Gdzie kupić kojec w Singapurze? Przewodnik

Gdzie kupić kojec w Singapurze? To bardzo częste pytanie, które otrzymujemy każdego dnia. Jeśli chcesz kupić kojec w Polsce, o wiele lepiej, jeśli połączysz się z Internetem i porównasz ceny, a także przeczytasz opinie innych klientów, którzy wcześniej kupili ten produkt. Możesz sprawdzić naszą stronę!

Najlepszymi miejscami do znalezienia dobrej jakości kojców są witryny e-commerce, takie jak Shopee lub Taobao, ponieważ oferują świetne oferty na wiele różnych marek produktów.

Gdzie kupić kojec w Singapurze? Przewodnik

Jeśli jednak nie ma czasu na zakupy, jedynym miejscem, w którym powinieneś wiedzieć o szerokiej gamie artykułów dla niemowląt, w tym o wysokiej jakości rzeczach dla niemowląt w przystępnych cenach, jest Baby Kingdom – pamiętaj, że opłata za dostawę może się zmienić w zależności od Twojej lokalizacji, więc pamiętaj, aby zapytać ich najpierw przed złożeniem zamówienia.

Jak nauczyć dziecko przebywania w kojcu?

Od Ciebie zależy, czy Twoje dziecko zostanie w kojcu. Mogą chcieć wyjść i będą płakać lub awanturować się, dopóki nie postawią na swoim. Możesz zdecydować, że ich nie wypuszczasz, ale to oznacza, że ​​przed snem może pojawić się kilka łez!

Jeśli trwa to przez kilka nocy (i prawdopodobnie nie będzie), rozważ przeniesienie ich do innego pokoju z odtwarzaną muzyką i przyciemnionym oświetleniem. Jako niemowlęta lubią nocne światła, ponieważ przypomina im to, że znajdują się w łonie matki, gdzie światło było zawsze słabe, aby mogli dobrze spać w nocy.

Upewnij się, że masz uruchomioną maszynę dźwiękową, ponieważ biały szum pomaga dzieciom zasypiać szybciej niż żaden dźwięk! Robiąc to wszystko, naucz swoje dziecko, jak dobrze bawić się w zamknięciu.

Daj im bezpieczne zabawki do zabawy i upewnij się, że nie są zbyt głośne. Możesz także umieścić telefon komórkowy nad piórem, aby mogli oglądać, jak się obraca.

Czy 3-latek może spać w kojcu?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ każde dziecko jest inne. Niektóre małe dzieci mogą być zadowolone ze snu w kojcu, podczas gdy inne mogą być sfrustrowane i niespokojne.

Ważne jest, aby obserwować zachowanie dziecka i słuchać jego wskazówek przy podejmowaniu decyzji, czy jest gotowe do spania w łóżku. Jeśli maluch ma problemy z przesypianiem nocy, najlepiej pozwolić mu spać w kojcu, dopóki nie dorośnie i nie będzie w stanie się uspokoić.

Ostatecznie decyzja o tym, czy pozwolić maluchowi spać w kojcu, powinna sprowadzać się do tego, co sprawia, że ​​jest ono najwygodniejsze i zapewnia najlepszy możliwy sen.

Czy naprawdę potrzebujesz kojca?

Kojec to przenośne łóżeczko służące do przechowywania i rekreacji.

Wydaje się, że jest to trudne do złożenia, ale w rzeczywistości są dość wytrzymałe, gdy są w pełni skonstruowane. Z łatwością złożysz go do mniejszego rozmiaru, jeśli potrzebujesz więcej miejsca w domu lub mieszkaniu.

Zapewniają dzieciom zamkniętą przestrzeń, która jest bezpieczna, a rodzicom daje swobodę poruszania się po domu, nie martwiąc się o zranienie dziecka lub czołganie się w niebezpiecznym miejscu!

Mała siateczka umożliwia cyrkulację powietrza, dzięki czemu Twoje dziecko nie przegrzewa się od zbyt długiego tkwienia w środku! Wiele z nich ma zabawki przymocowane na wierzchu, a także tace, które pozwalają dzieciom odkrywać nowe obszary na różnych etapach w okresie niemowlęcym i niemowlęcym.

Jak nakłonić dziecko do korzystania z kojca?

Kojec to świetny sposób, aby Twoje dziecko było bezpieczne i zamknięte, abyś mógł robić rzeczy w domu. Oto nasze wskazówki, jak przyzwyczaić dziecko do korzystania z niego: Wybierz róg jednego pokoju, w którym nie ma się o co potknąć, na przykład przed kanapą bez roślin w pobliżu.

Połóż kojec na dywanie, ponieważ dzieci uwielbiają miękkie powierzchnie, które utrzymują ich wagę, gdy czołgają się i turlają. Upewnij się, że wszystkie zabawki w środku mają dużo ruchu; aktywne kolory i dźwięki szybko je wciągną!

Miej oko, aby upewnić się, że nie spadną z żadnej krawędzi, ale w przeciwnym razie pozwól dzieciom zwiedzać we własnym tempie (oznacza to, że powinieneś pozostać tuż obok).

Co włożyć do kojca?

Do wyboru jest wiele różnych rodzajów kojców dla niemowląt. Jeden typ to podstawowy prostokątny kształt z bokami z siatki i spód z tkaniny.

Ten model można złożyć, aby ułatwić transport i przechowywanie. Inną opcją jest centrum aktywności, które zazwyczaj ma więcej funkcji, takich jak zabawki i pozytywka, aby zapewnić dziecku rozrywkę. Minusem tego typu jest to, że zajmuje więcej miejsca.

Niezależnie od wybranego stylu, upewnij się, że pióro jest wystarczająco duże, aby Twój maluch mógł się wygodnie poruszać. Zastanów się również, jakie materiały zostały użyte do budowy kojca – niektórzy rodzice wolą te wykonane z materiałów organicznych lub nietoksycznych.

Kiedy dzieci wyrastają z kojców?

Większość dzieci wyrasta z kojców w wieku sześciu miesięcy. Jednak niektóre dzieci mogą nadal korzystać z kojca w wieku jednego roku. Jeśli Twoje dziecko jeszcze nie chodzi lub nie wychodzi z kojca, może nadal tego potrzebować.

Ale kiedy Twoje dziecko zacznie więcej się poruszać i stanie się ruchliwe, nadszedł czas, aby przestać korzystać z kojca. Niemowlęta najlepiej uczą się, kiedy odkrywają swoje otoczenie i bawią się z innymi dziećmi. Kojec może uniemożliwić dziecku robienie tego, a także może ograniczyć jego widok na świat.

Spróbuj stopniowo rozkładać kojec, aby dziecko nie czuło się zbyt przytłoczone. I zawsze miej oko na swoje dziecko, gdy bawi się w domu, nawet jeśli masz kojec. Nigdy nie wiadomo, kiedy może spróbować się wydostać!