Jak podłączyć suszarkę Samsung do Wi-Fi? 6 prostych kroków, które powinieneś wypróbować!

Chcesz wiedzieć, jak podłączyć suszarkę Samsung do Wi-Fi? Wymaga tylko sześciu kroków, które zajęłyby kilka minut. Technologia SMART w dzisiejszych czasach jest łatwa do rozszyfrowania, jeśli jesteś milenialsem, ale jeśli urodziłeś się w pokoleniu, które dorastało bez dominującej technologii, to musi być trudne. Niektórzy mogą potrzebować podręczników i artykułów takich jak ten, aby używać ich jako przewodnika w obsłudze tak złożonych maszyn.

W tym czasie większość codziennych czynności w każdym gospodarstwie domowym i społeczności wiąże się z zaawansowaną technologią. Na przykład podczas prania używamy pralek i suszarek elektrycznych. Ale czy znasz suszarkę SMART, która ma unikalną funkcję, która może łączyć się z Wi-Fi? Cóż, przewijaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat!

Jak podłączyć suszarkę Samsung do Wi-Fi? 6 prostych kroków

Poznawanie SmartThings z Samsungiem

Zanim porozmawiamy o tym, jak podłączyć suszarkę Samsung do Wi-Fi, jest wiele rzeczy, o których powinniśmy wiedzieć. Jednym z przykładów jest to, że powinniśmy najpierw pobrać aplikację o nazwie SmartThings, która pozwala nam kontrolować i zarządzać naszym sprzętem domowym za pomocą naszych smartfonów. A kiedy mamy zamiar skorzystać na przykład z naszej suszarki, możemy podłączyć ją bezpośrednio do Wi-Fi i wybrać spośród opcji przedstawionych w aplikacji.

Technologia ułatwia pracę producentom i nam.

Za pomocą tej aplikacji wprowadzonej przez firmę Samsung możemy sterować suszarką i innymi urządzeniami AGD firmy Samsung, takimi jak pralka, lodówka i wiele innych. Aby więc jak najszybciej zapoznać się z tymi zaawansowanymi funkcjami, przedstawiamy kroki, jak korzystać ze SmartThings:

Krok 1. Pobierz aplikację

Sama aplikacja nazywa się SmartThings i jest dostępna zarówno w produktach z systemem iOS, jak i Android. Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, możesz pobrać aplikację ze Sklepu Play. Z drugiej strony możesz skorzystać ze SmartThings w App Store Ios i nie musisz za nic płacić. Ten krok zajmie tylko kilka minut lub sekund, jeśli masz silne połączenie.

Krok 2. Zapoznaj się z aplikacją

Po otwarciu aplikacji zostaniesz poproszony o otwarcie Bluetootha i przedstawienie różnych czynności, które możesz wykonać za pomocą aplikacji i urządzeń. Następnie możesz skonfigurować swoje konto Samsung i poznać zakres aplikacji. Dzięki tej aplikacji możesz również dodać scenę do urządzeń Samsung i sterować nimi za pomocą jednego dotknięcia lub polecenia głosowego. Co więcej, są inne rzeczy, które możesz zrobić, a SmartThings może ci w tym pomóc, udostępniając przycisk „Jak używać” w menu.

Krok 3. Przedstaw urządzenie do swojego smartfona

Dodaj swoje urządzenie, klikając słowo Urządzenie w dolnej części strony głównej. Zaprezentowane zostaną Ci różne urządzenia, takie jak klimatyzatory, zmywarki itp., a będziesz wybierać spośród nich w zależności od tego, które urządzenie podłączysz. W takim przypadku wybierz suszarkę bębnową. Upewnij się również, że urządzenie jest prawidłowo umieszczone i podłączone do zasilania.

Aby smartfon wykrył urządzenie, włącz suszarkę, a następnie znajdź przycisk SMART CONTROL. Naciśnij i przytrzymaj przycisk przez około 3 sekundy. Po kilku chwilach na wyświetlaczu urządzenia zobaczysz AP.

Krok 4. Podłącz urządzenie do Wi-Fi

Twoja potrzeba podłączenia suszarki i smartfona do tej samej sieci będzie głównym powodem, dla którego możesz sterować urządzeniami Samsung. Po wyświetleniu symbolu AP możesz teraz wybrać sieć, do której chcesz podłączyć suszarkę. To będzie automatycznie przetwarzane przez kilka minut. A oto jak podłączyć suszarkę Samsung do wifi.

Krok 5. Wybierz cykl

Po podłączeniu suszarki do smartfona i sieci Wi-Fi Twój sprzęt jest gotowy do użycia.

Teraz nauczmy się korzystać z funkcji SmartThings do sterowania suszarką Samsung. Po kliknięciu suszarka wyświetli listę cykli składającą się z różnych opcji, takich jak Dezynfekcja, Eco Normal, Mały wsad i Wrinkle Away. Jeśli jednak chcesz wysuszyć ubrania późnym popołudniem, możesz to również zaplanować za pomocą aplikacji. Z drugiej strony, jeśli zdarzy ci się napotkać awarię swojego urządzenia, możesz przeczytać ten artykuł, który może ci pomóc; Jak naprawić podkładkę Samsung?

Krok 6. Rozpocznij

Po wybraniu cyklu dla swoich ubrań możesz teraz włączyć przycisk zasilania urządzenia, aby się przygotować. Następnie z selektora cykli przejdź do POBRANYCH, gdzie możesz znaleźć pobrane cykle do codziennej rutyny. Przytrzymaj przycisk Start/Pauza, aby rozpocząć. Możesz delikatnie nacisnąć przycisk, aby wstrzymać proces.

Co więcej, na stronie Planowanie prania znajduje się również zegar, w którym możesz dostosować czas. Czas ten reprezentuje czas pracy suszarki, która zatrzyma się po osiągnięciu ustawionego czasu. Dzięki temu nie musisz się martwić, że zapomnisz o swoich ubraniach, ponieważ SmartThings jest tutaj, aby pomóc.

Ponadto aplikacja powiadomi Cię, gdy zakończy proces.

Podsumowanie

I na tym artykuł się kończy. Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na Twoje pytania dotyczące podłączenia suszarki Samsung do Wi-Fi i udzieliliśmy dodatkowych informacji dotyczących urządzeń AGD SMART. Technologia w dzisiejszych czasach wciąż się rozwija, a my, ludzie, powinniśmy nadrobić zaległości dla naszej korzyści i wygody.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz przeczytać inny o tym, jak odłączyć suszarkę. Wciąż jest wiele informacji, które chcieliśmy przekazać na temat wyjątkowych urządzeń Samsunga, takich jak pralki i zamrażarki, ale możemy to zarezerwować na inny artykuł. Do zobaczenia następnym razem!