Esk kojec Jak zamknąć? Przewodnik!

Esk kojec jak zamknąć? Przeczytaj ten wpis na blogu, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Kroki zamykania kojca Esk

Krok 1 – Zamknij Esk, składając go na pół, a następnie złóż boki.

Esk kojec Jak zamknąć? Przewodnik!

Krok 2 – Wsuń dolną klapkę do góry i na górę esk.

Krok 3 – Naciśnij górną część, aby ją zabezpieczyć.

Kiedy powinienem pozwolić mojemu synowi zacząć się spotykać?

Wiek, w którym wprowadzasz swoje dziecko w ideę randkowania i pozwalasz mu zacząć angażować się w romantyczne relacje, będzie się różnić w zależności od kilku czynników, takich jak poziom dojrzałości i inne etapy rozwoju osiągnięte przez Twoje dziecko.

Niektórzy rodzice decydują się nie wprowadzać swoich dzieci w ten etap rozwoju, dopóki nie osiągną gimnazjum lub liceum, podczas gdy inni uważają, że dla dzieci, które dopiero rozpoczynają szkołę podstawową, jest to całkowicie odpowiednie, aby zacząć doświadczać tego typu interakcji społecznych .

Jeśli nie czujesz się komfortowo, pozwalając swojemu dziecku na angażowanie się w romantyczne zajęcia, zawsze możesz poczekać, aż będzie starsze.

A co z noclegami?

Nie ma określonego wieku, jeśli chodzi o umożliwienie córce spędzenia nocy z przyjaciółmi, ale przed udzieleniem jej zgody warto rozważyć, czy będzie ona przebywać w bezpiecznym środowisku i czy będzie zapewniony odpowiedni nadzór .

Jeśli zdecydujesz, że ten rodzaj interakcji społecznych przyniesie korzyści Twojemu dziecku, pomagając mu zwiększyć jego niezależność i budować silniejsze relacje, musisz określić, jakie są Twoje zasady dotyczące nocowania (na przykład: ile nocy może spędzić bez sprawdzania in) a także ustalić oczekiwania dotyczące komunikacji między rodzicami/opiekunami a dziećmi podczas tych wycieczek.

Należy również omówić wszelkie środki ostrożności lub ograniczenia dotyczące czynności, które mogą mieć miejsce podczas przebywania w domu innego przyjaciela, takie jak godzina policyjna, zasady samotności w domu lub wymagania dotyczące nadzoru .

Jakie czynniki muszę wziąć pod uwagę, pozwalając mojej córce na nocowanie u siebie?

Rodzice powinni dokonywać osądów na podstawie poziomu dojrzałości swoich dzieci. Nie ma idealnego wieku, w którym wszystkie dzieci mogą zacząć nocować u przyjaciół; to zależy od rodziców i opiekunów, którzy najlepiej znają swoje dzieci.

Rodzice muszą również określić, na jakie warunki pozwolą przed udzieleniem zgody (na przykład: ile nocy w tygodniu), a także ustalić pewne oczekiwania, takie jak komunikacja między rodzicem/opiekunem a dzieckiem podczas tych wycieczek.

Ważna jest również komunikacja między rodzicami/opiekunami na temat środków ostrożności lub ograniczeń dotyczących czynności, które mogą mieć miejsce podczas pobytu w domu innego przyjaciela, takich jak godzina policyjna.

Niektórzy rodzice mogą pozwolić swojej nieletniej córce wychodzić z przyjaciółmi już w wieku dziesięciu lat, podczas gdy inni mogą czekać, aż ich córka będzie trochę starsza, na przykład dwanaście lub trzynaście lat. Ostatecznie decyzja powinna opierać się na tym, z czym czujesz się komfortowo i na co Twoja córka jest gotowa.

W jakim wieku dziecko może bawić się samo?

To trudne pytanie, ponieważ dla każdego dziecka jest inne. Z reguły im młodszy, tym lepiej, jeśli chodzi o samodzielną zabawę. Niektóre dzieci bawią się same od najmłodszych lat, a inne zaczynają później, w zależności od temperamentu i osobowości.

Często nie jest wskazane zostawianie małych dzieci samych, ale skorzystają one bardziej, jeśli możesz to robić od czasu do czasu, zamiast zawsze potrzebować z nimi innej osoby dorosłej.

Jeśli twoje dziecko płacze, gdy je opuszczasz, oznacza to oczywiście, że potrzebuje towarzystwa lub pocieszenia, nawet jeśli może być wystarczająco dorosła w inny sposób, by się zabawić. W takim przypadku musisz zaakceptować jej obecne ograniczenia, zamiast próbować tego, co nie wyszło żadnemu z was!

Jaka jest różnica między paczką i zabawą a kojcem?

Przyjrzyjmy się podobieństwom i różnicom między tymi dwoma.

Pack 'n’ Play — „pack n’ play” to łóżeczko z otwartą siatką z wbudowanymi kółkami, które umożliwiają rodzicom łatwe przenoszenie go z pokoju do pokoju.

Ten rodzaj przenośnego łóżka ma inne nazwy, w tym „podwórko”, które usłyszysz częściej; jednak wszystkie są zasadniczo tym samym. Tego typu łóżka zazwyczaj oferują do 50 funtów dopuszczalnej wagi dla każdego poziomu materaca (więc jeśli Twoje dziecko wyrośnie z jednej warstwy, dostępna jest jeszcze inna).

Modele Pack 'n Play są dostarczane z różnymi akcesoriami, w tym przystawkami do gondoli lub podkładkami do przewijania, w zależności od zakupionego modelu, więc zapoznaj się z naszymi recenzjami, zanim zdecydujesz, który z nich jest dla Ciebie najlepszy.

Play Pen – Playpeny różnią się nieco od pack n’ play, ponieważ zazwyczaj oferują mniejszy limit wagi (20 funtów) i nie są wyposażone w mocowania do gondoli lub zmieniające się podkładki, takie jak Pack 'n Plays.

Modele te wydają się być składane, co pozwala rodzicom na złożenie ich, gdy nie są używane, ale powinniśmy ostrzec, że według doniesień konsumenckich ten rodzaj łóżka stwarza pewne zagrożenie dla bezpieczeństwa, ponieważ zdarzały się incydenty, w których dzieci przewracały się i utknęły między ramą barów podczas próby wyjścia z łóżeczka przed ukończeniem pierwszego roku.

Na szczęście za te przypadki uznano również brak nadzoru, dlatego ważne jest, aby dziecko zawsze znajdowało się w zasięgu wzroku podczas snu na dowolnym przenośnym łóżku.