Gondola Graco i Click Connect: Jaka jest różnica?

Gondole Graco i Click Connect to zaufane marki, które oferują wózki dziecięce. Obie firmy mają szeroki wybór tego, co oferują, ale jaka jest różnica między wózkiem gondoli Graco a systemem click connect?

W tym artykule omówimy, co każda firma oferuje pod względem funkcji, recenzji obsługi klienta, punktów cenowych i która z nich będzie najlepsza dla Twoich potrzeb.

Gondola Graco i Click Connect: Jaka jest różnica?

Co to jest łóżeczko dziecięce?

Gondola (lub kołyska) to małe łóżeczko dla niemowląt, które można przymocować lub ustawić obok własnego łóżka lub innego mebla, takiego jak łóżeczko.

Co to jest gondola do wózka?

Gondola spacerowa to oddzielne urządzenie, które mocuje się do Twojego wózka (spacerówki) i pozwala Ci trzymać dziecko blisko siebie podczas codziennych czynności. Można go przymocować za pomocą adapterów do fotelika samochodowego, dzięki czemu można go mocno przymocować do ramy lub postawić samodzielnie na własnych stopach, zapewniając większą swobodę zarówno mamie, jak i dziecku.

Funkcja Click Connect firmy Graco mówi: „To tak, jakby mieć dwa produkty w jednym. W tym produkcie dostępnych jest sześć różnych trybów, które obejmują zarówno foteliki samochodowe dla niemowląt, jak i gondole – możliwość zmiany za pomocą klipsów na myszkę; zaprojektowany z regulowaną podstawą; wielokrotne pochylenie; tkaniny nadające się do prania w pralce i odwracalny uchwyt.

Fotelik samochodowy Graco może być używany w pozycji przodem lub tyłem do kierunku jazdy, a istnieje wiele pozycji odchylenia, aby zapewnić dziecku komfort przez dłuższy czas.

Istnieje również regulowana budka, która zapewnia ochronę UPF 50+ przed szkodliwymi promieniami słonecznymi i pomaga chronić przed brudem i owadami, a także zapewnia prywatność podczas zmiany pieluszek podczas szybkich wycieczek do sklepu.

Kupując ten produkt, jest on dostarczany z jedną podstawą, ale dodatkowe bazy mogą wymagać zakupu osobno w zależności od liczby pojazdów dostępnych w domu lub jeśli wszystkie będą wymagały zainstalowania w nich fotelików dziecięcych – więc upewnij się, że uwzględniłeś te koszty Twój budżet przed dokonaniem jakichkolwiek zakupów!

Baldachim posiada również okienko typu peekaboo. Jeśli szukasz wszechstronnego, świetnego systemu podróżnego, Graco Click Connect 30 może być właśnie tym, czego szukałeś. Może przenosić się z samochodu do wózka bez konieczności zdejmowania fotelika samochodowego dziecka. Ten produkt został wyprodukowany przez firmę Graco i jest wyposażony w wiele funkcji, które sprawiają, że ta gondola jest jednym z naszych najlepszych wyborów.

Jakie są akcesoria do gondoli Bugaboo Fox?

Ten wózek ma świetne miejsce do przechowywania. Możesz otrzymać ten produkt w kolorze czarnym lub czerwonym, w zależności od osobistych preferencji. Jest również wyposażony w podkładkę pod głowę dla niemowląt i zdejmowany baldachim. Fotelik samochodowy, którego używa, jest produkowany przez Britax – jedną z wiodących firm w dzisiejszych systemach podróżnych.

Jeśli chcesz rozejrzeć się przed podjęciem ostatecznej decyzji, istnieje również wiele innych wspaniałych produktów! Na przykład, jeśli przestrzeń nie jest problemem, być może nasza lista sugeruje zamiast tego rozważenie innej opcji. Na rynku dostępnych jest wiele opcji gondoli.

Szybkie składanie Graco ma wiele różnych funkcji, które sprawiają, że jest to doskonały wybór. Bez względu na to, jaki wózek wybierzesz, będziesz zadowolony z każdego z nich!

Różnica między wózkiem Graco Gondoli a Click Connect

Pierwsza duża różnica polega na tym, jakie dziecko masz na pokładzie: Graco oferuje opcję fotelika samochodowego dla swoich wózków, podczas gdy niektórzy rodzice wolą zamiast tego używać zwykłej gondoli .

Istnieją zalety i wady obu opcji, zwłaszcza w zależności od tego, co jeszcze planujesz używać wraz z nim, jak nosidełko dla niemowląt lub pełnowymiarowe łóżeczko, a także od tego, co inni członkowie rodziny uważają za najlepsze.

Wózki Gondoli Graco: Linia fotelików samochodowych Graco zawsze cieszyła się zaufaniem wśród artykułów dziecięcych, więc nie jest niespodzianką, że ich opcje gondoli również są wysoko oceniane. Ich system Click Connect wykorzystuje łączniki do mocowania wielu elementów marki Graco, aby ułatwić przenoszenie.

Należą do nich nosidełka dla niemowląt, leżaczki, krzesła z tacami, krzesełka do karmienia i place zabaw. Korzystając z linków, możesz łatwo przetransportować dziecko z fotelika w samochodzie na plac zabaw w domu bez pomocy drugiej osoby.

Jakie funkcje odróżniają je od siebie?

Wózki gondoli Graco są dostępne zarówno z przodu, jak i tyłem do kierunku jazdy, w zależności od tego, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Baldachim rozciąga się w dowolnym miejscu, w którym jest ustawiony, dzięki czemu dziecko jest zawsze zakryte, bez względu na rodzaj jazdy.

Jeśli chcesz mieć jeszcze bardziej kompaktową opcję, dostępne są uchwyty do przenoszenia, dzięki czemu możesz zabrać je ze sobą na zakupy lub załatwianie sprawunków zamiast używać pełnowymiarowego wózka. Ułatwia to również przechowywanie, ponieważ wystarczy odłożyć tylko jedną sztukę.

Graco ma również znacznie więcej dostępnych opcji kolorystycznych niż Click Connect, co może być ważne, jeśli chcesz czegoś bardziej neutralnego pod względem płci lub nie lubisz niektórych kolorów.

O czym jeszcze rodzice powinni myśleć?

Wózek Graco jest również bardziej wszechstronny i może rosnąć wraz z dzieckiem, podczas gdy Click Connect ma stały limit wagi 30 funtów lub mniej.