W jaki sposób materac Awara wypada w porównaniu z materacem puszystym?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak materac Awara wypada w porównaniu z materacem Puffy, musisz sprawdzić wady i zalety każdej marki. Przejrzymy modele, zasady i flagowe materace każdej marki. Dowiesz się również, czy te łóżka są warte swojej ceny, aby pomóc Ci zdecydować, którą markę kupić.

Czy interesują Cię również materace Puffy i inne marki? Wypróbuj nasze inne recenzje porównawcze, takie jak Puffy vs Tuft and Needle lub Puffy vs Layla.

W jaki sposób materac Awara wypada w porównaniu z materacem puszystym?

Recenzja porównania materacy Awara i materacy Puffy

Materac Awara

Dostępne modele materacy

Awara oferuje wyłącznie ekologiczny, luksusowy materac hybrydowy. Inne produkty, które oferują to pościel, podstawy i akcesoria. Możesz również otrzymać tak zwany pakiet do spania, gdy marka jest wyprzedana, a zawiera on bezpłatny zestaw bawełnianych prześcieradeł, lateksowe poduszki, ochraniacz na materac oraz dziesięć drzewek dla potrzebującego rolnika.

Wersja próbna, gwarancja i zwroty

Fantastyczne w przypadku organicznego luksusowego materaca hybrydowego Awara jest to, że firma oferuje 365-nocny okres próbny. To znacznie dłużej niż w przypadku większości marek, które oferują tylko trzy miesiące na okres próbny. A jeśli chodzi o gwarancję Awary, to jest ona tak długa, jak żywotność Puffy’ego w porównaniu do innych marek, bo tylko przez kilka lat.

Sztandarowy materac

Flagowym materacem i jedynym materacem dostępnym od Awary jest ich organiczne luksusowe łóżko hybrydowe. Zaczyna się od 1798 USD za rozmiar bliźniaczy, co może być drogie, ale jego ogólna konstrukcja sprawi, że zdasz sobie sprawę, że jest to rozsądne. Materac Awara składa się z wierzchu Euro wykonanego z wełny nowozelandzkiej, naturalnego lateksu Dunlop z certyfikatem Rainforest Alliance, indywidualnie owiniętych zwojów i podstawy pokrytej mieszanką bawełny z uchwytami.

Puffy materac

Dostępne modele materacy

Puffy oferuje trzy modele materacy w porównaniu do Awary, która ma tylko jeden. Są to materac piankowy z pamięcią kształtu Puffy, hybrydowy Puffy Lux i hybrydowy Puffy Royal. Najdroższy z trzech to Puffy Royal, którego cena zaczyna się od 1649 USD.

Wersja próbna, gwarancja i zwroty

Awara oferuje dłuższy okres próbny niż Puffy, ponieważ ten ostatni zapewnia tylko 101-dniowy okres próbny snu niż 365 nocy Awary. Jednak materace Puffy są również objęte dożywotnią gwarancją, taką jak Awara. Możesz sprawdzić ten przewodnik, jak skonfigurować materac Puffy, jeśli jesteś ciekawy, co zrobić po porodzie.

Sztandarowy materac

Materac Puffy to sztandarowe łóżko marki i jest to materac w 100% piankowy w porównaniu do hybrydy Awara. Wykorzystuje również piankę pamięciową w porównaniu do Awary, która wykorzystuje lateks. A jeśli porównać dotyk obu łóżek, Puffy ma ocenę 6 do 8, a Awara 6,5, co oznacza, że ​​oba są średnie i kompatybilne ze wszystkimi pozycjami do spania.

Czy materac Puffy jest wart swojej ceny?

Materac Puffy jest wart swojej ceny, ponieważ można go używać niezależnie od podstawy, a nawet jest kompatybilny ze wszystkimi pozycjami do spania. Co więcej, otrzymasz z nim dożywotnią gwarancję, co zapewnia spokój w zakresie jego długowieczności. Inne cechy, na które warto zwrócić uwagę w przypadku łóżka o korzystnej cenie, to doskonała regulacja temperatury, konturowanie i odciążenie, a także certyfikacja CertiPUR-US i Oeko-Tex Standard 100 w zakresie bezpieczeństwa i jakości.

Jak długo wytrzyma materac puszysty?

Materac Puffy wytrzyma około dziesięciu lat, o czym świadczy jego dożywotnia gwarancja. Marka ufa swoim materiałom i kunsztowi, które są w stanie wytrzymać zużycie. Dodatkowo materac Puffy nie wymaga odwracania ani obracania, dzięki czemu wiesz, że jest wytrzymały i nie wymaga konserwacji.

Jeśli interesuje Cię jego trwałość i ogólne wrażenie, odpowiedzieliśmy w osobnym artykule, jak twardy jest materac Puffy.

Czy materac Awara jest wart swojej ceny?

Materac Awara jest wart swojej ceny, zwłaszcza jeśli chcesz zainwestować w wysokiej jakości i trwałe łóżko. Wykorzystuje miękką, ekologiczną koszulkę Euro z nowozelandzkiej wełny dla wygody, łagodzący nacisk naturalny lateks, rdzeń cewki zapewniający oddychające wsparcie przy minimalnym przenoszeniu ruchu oraz wygodną podstawę z uchwytami ułatwiającymi obsługę. A jeśli potrzebujesz więcej powodów, aby polubić tę firmę, każdy zakup od niej sadzi dziesięć drzew w Kenii, Senegalu, Ugandzie czy Tanzanii.

Jak długo wytrzyma materac Awara?

Materace lateksowe należą do najtrwalszych materiałów na łóżko. A jeśli chcesz zachować wygodę i wsparcie przez osiem lat lub dłużej, rozważ zakup materaca Awara. Tylko upewnij się, że używasz odpowiedniej wielkości bazy lub podkładu bez żadnych uszkodzeń, aby przedłużyć jego żywotność.

Kto produkuje materace Awara?

Resident Home stoi za Awarą i jest także firmą odpowiedzialną za inne popularne marki materacy, takie jak DreamCloud i Nectar. Według Awary, pozyskują swoje materiały na całym świecie, od naturalnego lateksu Dunlop po sprężyny śrubowe w łóżku hybrydowym. Ponadto chwalą się, że ich fabryki przestrzegają protokołów jakości i produkcji zgodnie z międzynarodowymi przepisami.

Czy materace Awara są sprzedawane w sklepach?

Podobnie jak w przypadku Puffy, materaca Awara nie można znaleźć w sklepach. Zamiast tego zamówisz bezpośrednio ze strony internetowej marki, dlatego doceniamy ich 365-nocny okres próbny. Aby uzyskać dodatkowe pytania, skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej Awara pod numerem 1 (855) 580-1382 lub [email protected].

Wniosek

I to wszystko! Aby podsumować porównanie materaca Awara z materacem Puffy, Awara oferuje tylko jedno łóżko hybrydowe, podczas gdy Puffy ma piankę i dwie opcje hybrydowe. Oba zapewniają również dożywotnią gwarancję, ale Awara ma dłuższy 365-dniowy okres próbny niż 101-nocny okres próbny Puffy’ego.

Wybór między tymi dwoma będzie zależeć od twoich priorytetowych funkcji i preferencji. Niemniej jednak oba są kompatybilne z większością podkładów i podstaw, dzięki czemu możesz bez obaw kupić każdy z nich.