Z jakiego materaca korzysta Holiday Inn? Zdobądź jeden lub nie

Jeśli jesteś ciekaw, jakiego materaca używa Holiday Inn, to jest to od Hypnos Contract Beds. Ci, którzy wiedzą, jakiego rodzaju materaca używa Holiday Inn Express, nie byliby zaskoczeni, widząc tego samego producenta z hotelami Holiday Inn. W końcu zarówno Holiday Inn Express, jak i Holiday Inn podlegają IHG Hotels and Resorts.

Jesteś ciekaw, dlaczego te renomowane hotele wybrały łóżka Hypnos Contract? Zobaczmy, co sprawia, że ​​ich linia materaców jest wyjątkowa. Możesz znaleźć konkretny model i kupić łóżko marki Holiday Inn na własny użytek.

Jakiego rodzaju materaca używa Holiday Inn?

Materac używany przez Holiday Inn pochodzi z Hypnos Contract Beds. Według producenta są również we współpracy z materacami i hotelami Marriott jak Crowne Plaza. Jeśli chcesz poznać konkretne łóżka, z których korzystają hotele Holiday Inn w Wielkiej Brytanii, są to materace Holidreamer i Lansdowne Cashmere.

Co wyróżnia materace Hypnos Contract?

Dlaczego więc Holiday Inn wybiera łóżka Hypnos Contract Beds, aby zapewnić swoje materace? Nie byłoby to zaskakujące, ponieważ firma stawia na wygodę i trwałość dla doświadczenia gości i długowieczność do użytku gościnności. Powinieneś zobaczyć znak doskonałości Royal Warrant i oczekiwać najlepszych wrażeń dzięki sprężynom odciążającym, miękkim warstwom i wszytym etykietom porządkowym.

Według Hypnos Contract ich łóżka są najwyższej jakości, które spełniają nawet standardy prawne w branży. Materace Hypnos spełniły standardy gościnności w zakresie bezpieczeństwa i ognioodporności, a hotele będą czuły się pewnie dzięki antybakteryjnemu, antybakteryjnemu i przeciw pluskwom leczeniu łóżek. Hypnos udziela również 5-letniej gwarancji, udowadniając ich zaufanie do swoich materacy.

Jakiej marki materacy używa Holiday Inn?

Łóżka Hypnos Contract

Ponieważ Holiday Inn otrzymuje materace od Hypnos Contract Beds, możesz być ciekaw, jakich łóżek używa Holiday Inn od marki. Holiday Inn korzysta dokładnie z Holidreamer i Lansdowne Cashmere. Holidreamer składa się ze sprężyn kieszeniowych i warstw naturalnej bawełny i poliestru, podczas gdy Lansdowne Cashmere to najwyższej klasy materac marki z wełną, kaszmirem i zrównoważonym włóknem.

Tempur-Sealy

Będąc w ramach IHG Hotels and Resorts, z pewnością inne ośrodki Holiday Inn, takie jak Holiday Inn Club Vacations, również otrzymują swoje materace od Tempur-Sealy. Ta marka jest znana z łóżek hotelowych, które nawet materace Hilton, materace używane przez Hampton Inn i łóżka Hilton Garden korzystają z ich linii hotelarskiej. Materace zaprojektowane dla hoteli przez Tempur-Sealy są trwałe, wspierające i przyjazne dla personelu.

Jakich materacy używa IHG Hotels?

IHG Hotels and Resorts stoi za kilkoma markami hotelowymi, w tym Holiday Inn i Holiday Inn Express. A jeśli chcesz poznać materace używane przez hotele IHG, możesz je łatwo znaleźć dzięki ekskluzywnej kolekcji IHG firmy Tempur-Sealy.

Według wiceprezesa IHG, Errola Williamsa, używają oni materacy, które zapewnią gościom najlepsze wrażenia. Ale z jakiego rodzaju materacy korzystają hotele IHG? Materace hotelowe Tempur-Sealy składają się z pianki, sprężyn wewnętrznych i odmian hybrydowych.

A jeśli jesteś teraz ciekawy, jakiego rodzaju materace używają inne duże marki hotelowe, napisaliśmy kilka pomocnych artykułów dotyczących materacy Hyatt i rodzaju materaca w hotelach Hard Rock.

Jaki jest najpopularniejszy materac używany w hotelach?

Jeśli szukasz najbardziej popularnych i rankingowych materacy używanych w hotelach, The Marriott Bed by Simmons i Hilton Serenity Bed by Serta z łatwością znajdą się na szczycie listy. Te materace są zwykle zadawane na forach przez gości, którzy zatrzymali się w hotelach Marriott lub Hilton, aby spróbować znaleźć podobne łóżko do swojego domu. Ale gdyby zapytać, który hotel ma najlepszy materac, nie dałoby się odpowiedzieć, ponieważ każda osoba jest inna, a komfort jest subiektywny.

Jakie materace są używane w hotelach?

Różne łóżka hotelowe, takie jak materace Fairmont, rodzaj materaca Sheraton, materac w Four Seasons i inne pięciogwiazdkowe luksusowe miejsca, mają swoje łóżka wykonane na zamówienie zgodnie z ich specyfikacją. Najpopularniejsze to hybryda, pianka z pamięcią kształtu, a nawet sprężyna do konkretnego typu materaca. A jeśli chodzi o twardość, hotele wybierają łóżka o średniej twardości, aby zapewnić długowieczność i wsparcie.

Dlaczego materace hotelowe są tak wygodne?

Materace hotelowe są standardowo szyte na miarę, co czyni je wyjątkowo wygodnymi dla gości. Oznacza to inwestowanie w najlepsze materiały i konstrukcje, aby zapewnić, że sen w ich łóżkach będzie na najwyższym poziomie. Ale jaki jest typowy rozmiar łóżka hotelowego?

Najpopularniejszymi rozmiarami materacy dla hoteli są pełnowymiarowe i king-size. Ale niektóre hotele oferują inne wymiary, a ci, którzy chcą kupić materac hotelowy, mogą być w stanie kupić inny rozmiar, w zależności od producenta materaca. Należy pamiętać, że bardziej niż sam materac, łóżka hotelowe są luksusowe ze względu na inne akcesoria do pościeli.

Jeśli chcesz poznać pościel i poduszki popularnych hoteli, takich jak poduszki Holiday Inn, poduszka używana w Hilton Inn czy marka poduszek Marriott, zapoznaj się z naszymi artykułami na ich temat.

Wniosek

Holiday Inn należący do sieci IHG to jedna z odnoszących największe sukcesy linii hotelowych w różnych częściach świata. Nic więc dziwnego, że wiele osób ciekawi, jakiego materaca używa Holiday Inn. Hypnos Contract Beds zaopatruje hotele Holiday Inn w Wielkiej Brytanii, ale niektóre hotele Holiday Inn w Stanach Zjednoczonych również otrzymują swoje łóżka z Tempur-Sealy.

W przypadku tych różnych producentów materacy możesz również zaciekawić się, czy niektórzy z nich znajdują się za łóżkiem, z którego korzysta prezydent. Daj nam znać, jeśli chcesz się dowiedzieć!