Jak używać nasadek do suszarek do włosów Dyson? 5 najlepszych sposobów!

Zastanawiasz się, jak używać nasadek do suszarek do włosów Dyson? Suszarka Dyson słynie z tego, że jest bardziej zaokrąglona. W przeciwieństwie do innych suszarek Dyson działa na wszystkie włosy za pomocą ekscytujących nasadek. Ale ludzie nie wiedzą dokładnie, jak go używać. Wszystkie te załączniki działają w różnych celach. Na przykład nasadka do włosów Delikatna służy do stylizacji skóry głowy, a szerokie zęby do loków.

Utrzymuje ciepło, aby uniknąć uszkodzenia włosów przez nadmierne ciepło. Oblicza temperaturę powietrza 40 razy w ciągu jednej sekundy. Posiada cztery ustawienia grzania i trzy ustawienia prędkości. Jego prędkość jest stosunkowo wysoka, co działa najszybciej, ale z dokładnością.

Jak używać nasadek do suszarek do włosów Dyson? 5 najlepszych sposobów!

Wszystkie załączniki możemy również zakupić osobno. Działają one najlepiej, aby zapewnić naszym włosom większą objętość, połysk i siłę. Dyson to najlepszy wybór, jeśli komuś zawsze się spieszy i nie chce ciężko pracować, aby ułożyć włosy. Daje doskonałe rezultaty w krótszym czasie dzięki narzędziom takim jak koncentrator, dyfuzor i dysza.

Sposoby używania nasadek do suszarek do włosów Dyson

Początkowo Dyson miał tylko dwa nasadki, ale później zawierał grzebień, flyaway i stojak. Zobacz poniżej, aby dowiedzieć się, jak używać nasadek do suszarek do włosów Dyson.

#1. Odczepiane załączniki

Nasadka Flyaway to narzędzie stworzone specjalnie do suszarek do włosów Dyson. Nadaje naszym włosom efekt Saint-style Coanda, ukrywając niesforne kosmyki. Nie ma potrzeby używania nadmiernego ciepła do wygładzania kosmyków i pasm. Flyaway narzędzie podniosło długie cale z przodu i wzmocniło ich połysk.

Najpierw przymocuj go do suszarek i zanieś na czubek głowy. Powoli przenieś go od góry do dołu włosy przyczepione do nasadek. Ustawienie ciepła dla flyaway zależy od rodzaju włosów. Jeśli masz cieńsze włosy, lepiej jest używać niskiej temperatury, ale jeśli chcesz pokryć więcej cali za jednym razem, będziesz musiał użyć wysokich ustawień ogrzewania. Możemy również stylizować włosy z tyłu głowy. W tym celu ustaw Dyson na 45 stopni, a następnie zacznij powtarzać tę samą procedurę, powoli przesuwając ją od góry do dołu.

Flyaway może być również używany do robienia filmów. Ale trzeba to robić ostrożnie, ponieważ można go używać na końcach. Chociaż jeśli chcesz trochę wyglądać, utrzymuj temperaturę niższą. Po zakończeniu stylizacji za pomocą flyaway nasadki unikaj natychmiastowego dotykania jej, ponieważ może się poparzyć po ciągłym użytkowaniu. Tutaj musisz go usunąć i wypaczyć, przytrzymując krawędzie.

#2. Nasadka grzebieniowa z szerokimi zębami

Grzebień z szerokimi zębami jest przeznaczony głównie do włosów kręconych. Nadaje włosom objętość i idealny kształt oraz wydłuża i rozdmuchuje loki w miarę ich wysychania. Dodatkowo prostuje loki, nie uszkadzając ich ani nie przypalając.

Nałóż na włosy odżywczy krem. Przymocuj grzebień do urządzenia Dyson, lekko go przekręcając. Rozczesz włosy od góry do dołu jak zwykłym grzebieniem. Następnie zmień ustawienie na zimny strzał i powtórz tę samą procedurę. Na koniec wydłuż włosy w mniejszych partiach, aby je zmodyfikować. Jest trwały, najlepiej sprawdza się na wilgotnych włosach i skutecznie usuwa kołtuny. Tak więc, ponieważ daje stuprocentowe rezultaty bez uszkodzeń, jest wart swojej ceny.

#3. Delikatne mocowanie powietrza

Delikatne nasadki powietrzne są przeznaczone do suszarek Dyson, aby zapewnić płynniejszy i lżejszy przepływ do wrażliwej skóry głowy. Działa poprzez dyfuzję powietrza, aby zapewnić delikatne, chłodne powietrze. Mało tego, szybciej wysusza włosy. Najpierw zacznij od wilgotnych włosów. Dołącz delikatne powietrze i przejdź do ustawień ciepła. Ustaw niską temperaturę i średnią prędkość. Teraz wysusz wszystkie skóry głowy, aby delikatnie wysuszyć. Służy do włosów prostych, skręconych, kręconych i falowanych. Aby uzyskać lepsze rezultaty, użyj sprayu zwiększającego objętość i zbliż go do cebulek włosów. Najpierw uformuj końce za pomocą nasadki i ustaw palcami.

#4. Koncentrator

Koncentratory do stylizacji służą do stylizacji określonych części włosów, skupiając się na tym, aby były one stylizowane. Ponieważ powietrze napływa z dużą prędkością, nie rujnuje innych naszych sekcji. Zakryj tę część włosów wokół szczotki, którą chcesz ułożyć. Podłącz koncentrator do Dysona i zacznij stylizować go z dużą prędkością. Podczas procesu toczyć się do wewnątrz i na zewnątrz. Ułóż włosy delikatnie pędzlem lub palcami.

#5. Dysza wygładzająca i dyfuzor

Używanie dyfuzora jest tak ekscytujące i oszczędza czas. Na wilgotne włosy nałóż krem ​​i załóż dyfuzor. Ustaw ustawienie na niskie powietrze i mocne ogrzewanie. Użyj dyfuzji na włosach sekcja po sekcji i unieś je do skóry głowy, gdy włosy wyschną. Po zakończeniu zmień Dyson na zimny strzał, aby uzyskać długotrwały styl. Z drugiej strony dysza zapewnia gładsze wykończenie włosów. Oto jak korzystać z dyfuzora suszarki do włosów.

To okładka!

Dyson może działać magicznie, jeśli wiesz, jak korzystać z nasadek do suszarek do włosów Dyson. Wszystkie razem sprawiają, że nasze życie jest łatwiejsze i czas. Wybierz Dyson i w każdej chwili uzyskaj fryzurę w stylu salonowym w domu. Dowiedz się, jak wybrać suszarkę do włosów i suszarki do włosów Dyson.