Jak przenieść dziecko z pochylonej gondoli do łóżeczka?

Gdy dziecko zbliża się do spania w nocy, będzie potrzebowało mniej snu w pochylonej gondoli i więcej odpoczynku w łóżeczku.

Rozpocznij przenoszenie dziecka od położenia materaca futon na pochyłej podłodze sypialnej, tak aby po umieszczeniu dziecka w środku nie było tak stromo pochylone. Stopniowo obniżaj to łóżko z czasem, aż osiągnie najniższy poziom nachylenia w wieku około czterech miesięcy.

Jak przenieść dziecko z pochylonej gondoli do łóżeczka?

Po pięciu lub sześciu miesiącach usuń wszystkie inne poduszki z głowy dziecka, jednocześnie pozwalając mu/jej drzemać przez te wczesne dni, zanim będzie mogło przewrócić się z pleców bez pomocy. Proces przejścia nie powinien trwać dłużej niż dwa tygodnie, jeśli jest przeprowadzany codziennie przez godzinę lub dwie każdego dnia.

Jaka jest różnica między trybem gondoli a trybem Playard?

W trybie gondoli ten produkt może być używany dla niemowląt od urodzenia do 21 funtów dzięki miękko wyściełanemu leżankowi, który ma dwa regulowane kąty spania – jedną płaską, która pozwala dziecku wygodnie spać na plecach, i drugą pochyloną, która pomaga zmniejszyć objawy refluksu, utrzymując żołądek dziecka w dół.

W trybie gry staje się po prostu zamkniętą przestrzenią, w której możesz bezpiecznie umieścić swoje dziecko bez konieczności przewracania się na zabawki lub inne przedmioty w zasięgu dziecka. Ta cecha sprawia, że ​​doskonale nadaje się do użytku w małych przestrzeniach, takich jak mieszkania lub mieszkanie, gdzie większe produkty mogą nie pasować ze względu na ograniczoną przestrzeń.

Jako plac zabaw, gondola i podkładka typu wszystko w jednym, jest to niezwykle wszechstronny produkt, który pozwoli Ci trzymać dziecko w zasięgu ręki, jednocześnie tworząc bezpieczne poczucie bycia w domu.

Jak złożyć łóżeczko do spania na wyciągnięcie ręki?

Najpierw rozłóż podkładkę tak, aby była płaska. Następnie weź dwa przeciwległe rogi i połącz je, tworząc trójkąt, w którym jeden róg materaca do zabawy i plecaka jest nadal widoczny w górnym punkcie trójkąta. Zabezpiecz te złożone rogi, blokując je razem. Powtórz to składanie ze wszystkich czterech stron, aż śpiwór zostanie całkowicie złożony.

Jak usunąć plamę z piankowego materaca gondoli?

Odplamiacze służą do usuwania plam poprzez nałożenie ich na zabrudzony obszar. Pozostaw na kilka minut, a następnie spłucz letnią wodą i osusz je czystą ściereczką lub bibułą. Nie używaj gorącej wody, ponieważ może to uszkodzić piankową pościel materaca gondoli.

Upewnij się, że po czyszczeniu dokładnie wysuszysz piankowy materac gondoli, ponieważ wilgoć może sprzyjać rozwojowi pleśni, co jest szkodliwe dla niemowląt, zwłaszcza jeśli mają mniej niż sześć miesięcy.

Jakie są korzyści ze wspólnego spania?

Termin „współspanie” oznacza po prostu dzielenie miejsca do spania z dzieckiem w tym samym pokoju/łóżku lub nawet w różnych pokojach, ale w bliskiej odległości (tj. kontakt ze ścianą).

Gdzie mogę znaleźć wymiary mojej gondoli?

Obok materaca i poniżej miejsca, w którym dziecko śpi, w pobliżu lub pod wyjmowanym prześcieradłem gondoli, znajdziesz małą papierową zawieszkę z wymiarami.

Należy pamiętać, że nie dotyczy to wszystkich modeli/producentów, ale wielu z nich oferuje takie informacje na swojej stronie internetowej. Chociaż mogłem wykorzystać tylko pomiary z mojego własnego modelu (Delta Children Eclipse Collection Bassinet), oto kilka ogólnych wskazówek, gdy patrzę na inne marki:

Większość pełnowymiarowych łóżek dla maluchów ma wymiary 28 cali x 52 cali x 29 cali. Można ich używać w standardowych łóżeczkach, więc pamiętaj, że nie są one dokładne, ponieważ mogą się nieznacznie różnić w zależności od grubości konkretnego materaca. współśpiący, a następnie odpowiednio zmierz!

Pełnowymiarowe gondole mają zazwyczaj około 24″ x 34″. – Pełnowymiarowe place zabaw są zwykle większe, a najpopularniejsze marki mają szerokość 36 „x 52″ lub 38,75 ”

Pełnowymiarowe łóżeczka mają zwykle wymiary około 52 „x 28”. Oczywiście mogą istnieć pewne różnice w zależności od tego, gdzie robisz zakupy. Pamiętaj tylko, że im większy produkt, tym trudniej będzie go zmieścić przez drzwi!

Czy mogę podróżować z moją gondolą?

Tak, po zainstalowaniu go w gondoli UPABaby G-Luxe VX (która ma najnowszą wersję regulowanej kierownicy) lub w dowolnym modelu, w tym VISTA/Cruz/MESA, to tak, z pewnością możesz zabrać je również na wycieczki, takie jak wyjazd do domu babci lub w samolocie.

Stojak na łóżeczko z poliuretanu: co to jest?

Wyjmowana pełnowymiarowa gondola to gondola zaprojektowana z myślą o przenośności i wszechstronności. Jest wykonany z wytrzymałych materiałów, szybko się składa i jest łatwy do przenoszenia, waży zaledwie 15 funtów lub mniej – w zależności od wybranego modelu!

Regulowane uchwyty umożliwiają dwóm rodzicom łatwe podnoszenie tej lekkiej gondoli, ponieważ można do niej uzyskać dostęp z obu stron urządzenia, dzięki czemu nikt nie musi niezręcznie sięgać po dziecko podczas przenoszenia go między sobą, co czyni go idealnym, jeśli Ty mieć więcej niż jedno dziecko, które potrzebuje opieki o różnych porach dnia.

Niektóre modele są również standardowo wyposażone w kółka, dzięki czemu można je jeszcze łatwiej transportować we wczesnych dniach, zanim maluch będzie mógł dobrze chodzić, ale dzieci nie zawsze lubią spać w tych kołyskach, więc warto rozważyć alternatywną opcję snu dziecka.