Jak wyposażyć zieloną sukienkę na wesele?

Możesz dowiedzieć się, jak uzupełnić zieloną sukienkę na wesele za pomocą tych pomysłów na biżuterię, buty i torebki do swojego stroju. Porozmawiamy również o etykiecie gościa weselnego, aby zapewnić, że pozostaniesz stylowy i pełen szacunku dla wesela.

Polecamy przejrzenie naszego bloga w poszukiwaniu innych przewodników po stylu jako gości weselnych. A może chcesz też wiedzieć, jak dobrać granatową sukienkę na wesele?

Jak wyposażyć zieloną sukienkę na wesele?

A jeśli masz na myśli konkretny kolor sukienki, zostaw nam komentarz do prośby.

Kompletny przewodnik po tym, jak wyposażyć zieloną sukienkę na wesele

Najlepsze rodzaje biżuterii na zieloną sukienkę na weselu

 • Zidentyfikuj odcień zieleni sukienki

Zieleń może onieśmielać styl, ale niektóre odcienie, zwłaszcza ciemnozielone, są na tyle neutralne, że pasują do większości akcesoriów. Na przykład złota biżuteria pasuje do jasnych zieleni, a ciemna zieleń powinna pasować do biżuterii srebrnej, a nawet czarnych akcesoriów.

Pamiętaj jednak, że zieloną sukienkę stylizujesz na ślub, a nie na randkę. Dlatego nie warto nosić odważnych i oversizowych dodatków, które zwrócą na Ciebie uwagę i odciągną od Panny Młodej.

 • Zachowuj skromność i subtelność

Możesz łatwo uniknąć rozpraszania uwagi i przesadnego ubierania się, równoważąc duże dodatki z subtelnymi, takimi jak warstwowy naszyjnik z kolczykami lub wpuszczanymi kolczykami zamiast za dużych kół. Powinieneś również trzymać się jednego lub dwóch kolorów, aby dodać do zielonej sukienki.

Na przykład, jeśli wybrałeś już złotą biżuterię, podobny odcień powinien wyglądać gustownie dla paska, który dodasz do swojej zielonej sukienki. Z drugiej strony, jeśli potrzebujesz również okrycia, takiego jak szal lub kurtka, powinno być wystarczająco neutralne, aby zrównoważyć ogólny wygląd.

Mówiąc o szalach, przeczytaj, jak założyć szal na wesele, aby uzyskać więcej wskazówek. Szal to fantastyczny dodatek, który zapewni wygodę i ubierze zwykłą sukienkę bez przesadzania na wesele.

Najlepsze buty do zielonej sukienki na weselu

 • Dowiedz się, jaki kolor butów najlepiej pasuje do zielonej sukienki

Jeśli chodzi o buty, które możesz założyć do stylizacji zielonej sukienki na wesele, jest wiele kolorów do wyboru. Zastanów się nad wypróbowaniem par neutralnych kolorów, takich jak czerń i biel, a nawet butów w innym odcieniu zieleni z zieloną sukienką.

Chcesz również wcześniej przymierzyć cały strój, jeśli buty uzupełniają dodatki, które wybrałeś do zielonej sukienki. Na przykład, być może buty mają ozdobę, która będzie dobrze wyglądać z wybranymi kolczykami.

 • Miej na uwadze funkcjonalność i wygodę

Po wybraniu koloru i stylu butów pamiętaj, że ubierasz się na wesele. Być może będziesz musiał stać lub chodzić przez dłuższy czas, a ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest pojawienie się bólu i pęcherzy podczas tej okazji.

Ślub może również odbyć się na świeżym powietrzu lub w miejscu, w którym obcasy mogą być trudne. Oto przewodnik, jak nosić płaskie buty na wesele, jeśli rozważasz utratę koturnów lub szpilek.

Najlepsze torby na zieloną sukienkę na wesele

 • Rozważ okazję

Nigdy nie możesz się pomylić, wybierając torbę o neutralnym odcieniu do połączenia z zieloną sukienką na wesele. Możesz nawet skorzystać z tego, że zielony jest odcieniem ziemi i wybrać brązową torbę, aby do niej pasować.

Pamiętaj jednak, że wesela różnią się strojem, a torebki też występują w różnych stylach. Niektóre mogą wyglądać bardziej na formalną okazję, podczas gdy inne są swobodne.

 • Wybierz, co będzie wygodne

Podobnie jak buty, Twoja torba powinna być wygodna i funkcjonalna dla rodzaju wesela, w którym bierzesz udział. Jeśli będziesz trzymać go przez długi czas, unikaj czegoś ciężkiego i nieporęcznego.

Jednak Twoja torba powinna mieć wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić Twoje ślubne potrzeby. Ciągłe gubienie przedmiotów będzie uciążliwe, zwłaszcza przy przenoszeniu miejsc na wesele.

Czy można założyć zieloną sukienkę na wesele?

Na ślub można założyć zieloną sukienkę, ponieważ w przeciwieństwie do innych kolorów, takich jak biały, czarny i czerwony, może to potencjalnie oznaczać coś innego. Istnieją jednak różne odcienie zieleni, więc dla taktu należy unikać jasnych i przyciągających wzrok.

Pamiętaj, że nie powinno się zasłaniać panny młodej, dlatego należy unikać jaskrawozielonych strojów, zwłaszcza jeśli wyróżniają się z tłumu. Ponadto upewnij się, że druhny, a nawet matki pary nie mają na sobie zielonej sukienki, zanim założysz ją jako gość weselny.

W razie wątpliwości sprawdź kolorystykę wskazaną na zaproszeniu na ślub. Możesz również zapytać samą parę, czy zielony jest akceptowalny dla gości.

Jakie kolory pasują do zieleni?

Zastanów się, jaki rodzaj zieleni ma twoja sukienka, a następnie wypróbuj te kolory do stylizacji i dodawania jej na ślub:

 • Czarny
 • Biały
 • Beżowy
 • Brązowy
 • Biały
 • Inne odcienie zieleni
 • Różowy
 • Niebieski

Wniosek

I to wszystko! Właśnie dowiedzieliśmy się, jak dobrać zieloną sukienkę na wesele, identyfikując konkretny odcień zieleni, a następnie decydując, jakie akcesoria, buty i torby będą ją uzupełniać.

Kluczem jest nigdy nie przesadzać i zachować subtelność w stroju, aby nie skraść uwagi panny młodej. Upewnij się, że zielony jest również akceptowany na weselu, w którym będziesz uczestniczyć.