Jak usunąć Back Off Amalfi Loveseat?

Może być konieczne zdjęcie i ponowne zamontowanie oparcia fotela, jeśli poruszasz się po pokoju lub jeśli się poruszasz. Niektóre z nich to sofy, kanapy lub sofy, podczas gdy inne to krzesła, które mogą stać samodzielnie. Jak zdjąć odsuwany fotelik Amalfi jest tematem tego postu.

Zwykle można zdjąć oparcie większości rozkładanych krzeseł oraz większości rozkładanych foteli i kanap. Ułatwia przenoszenie i podnoszenie mebli. To ten sam proces, chociaż istnieją niewielkie różnice w zależności od producenta mebli.

Jak usunąć Back Off Amalfi Loveseat?

W niektórych przypadkach trzeba poluzować śrubę skrzydełkową, klapkę blokującą lub zacisk, aby można było otworzyć tył. Ale zanim dowiemy się, jak usunąć odczepiony fotelik Amalfi, przejrzyjmy kilka podstawowych terminologii. Pomoże nam to lepiej zrozumieć temat i uniknąć nieporozumień.

Co to jest sofa dwuosobowa?

Miłosne fotele pochodzą z XVII wieku. W tym miejscu odbywały się niezliczone wieczory randkowe dla ludzi z całych Stanów Zjednoczonych i świata. Ponieważ fotelik jest tak mały, jest to powszechny problem.

W większości przypadków jest przeznaczony tylko dla dwóch osób, co czyni go idealnym na randkę dla pary. Możesz użyć tego słowa, aby opisać kilka ustawień miejsc siedzących. Na przykład kanapa w kształcie litery S z dwiema poduszkami umożliwia rozmowę twarzą w twarz.

Ten rodzaj sofy jest najpopularniejszy, może pomieścić dwie osoby. Wielu z was niewątpliwie widziało już tego rodzaju fotelik, a może nawet macie własny. Jest to dwuosobowe krzesło o wyglądzie i dotyku maleńkiej kanapy.

Zwykle wygląda jak mała kanapa i miała wygodnie pomieścić dwie osoby. Są więc idealne do małych przestrzeni, które nie mogą pomieścić ogromnej sofy, a mimo to potrzebują miejsca do siedzenia. I to nie tylko dla małych przestrzeni; są używane jako dodatkowe siedzenie w łóżkach tych, którzy ich potrzebują.

W przeszłości foteliki dwuosobowe miały bardziej dosłowny wygląd niż obecnie. Następnie składały się z dużego krzesła z dwoma siedzeniami, które były ogólnie ukształtowane w kształcie litery „S”. Wszystkie krzesła były zwrócone do siebie.

Co to jest Amalfi?

To grupa branżowych ekspertów, którzy zidentyfikowali potrzebę wysokiej jakości, niedrogiej tapicerki reklamowej ruchu. Ponadto mają na celu wykonanie mebli, które nie były łatwo dostępne w dzisiejszym sklepie. Postanowili więc stworzyć Amalfi Home Furniture.

Wiele miejsc oferuje tanie produkty i usługi lub produkty wysokiej jakości po niskich cenach. Zrozumieli jednak, że niskie koszty nie wystarczą. Wymagali wysokiej jakości produktu, szerokiej gamy stylów i wzorów w bezkonkurencyjnych cenach oraz ponadstandardowej obsługi!

Meble do domu Amalfi zrodziły się z tego niezwykłego, ale prostego pomysłu. Nie wystarczy, że Amalfi Home Furniture oferuje swoim klientom produkty wysokiej jakości w najbardziej niewiarygodnych cenach. Zapewniają również partnerstwo oparte na zaufaniu, usługach i jakości.

Jak usunąć Back Off Amalfi Loveseat?

Czasami z jakiegokolwiek powodu trzeba zdjąć oparcie krzesła i zainstalować je ponownie. Może to być spowodowane tym, że przenosisz się po pokoju, w mieście, a nawet w całym kraju. Sofy rozkładane występują w wielu kształtach i rozmiarach.

Aby ułatwić przenoszenie mebli, większość foteli i sof zawiera opcję demontażu oparcia. Jednak w zależności od producenta mebli mogą wystąpić drobne zmiany w procedurach. Na przykład, aby zdjąć tył, może być konieczne odkręcenie śrub skrzydełkowych, zaczepów blokujących lub zacisków.

Zdejmij tylną część fotelika Amalfi, aby przejść przez drzwi. Krzesło można łatwiej nosić i manewrować przy zdjętym oparciu. Pierwszym krokiem jest odsunięcie go od ściany i do dolnej części przedniego panelu ściany.

Musisz teraz użyć taśmy haczykowo-pętelkowej, aby wyciągnąć dolną dolną krawędź tkaniny obiciowej do góry. Alternatywnie możesz odkleić go od krzesła, na którym znajduje się nasadka. Jeśli chcesz zobaczyć, jak działa mechanizm, złóż go z tyłu krzesła.

Będziesz chciał sprawdzić metalowe pinezki znajdujące się w połowie drogi między podłokietnikami a spodem krzesła. W tym momencie możesz usunąć wszystkie śruby skrzydełkowe, jeśli chcesz. Jeśli to możliwe, obróć je w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

W przypadku metalowego krzesła z blokadą, chwyć mocno zaczepy, aby otworzyć mechanizm. Następnie popchnij je do przodu, jednocześnie popychając dolną część krzesła do tyłu. Na koniec puść krzesło i wstań z niego, a następnie wyprostuj plecy.

Może być wymagane delikatne kołysanie w przód iw tył. Umożliwi to jednak zdjęcie tylnej części wsporników. A więc to jest to, jak zdjąć odsuwany fotelik Amalfi!

Ponowna instalacja tylnej części fotela Amalfi Loveseat

Proces ponownej instalacji jest odwrotnością procedury usuwania. Najpierw wyrównaj wsporniki równo, przesuń jedną parę ramek przed drugą w zależności od producenta. Następnie musisz zabezpieczyć oparcie krzesła za pomocą śrub skrzydełkowych lub dźwigni lub zaczepów po wsunięciu go na miejsce.

Wniosek

Jak widać, zdejmowanie tylnej części fotelika Amalfi jest stosunkowo proste. Twoje oparcie fotelika Amalfi z łatwością zejdzie, jeśli wykonasz następujące kroki. Dzięki temu możesz teraz z łatwością przenosić swój fotelik Amalfi po domu.