Przewodnik po czyszczeniu gondoli w systemie Pababy Vista

Gondole marki Uppababy Vista są wykonane z wysokiej jakości materiału i są trwałe. Każdy nowy rodzic musi mieć tę markę gondoli ze względu na oferowane przez nią funkcje. W tym artykule dowiesz się, jak czyścić gondole Uppababy vista.

Jak posprzątać gondola do gondoli w stylu Uppababy Vista

Krok 1. Przetrzyj powierzchnie wilgotną szmatką i łagodnym mydłem. Wyczyść pokrowiec materaca, zdejmując go ze stelaża gondoli, umyj ręcznie w zimnej wodzie z użyciem łagodnego detergentu lub wybielacza do powierzchni zapobiegającego powstawaniu pleśni. Tkaniny, które można prać w pralce, należy wyprać po każdym użyciu.

Przewodnik po czyszczeniu gondoli w systemie Pababy Vista

Krok 2. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia na powietrzu przed ponownym przymocowaniem go do ramy łóżka obrotowego gondoli (po wyjęciu nie należy go przechowywać). Pościel należy również prać raz w tygodniu w delikatnym cyklu zimną wodą i suszyć na sznurku przed ponownym użyciem.

Krok 3. Używaj wyłącznie akcesoriów do pościeli Uppababy specjalnie zaprojektowanych dla tego produktu, ponieważ inne mogą uszkodzić ramę gondoli Swivel Sleeper lub unieważnić gwarancje udzielane przez wszystkie marki produktów używanych wewnątrz Twojej Gondoli Swivel Sleeper.

Jakie są dodatkowe wskazówki dotyczące stosowania tego produktu u niemowląt i małych dzieci? Tkaniny, które można prać w pralce, należy wyprać po każdym użyciu, pozostawić do całkowitego wyschnięcia przed ponownym przymocowaniem do ramy łóżka obrotowego gondoli (po wyjęciu nie należy przechowywać), pościel należy również prać raz w tygodniu w delikatnym cyklu w zimnej wodzie i wysuszyć na sznurku przed ponownym użyciem , tylko akcesoria do pościeli Uppababy specjalnie

Jak naprawić silnik Rock n Play?

Silnik nie jest przymocowany do wahacza, więc będziesz musiał uzyskać do niego dostęp od spodu. Wymaga to odkręcenia śrubokrętem śrub pod każdą z czterech podkładek pod nogi.

Jak czyścić kojącą łóżeczko?

Aby zdezynfekować, musisz przetrzeć plastikową powłokę chusteczkami dezynfekującymi. W tym produkcie nie ma żadnych elementów zmywalnych, więc nie zanurzaj go w wodzie ani nie próbuj czyścić w inny sposób, który wiązałby się z zamoczeniem silnika pod spodem!

Co zawiera?

Pudełko zawiera dwie nakładki na nogi i śruby do mocowania ich do ramy rocker n play. Instrukcja zawiera szczegółowe instrukcje, które zawierają zdjęcia do montażu gondoli na miejscu. Jest również wyposażony w cztery wyściełane nogi wraz z jednym prześcieradłem zaprojektowanym specjalnie do użytku w tym modelu huśtawki dla dzieci. Wreszcie, istnieją trzy wyjmowane wkładki z tkaniny, w tym poduszka pod głowę, zwykła wkładka do materaca oraz przedłużona poduszka podtrzymująca ciało, przeznaczona dla noworodków do sześciu miesięcy.

Jakie są wymiary?

Rozłożony, ten ostateczny wymiar huśtawki dla dzieci to 36 „długość na 33″ szerokość i 45” wysokość. Złożony ma 37,25 „długości na 13” szerokości i 12 „wysokości, co ułatwia przechowywanie lub podróżowanie z dołączonym futerałem przeznaczonym do przechowywania wszystkich akcesoriów w środku zasięg Twojego malucha.

Zdejmowany pałąk wraz z trzema pluszakami, w tym żabą, żółwiem i niedźwiedziem, jest dołączony, który można wyjąć w zależności od tego, ile stymulacji chcesz, aby Twoje dziecko miało podczas bujania się w nowym modelu Jumperoo 360°. Samo siedzisko zawiera ponad 20 aktywności odpowiednich do zaangażowania młodych umysłów na każdym etapie rozwoju!

Należą do nich plastikowe gryzaki, obracające się zębatki, klawiatura pianina ze światłami i muzycznymi, plastikowe gryzaki, obracające się zębatki.

Skąd jest wysyłany ten produkt?

Wszystkie zamówienia będą pochodzić z Salt Lake City w stanie Utah; Większość produktów jest dostarczana w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia. Wszystkie dostawy muszą przejść przez odprawę celną, więc czas dostawy może się różnić w zależności od tego, gdzie muszą przejść Twoje produkty, gdy opuszczają nasze obiekty.

Jaki rozmiar śrub Halo Bassinest?

Halo Bassinest używa śrub Phillips nr 0 o długości około 0,25 cala.

Ile waży gondola Halo?

30 funtów

Ile listew jest dostarczanych z Halo Bassinest?

W tym produkcie znajduje się sześć drewnianych listew.

Jaki jest limit wagi gondoli UPPAbaby?

Rama Bassinet Swivel Sleeper ma limit wagi 25 funtów.

Jak korzystać z podkładu ślizgowego Halo Bassinest

Glide sleeper halo Bassinest to doskonały sposób, aby Twoje dziecko spało w tym samym pokoju co Ty, ale nie tuż obok Ciebie. Może być używany do około piątego miesiąca życia lub do 25 funtów.

Jak otworzyć łóżeczko Fisher-Price?

Aby zapewnić bezpieczeństwo swojemu dziecku, otwórz ten produkt w dobrze wentylowanym miejscu. Aby wyjąć gondole z opakowania: Przetnij wzdłuż przerywanych linii na dole pudełka, aby uwolnić zakładki; Otwórz jedną z górnych klap i wyciągnij ją spod klapy poniżej. Możesz potrzebować dodatkowej pary rąk lub solidnego kawałka tektury, aby utrzymać narzutę podczas pracy z drugą stroną.

Co mam zrobić, jeśli moja gondola wymaga złożenia w momencie dostawy?

Po pierwsze upewnij się, że wszystkie części dotarły na miejsce, zanim cokolwiek zmontujesz; Gdy to zrobisz, przejrzyj wszystko dokładnie przed rozpoczęciem instalacji; Przymocuj te listwy za pomocą śrub, uważając, aby nie dokręcić; Wsuń podkładkę pod materac i wszystko powinno być gotowe!

Czy istnieje limit wagi materaca, który jest dołączony do mojego zakupu?

Tak, materac ma maksymalną wagę 20 funtów. Powinno to działać dobrze w przypadku większości dzieci do około 16 miesiąca życia! Jeśli Twoje dziecko śpi znacznie dłużej i/lub waży więcej, skontaktuj się z obsługą klienta w celu uzyskania dalszych instrukcji

Jaką długość spódnicy muszę stworzyć?

34 „x 48”.

Jak wysokie powinny być boki gondoli?

Około trzech stóp.