Jakiego materaca używa firma Hilton. Oto sekret

Jeśli chcesz wiedzieć, jakiego materaca używa Hilton, musisz sprawdzić renomowane marki materacy. Materac używany przez Hilton to łóżko Hilton Serenity firmy Serta i Hilton Collection firmy Tempur-Sealy. W tym artykule omówimy cechy produktów każdej marki, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych fantastycznych materacach.

Zawsze warto zapoznać się z markami materacy, z których korzystają hotele. Jeśli korzystałeś z materaca Holiday Inn Express, możesz być zaskoczony, że pochodzi on również z Tempur-Sealy. Więc bez zbędnych ceregieli, sprawdźmy te marki!

Jakiego rodzaju materaca używa firma Hilton?

Serta produkuje markę materacy Hilton, ale istnieje również kolekcja Hilton z Tempur-Sealy. Jednym z najbardziej poszukiwanych materacy, z których korzysta Hilton, jest łóżko Serenity Bed, podczas gdy kolekcja Tempur-Sealy oferuje szeroką gamę modeli, z których mogą wybierać właściciele domów, jeśli chcą mieć materac Hilton w domu. Przyjrzyjmy się dokładniej, jakiego rodzaju materaca używa Hilton:

Łóżko Hilton Serenity by Serta

Serta dostarcza najpopularniejszy materac Hilton, łóżko Serenity. W końcu Serta Hotel Series dostarcza łóżka nawet do materaca Marriott i do innego hotelu by Hilton, jakim są materace Hampton Inn. Łóżko Hilton Serenity występuje również pod nazwą Serta Suite Dreams Hilton i możesz je kupić do swojego domu, ponieważ jest częścią kolekcji Perfect Sleeper Collection by Serta.

Według Serty stworzyli Serenity Bed zgodnie ze specyfikacją Hiltona, co jest powszechną praktyką wśród dużych sieci hotelowych. Hotele dostają łóżka dostosowane przez najbardziej znanych producentów materacy, aby stworzyć najlepszy materac w swoich pokojach. Leżąc na łóżku Hilton Serenity zauważysz różnicę w dotyku i jakości.

Ekskluzywna kolekcja Hilton od Tempur-Sealy

Hilton stworzył również kolekcję z Tempur-Sealy, kolekcją Hilton, która zdobyła uznanie różnych obiektów Hilton. Jeśli więc interesuje Cię marka materacy Hilton Garden Inn, będzie to również Tempur-Sealy. Według strony internetowej Tempur-Sealy, Hilton zatwierdza teraz również materace Sealy Posturepedic.

Ale czego możesz się spodziewać po ekskluzywnej kolekcji Hilton? Materace z tej linii charakteryzują się trzema cechami: trwałością, wygodą i łatwością utrzymania, dzięki czemu posiadają aprobatę hotelową. Tempur-Sealy wykorzystuje piankę o dużej gęstości o ortopedycznej konstrukcji, wspierającym środku, krawędziach i podkładce klasy hotelarskiej z antypoślizgowym blatem, uchwytami i wodoodporną tkaniną, aby pomóc w utrzymaniu czystości.

Jakiego materaca Serta używa firma Hilton?

Teraz, gdy ustaliłeś, że Serta i Tempur-Sealy stoją za materacami Hilton, musisz lepiej zrozumieć, jakiego rodzaju materaca używa Hilton. Serta Hilton Serenity Bed to łóżko z materacem sprężynowym, ale zaprojektowane przez firmę Hilton tak, aby było luksusowe dla swoich gości. Materac ma opatentowany system spirali i wewnętrzną strukturę w połączeniu z niestandardową pikowaną konstrukcją, która zapewnia najlepsze wsparcie, krążenie i trwałość.

Jeśli chodzi o konkretne funkcje, stwierdziliśmy, że Suite Dreams to twardy materac z pluszowym wierzchem z pianki na jajka na kieszonkowych zwojach sprężyn wewnętrznych. Istnieje również wewnętrzny pręt podtrzymujący krawędzie i pikowany materiał Cool Balance na pokrycie. W materacu zastosowano nawet system Fireblocker.

Jeśli interesują Cię rodzaje materacy Sheraton, marki materacy Four Seasons i materace Fairmont, również o nich pisaliśmy.

Jaki jest najlepszy materac Serta Hotel?

Serta ma kolekcję materacy hotelowych, którą możesz sprawdzić, jeśli chcesz uzyskać to, co najlepsze w swojej sypialni. Pamiętaj, że potrzeby i komfort będą różne dla każdego użytkownika, dlatego musisz znać idealne cechy dla swoich konkretnych potrzeb i preferencji.

Według marki materace te wykorzystują unikalny system wsparcia sprężyn Serta. Ta zaawansowana funkcja zapewnia najlepsze wsparcie i wyrównanie ciała na noc nieprzerwanego snu. Te materace są nawet dwustronne, co oznacza, że ​​można je odwrócić w celu konserwacji.

Z jakiego materaca Tempur-Sealy korzysta firma Hilton?

Ekskluzywna kolekcja Hilton Tempur-Sealy obejmuje modele Mesmerize by Hilton, Enchant by Hilton i Paradigm Suites by Hilton. Tylko Enchant jest dwustronny, podczas gdy Mesmerize i Paradigm Suites są jednostronne. Tempur-Sealy wykorzystuje system otwartej cewki z warstwami pianki żelowej, które są chłodne i odporne na odciski ciała.

Który materac Serta jest najlepszy?

Jednym z najbardziej chwalonych materacy Serta jest materac IComfort. Jest to hybrydowe łóżko o średniej twardości o grubości 12 cali, ale możesz również zmienić te specyfikacje zgodnie z własnymi potrzebami. Nic dziwnego, że model hybrydowy jest modelem najwyższej klasy, ponieważ większość hoteli korzysta z tego typu ze względu na wsparcie sprężyny wewnętrznej i odciążenie pianki.

I chociaż materac IComfort Serta jest odpowiedni dla osób śpiących ciężko ze względu na jego wsparcie, ci, którzy śpią na boku lub na plecach, również mogą z niego skorzystać, aby zapobiec bólom ciała. Dodatkowo ten hybrydowy materac ma dobrą regulację temperatury i oddychalność, ponieważ łączy w sobie żelową piankę z pamięcią kształtu i włókno węglowe.

Ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o słynnych rodzajach materacy w Hyatt, łóżkach Hard Rock Hotel i materacach Holiday Inn, to tylko kilka kliknięć myszą.

Wniosek

Czy uważasz, że materac typu President jest luksusowym łóżkiem, takim jak te używane przez hotele? W tym artykule rozmawialiśmy o tym, jakiego materaca używa Hilton, i dowiedzieliśmy się, że to od Serta. Co więcej, niektóre łóżka używane w hotelu Hilton pochodzą z kolekcji Hilton firmy Tempur-Sealy.

Załóżmy, że ten artykuł wzbudził również twoją ciekawość dotyczącą łóżek hotelowych. W takim przypadku mamy kilka tajemnic dotyczących rodzajów poduszek używanych przez Marriott, poduszek Hilton Inn i marki poduszek Holiday Inn Express, które możesz sprawdzić!