Jak uczynić GoFundMe anonimowym po darowiźnie? 3 proste kroki!

Jak sprawić, by GoFundMe było anonimowe po dokonaniu darowizny? Jeśli chcesz, aby Twoje imię i nazwisko było ukryte po przekazaniu darowizny, znajdź potwierdzenie darowizny w e-mailu, kliknij „zwiększ swój wpływ”, a następnie dodaj komentarz, aby przełączyć opcję „ustaw darowizny i komentarze jako prywatne”.

Większość z was chciałaby przekazać darowiznę, nie pozwalając innym poznać swojej tożsamości. Cóż, nie jestem przeciwny temu pomysłowi. Chodzi mi o to, że czasami wolę darowiznę, aby nikt nie wiedział, co zrobiłem, ze względu na wygodę.

Jak uczynić GoFundMe anonimowym po darowiźnie? 3 proste kroki!

Chociaż jeśli przekazujesz darowizny za pośrednictwem platform internetowych, nie możesz ostatecznie nazwać tego anonimowym. Nie możesz zapisać danych, takich jak konto bankowe lub imię i nazwisko właściciela karty kredytowej, jako anonimowe. Organizatorzy mogą jednak zachować to w tajemnicy. Jeśli zdecydowałeś się przekazać darowiznę za pośrednictwem kampanii GoFundMe i zrobić to anonimowo, ten artykuł Ci pomoże. Nauczymy Cię, jak sprawić, by Twoje darowizny były anonimowo ukryte przed oczami opinii publicznej.

GoFundMe anonimowo

Może to wynikać z bezpieczeństwa lub nie chcesz, aby Twoje imię i nazwisko było pokazywane publicznie, nadal możesz anonimowo dokonywać darowizn w GoFundMe. Cóż, konfigurację można przeprowadzić przed i po procesie darowizny.

Przed darowizną

Jeśli chcesz przekazać darowiznę anonimowo, zacznijmy od dokonania tego przed przekazaniem. Ale wtedy musisz wykonać kilka prostych kroków. Cóż, udało mi się anonimowo przekazać darowiznę po wykonaniu tych kroków.

Krok 1. Odwiedź stronę GoFundMe

Przede wszystkim zaloguj się na swoje konto lub wejdź na stronę GoFundMe wybranego beneficjenta. Jeśli strona jest wyświetlana na ekranie, znajdź opcję „Wpłać teraz” i kliknij ją.

Krok 2. Znajdź ustawienie

Zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza, w którym będziesz musiał podać szczegóły płatności dla swojej darowizny. W dolnej części formularza zobaczysz pole wyboru, które informuje, że Twoje imię i nazwisko nie jest wyświetlane publicznie. Zaznacz pole i przejdź do ostatniego kroku.

Krok 3. Następnym krokiem jest sfinalizowanie darowizny

Aby Ci przypomnieć, musisz upewnić się, że wszystko, co wypełniłeś, jest prawdziwe i poprawne, w przeciwnym razie zwrócisz swoją darowiznę, a Twoje wsparcie nie dotrze do celu. Jeśli jesteś pewien wszystkiego, kliknij przycisk „Wpłać teraz”. Kliknięcie przycisku spowoduje zapisanie wszystkiego, co wypełniłeś w formularzu i przejście do procesu bankowania wpłaconej kwoty. Niemniej jednak, jeśli przez pomyłkę wpiszesz lub wpiszesz niepoprawnie, anulujesz proces, a zapłacona kwota zostanie zwrócona.

Po przekazaniu

Jak więc uczynić Gofundme anonimowym po darowiźnie? Cóż, niektórzy ludzie decydują się na przekazywanie darowizn anonimowo ze względu na swoje przekonania lub ze względów bezpieczeństwa. Jeśli należysz do tego rodzaju osób, wykonaj następujące kroki, aby przekazać darowiznę anonimowo po zakończeniu procesu darowizny.

Krok 1. Znajdź paragon

Gdy zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza, jest część, w której musisz podać swoje konto e-mail. Najpierw sprawdź w swojej skrzynce odbiorczej e-maile dotyczące potwierdzenia darowizny. Możesz również wpisać słowa kluczowe, takie jak „Dziękujemy za darowiznę dla” w polu wyszukiwania, jeśli masz problemy z jej znalezieniem.

Krok 2. Otwórz rachunek

Gdy go znajdziesz, otwórz pocztę i znajdź dolną część paragonu. Zobaczysz tam słowa „zwiększ swój wpływ”. Dotyczy to dodatkowej oprawy z Twoją darowizną. Kliknięcie go przekieruje Cię do ustawień darowizn.

Krok 3. Dodaj komentarz

Znajdź opcję „Dodaj komentarz”, która przekieruje Cię na Twoje konto GoFundMe. Po zalogowaniu się na swoje konto GoFundMe, po prawej stronie zobaczysz tytuł Prywatność i komunikacja. Pod nim włącz opcję „Ustaw darowizny i komentarze jako prywatne”. Włączenie tej opcji sprawi, że Twoje imię i nazwisko będzie ukryte przed opinią publiczną, ale nadal będzie widoczne dla organizatora.

Brak potwierdzenia darowizny

Jeśli nie otrzymałeś potwierdzenia darowizny z ostatniej darowizny, nadal możesz poprosić o nową, korzystając z formularza kontaktowego GoFundMe. Cóż, oto kroki, które należy wykonać. Pierwszym z nich jest otwarcie formularza kontaktowego GoFundMe. Znajdź tytuł „Który Cię opisuje” i wybierz „Zarządzanie darowizną”. Poproś o potwierdzenie i zanotuj aktywny adres e-mail, aby uzyskać dostęp do rachunku i wybierz, aby otrzymać potwierdzenie darowizny.

Dawanie anonimowo

Według niektórych przeprowadzonych badań hojni darczyńcy, którzy dają anonimowo, dają, aby uniknąć lub złamać niektóre normy społeczne. Wielu psychologów twierdzi, że egoistyczne zachowanie, znane również jako altruizm, może dać dawcy poczucie samoświadomości i poprawić jego reputację. Niektóre wyniki tych badań sugerują, że innym prawdopodobnym powodem, dla którego ludzie zachowują się wielkodusznie, ukrywając swoją tożsamość, jest unikanie cenzury społecznej. Jasne, wiele osób może czasami być protekcjonalny i krytykować twoje działania jako obraźliwe.

To okładka!

Teraz, gdy wiesz, jak uczynić Gofundme anonimowym po przekazaniu darowizny, bez względu na powód pomogłeś. Czasami oddałbym darowiznę anonimowo, ponieważ świadomość, że pomogłam komuś bez względu na to, przez co przechodzę, daje mi satysfakcję z siebie. Chociaż bez względu na powód ich darowizny, ukrywanie swojej tożsamości lub nie, znacznie pomoże organizatorom w realizacji ich celu. Niemniej jednak Twoje imię i nazwisko jest publicznie znane lub nie; ważne jest to, że pomogłeś nawet w najmniejszej ilości. Moi przyjaciele, możecie przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć, jak dokonać anonimowej darowizny i jak skonfigurować darowiznę PayPal.