W co się ubrać na wesele w klubie country

Jeśli nie masz pewności, w co się ubrać na wesele w klubie country, unikaj swobodnych ubrań. Poniżej omówimy bardziej szczegółowo oczekiwany strój podczas udziału w weselu w klubie country.

Zapraszam do przeglądania naszego bloga, aby znaleźć więcej poradników dotyczących ubierania się na różne rodzaje wesel. Na przykład w co się ubrać na wesele na łodzi i nie tylko.

W co się ubrać na wesele w klubie country

Znajomość etykiety różnych miejsc weselnych jest zawsze pomocna, więc będziesz przygotowany, gdy zostaniesz zaproszony.

Co powinienem ubrać na wesele w klubie country?

Sprawdź zaproszenie na ślub

Przede wszystkim sprawdź zaproszenie na ślub pod kątem ubioru. Najprawdopodobniej para poprosi swoich gości o ubiór formalny.

Oznacza to, że mężczyźni zazwyczaj noszą garnitur lub koszulę zapinaną na guziki ze spodniami, podczas gdy kobiety mogą wybrać eleganckie sukienki. Podobnie jak w przypadku innych wesel, sprawdź kolorystykę i unikaj noszenia tego samego koloru co panna młoda, pan młody lub wesele.

Biorąc to pod uwagę, przy podejmowaniu decyzji o tym, jak się ubrać na każde wesele, należy stosować się do etykiety oczekiwanej przez gości. Na przykład nie noś skąpych ubrań i nie powinieneś zasłaniać panny młodej lub pana młodego rzucającym się w oczy strojem.

Czego nie nosić na wesele w country clubie

Wybierając strój jako gość na wesele w country clubie, należy ćwiczyć formalność. Unikaj odzieży związanej z treningiem i codziennych strojów.

Jeśli ślub odbywa się w klubie, spodziewaj się, że bluzy, spodnie dresowe, bezrękawniki i koszulki będą nieodpowiednie. Podobnie, wesela odbywające się w jadalni lub sali bankietowej klubu wiejskiego wymagają od gości stroju formalnego lub, na niektórych weselach, stroju biznesowego, takiego jak luźne spodnie, koszule z kołnierzykiem i szykowne topy.

Możesz sprawdzić godzinę ślubu, ponieważ wesela odbywające się wieczorami najprawdopodobniej będą formalne niż półformalne. W razie wątpliwości najlepiej zapytać pannę młodą lub pana młodego, w co się ubrać.

Czy wesele jest formalne?

Ślub w klubie wiejskim jest zwykle formalny, aby skorzystać z witryny. Jednak para nadal ostatecznie decyduje, jak formalnie chce, aby ich ślub był.

Mimo wszystko lepiej byłoby nie urządzać bardzo niezobowiązującego ślubu w wiejskim klubie. Zamiast tego byłaby idealną lokalizacją dla par, które chcą wesela z klasą i elegancją.

Ponadto w różnych klubach znajdziesz zasady dotyczące ubioru i zasady. Jeśli więc kończy Ci się pomysł, w co się ubrać, kobiety mogą zdecydować się na sukienki, spodnie, garnitury, a nawet gustowne spódnice z odpowiednią bluzką, podczas gdy mężczyźni nigdy nie mogą się pomylić z garniturem lub marynarką i krawatem. spodnie.

Co to jest Country Club Casual na wesele?

Jeśli ślub w klubie country, w którym uczestniczysz, wymaga swobodnego stroju, nadal powinieneś wybrać skromne stroje. Możesz uzyskać wyobrażenie o swobodnym stroju klubu wiejskiego w Philadelphia Country Club.

Mężczyźni powinni zdecydować się na koszulę z kołnierzykiem i dopasowane spodnie, ale nigdy nie powinni mieć odpiętej koszuli. Możesz również zdecydować się na bermudy lub koszule z golfem, a do obuwia bardziej odpowiednie są buty eleganckie.

Kobiety powinny również nosić eleganckie obuwie i skromne stroje. Wybierz sukienki, które nie odsłaniają lub spódnice, które nie są za krótkie.

Możesz zapytać parę, czy dżinsy są dozwolone na ich swobodnym ślubie w klubie wiejskim. Najprawdopodobniej możesz nosić dobrze skrojone niebieskie dżinsy, ale nie te, które są wybielone lub podarte.

Co to jest strój koktajlowy Country Club?

Jeśli wesele w klubie wiejskim, w którym bierzesz udział, wspomina o stroju koktajlowym w ramach ubioru, możesz założyć, że jest to bardziej formalny strój koktajlowy. W końcu pamiętaj, że na przyjęciach w klubach wiejskich często obowiązuje strój.

Kobiety mogą zdecydować się na nieco dłuższą sukienkę niż klasyczna sukienka koktajlowa, a mężczyźni na marynarkę i krawat. Jednak z definicji oczekiwane stroje kobiet w strojach koktajlowych to sukienki nieco poniżej kolan oraz mężczyzn w casualowych garniturach lub ciemnych dżinsach, marynarkach i krawatach.

Co więcej, imprezy koktajlowe odbywają się zwykle między 17:00 a 20:00, więc nie powinieneś nosić bardzo swobodnych strojów. Ale znowu, nie wahaj się zapytać parę, jeśli nie masz pewności co do wybranego przez siebie stroju.

Czy uważasz, że twoja sukienka wygląda zbyt prosto? Przeczytaj, jak ubrać zwykłą sukienkę na wesele.

Co to jest wesele w klubie country?

Z samej nazwy, w klubie wiejskim odbywa się wesele country. Możesz wybrać między ceremonią na świeżym powietrzu a ceremonią w pomieszczeniu i skorzystać ze wspaniałego krajobrazu lub eleganckiego wnętrza klubu.

Kolejną zaletą wesela w klubie country jest to, że udogodnienia i personel są łatwo dostępne. W rezultacie eliminujesz stres związany ze znajdowaniem dostawców na różne części wydarzenia.

Czy wesela w klubach country są drogie? Powinno być łatwo znaleźć pakiet weselny, który odpowiada Twojemu budżetowi i potrzebom, od 76 do 185 USD na osobę.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie omówiliśmy, w co się ubrać na wesele w klubie country, gdzie należy unikać swobodnej odzieży.

Sprawdź dress code na swoim zaproszeniu na ślub, aby zdecydować się na strój. Zazwyczaj wesela w klubach wiejskich wymagają od gości noszenia formalnego, biznesowego casualu, country club casual lub formalnego koktajlu.

Zachowaj skromność i nigdy nie noś ubrań, które będziesz nosić podczas ćwiczeń.