Jak znaleźć pieniądze w suszarce? 5 prostych kroków!

Czy wiesz, jak znaleźć pieniądze w suszarce? Cóż, to zależy od rodzaju suszarki, którą masz. Być może nawet nie wiesz, że Twoja suszarka ma do zaoferowania dużo pieniędzy. Niektóre suszarki mają przegródki, w których można znaleźć pieniądze, podczas gdy inne należy otworzyć i wyjąć niektóre części, aby odkryć „sekretny skarb”.

Może wydawać się miło wiedzieć, że możesz coś zyskać dzięki swojej suszarce – cóż, wszystkie są twoje, jeśli pomyślisz o tym. Jeśli jednak potraktujesz to poważnie, pieniądze, zwłaszcza monety, mogą być bardzo szkodliwe, jeśli zostaną w kieszeni podczas prania lub suszenia prania.

Jak znaleźć pieniądze w suszarce? 5 prostych kroków!

Monety, które utkną w niewłaściwym miejscu pralki lub suszarki, mogą powodować problemy. Może to nawet spowodować pożar. Niemniej jednak zawsze zyskasz, piorąc swoją suszarkę. Nigdy na tym nie stracisz. Twoja suszarka nie tylko zostanie upiększona, ale także zapobiegniesz katastrofom i kosztom, jeśli Twoja suszarka ulegnie uszkodzeniu. Możesz też mieć skarby, które można znaleźć tylko wtedy, gdy poświęcisz trochę czasu na wyczyszczenie suszarki. Drogi przyjacielu, możesz czerpać przyjemność z nauki do końca tego artykułu.

Kroki, aby znaleźć pieniądze w suszarce

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić i najskuteczniejszym sposobem na znalezienie pieniędzy w suszarce, jest jej samodzielne czyszczenie. Tak to prawda. Zdejmij kurz z rąk i przygotuj się ponownie, aby je ubrudzić – w porządku, to zabawne – gdy będziesz odpowiadać na pytanie „jak znaleźć pieniądze w suszarce?” poprzez czyszczenie nieporęcznej suszarki.

Krok 1. Poznaj podstawy

Nie będziesz w stanie prawidłowo i skutecznie wyczyścić suszarki, jeśli nie będziesz mieć pojęcia o jej naturze. Obejmuje to jego części, wymaganą konserwację, a także funkcje i instrukcję. Musisz przeprowadzić małe dochodzenie w tych sprawach, aby zapobiec uszkodzeniom podczas czyszczenia suszarki.

Podręczniki są ważne

Możesz natychmiast zlekceważyć lub wyrzucić instrukcję obsługi po wystawieniu swoich urządzeń, ale musisz poświęcić trochę czasu na jej przeczytanie. Dzięki instrukcji zapoznasz się ze specyfikacją dowolnego produktu, a jednocześnie uzyskasz dokładne informacje dotyczące konkretnego modelu, który posiadasz. Nie możesz polegać tylko na filmach i witrynach w Internecie.

Częsty błąd

Istnieje wiele przypadków, w których ludzie mylą się z pułapką na kłaczki, odpowietrznikiem suszarki i sitkiem. Są to niezbędne elementy Twojej suszarki, ponieważ jeśli odpowiednio je potraktujesz, Twoja suszarka z pewnością posłuży przez lata. Możesz zlokalizować siatkę kłaczków i pułapkę na kłaczki wewnątrz drzwi lub suszarki. Natomiast otwór wentylacyjny znajduje się z tyłu suszarki.

Właściwym sposobem czyszczenia kłaczkowego ekranu jest podniesienie go, a następnie wytarcie palcami, aby usunąć zanieczyszczenia. Musisz to zrobić po każdym użyciu suszarki. Jednak pułapkę na kłaczki można wyczyścić za pomocą szczotki lub odkurzyć. Czyszczenie obu tych elementów zapobiegnie zapychaniu się otworu wentylacyjnego suszarki. Te części znajdują się w podejrzanych miejscach, w których spoczywają pieniądze, jeśli dostaną się do suszarki.

Krok 2. Wyłączyć suszarkę

Przed czyszczeniem należy koniecznie wyłączyć suszarkę. Możesz również zapomnieć o odłączeniu, a proszę, nie rób tego. Zapewni to, że suszarka nie będzie zasilana podczas konserwacji ze względów bezpieczeństwa. Dodatkowo w przypadku suszarek gazowych zaleca się również wyłączenie gazu przed czyszczeniem.

Krok 3. Zbadaj przewody wentylacyjne

Odłącz zacisk mocujący rurę wentylacyjną od otworu w ścianie. Suszarki różnych producentów mają różne sposoby zwalniania zacisku. Albo ściskasz zacisk, albo możesz go odkręcić, aby go zwolnić. Możesz teraz sprawdzić, czy przewody wentylacyjne uległy pogorszeniu i zdecydować, czy możesz je szybko naprawić, czy też trzeba je wymienić na nowe.

Krok 4. Usuń wszystkie drewniaki

To dobrze, jeśli już odblokowałeś otwór wentylacyjny suszarki, a także pozbyłeś się zanieczyszczeń uwięzionych w siatce i pułapce. Następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdzić zewnętrzny otwór wentylacyjny, aby zobaczyć, czy nie ma żadnych zatkań lub przeszkód. Możesz używać rąk, ale pamiętaj, aby założyć rękawiczki. Gdy usuniesz zatkane rzeczy, możesz odkryć, że twoje pieniądze są jednym z nich.

Krok 5. Powrót do oryginalnego formularza

Ponownie zamontuj odpowietrznik, który wyjąłeś z suszarki. Możesz także dostać trochę gruzu na podłogę; pamiętaj, aby go zamieść lub odkurzyć. Teraz możesz włączyć suszarkę i pozostawić na kilka minut. Obserwuj, czy nie ma poluzowanych zanieczyszczeń. Jeśli nie, to koniec!

To okładka!

Mam nadzieję, że na końcu tego artykułu nauczyłeś się, jak znaleźć pieniądze w suszarce. Może to banał, ale to kompleksowe sprzątanie. Drogi przyjacielu, dziękuję za przeczytanie do tego momentu w artykule. Twój czas i wysiłek są bardzo doceniane.

Nie wahaj się też wiedzieć o tych rzeczach; przeczytaj o tym, jak wyczyścić gumę z suszarki i jak wyczyścić suszarkę LG.