatrzaskowymi dla Twojej wygody — nie są wymagane żadne sprzączki ani paski!

Dodatkowo istnieje wbudowana blokada, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój fotelik samochodowy nie przesunie się o więcej niż jeden cal na boki, a także do przodu i do tyłu, gdy jest prawidłowo zainstalowany w tego typu pojazdach.

Kiedy mogę wyjąć wkładkę dla niemowląt Graco 4ever?

Jeśli Twoje dziecko ma cztery miesiące lub więcej, możesz wyjąć wkładkę. Inną opcją jest zakup fotelika dla niemowląt bez wkładki. Model Graco SnugRide 35 nie jest dostarczany z jednym i może być dobrze dopasowany do Twoich potrzeb, jeśli wolisz.

Posiada ochronę przed uderzeniem bocznym oraz podpórkę pod głowę z pianki EPS, która zapewnia niemowlętom bezpieczeństwo podczas podróży, nawet podczas nagłych zatrzymań lub skrętów przy wyższych prędkościach, niż wiele innych fotelików samochodowych jest w stanie bezpiecznie pomieścić.

Ten konkretny model jest również wyposażony w dwa rodzaje pasków z klamrami zamiast tylko jednego typu, jak większość modeli, więc wymaga mniejszej siły, aby je zacisnąć, mocno dociskając, aż zatrzasną się dwa razy bezpiecznie na swoim miejscu, w porównaniu z klamrami, które wymagają trzech kliknięć, zanim zostaną uznane za bezpieczne .

Jak zainstalować Graco 4ever DLX skierowane do przodu?

Aby zainstalować Graco 4ever DLX przodem do kierunku jazdy, upewnij się, że Twój maluch waży co najmniej 25 funtów i jest w górnym zakresie wagi, aby był montowany przodem do kierunku jazdy.

Następnie odwróć go, aby uzyskać dostęp do ścieżki Top Tether.

Przeciągnij każdą stronę pasa biodrowego/barkowego pojazdu przez tę ścieżkę, a następnie zapnij zgodnie z instrukcjami producenta.

Pociągnij obie strony, aż będą ciasne z ruchem mniejszym niż jeden cal, po pociągnięciu z siłą 30 funtów w dowolnym kierunku z dala od trybu zablokowanego. Po prawidłowym założeniu nie powinno być możliwe wsunięcie dwóch palców między plecy dziecka a pas szelek.

Jeśli używasz łączników zatrzaskowych, poprowadź je wokół słupków zagłówka przed przymocowaniem haków na obu końcach do dolnych zaczepów kotwiących znajdujących się pod wyściółką za plastikową osłoną tylko do montażu tyłem do kierunku jazdy.