Jak czyścić szczotki do włosów za pomocą arkuszy suszarki? 3 proste kroki do poznania i naśladowania!

Jak czyścić szczotki do włosów z prześcieradłami do suszarki? Może to zabrzmieć źle, że używasz prześcieradeł do prania, ale w rzeczywistości jesteś na dobrej drodze. Tak, dobrze słyszałeś – prześcieradła do suszarki to tylko jeden z najlepszych sposobów na szybkie wyczyszczenie szczotek do włosów.

Podobnie jak odzież, szczotki do włosów działają tak samo, gdy do tego procesu używany jest arkusz suszarki, więc daj nam więcej informacji. Są wystarczająco wygodne, zwłaszcza jeśli masz je w domu.

Jak czyścić szczotki do włosów za pomocą arkuszy suszarki? 3 proste kroki do poznania i naśladowania!

Przygotuj cały potrzebny sprzęt lub rzeczy, a potem możesz iść. Jest jednak jedno pytanie, z którym wiele osób jest zdezorientowanych, dlaczego musimy czyścić nasze szczotki do włosów. Jest wiele powodów, dla których powinniśmy to zrobić, a oto kilka.

Kiedy twoja głowa zostaje dotknięta, czasami jest to wynikiem brudnej szczotki do włosów.

Dzięki temu czasami na zaroślach mogą pozostać wszy, co prowadzi do problemów i inwazji na głowie. Aby jeszcze bardziej uniknąć tego problemu, musisz wiedzieć, jak czyścić szczotki do włosów za pomocą arkuszy suszarki. To łatwy proces; pozwól nam to zrobić, abyś mógł to zrozumieć.

Czyszczenie szczotek do włosów za pomocą arkuszy suszarki

Jak czyścić szczotki do włosów z prześcieradłami do suszarki? Wszystkie informacje, które musisz wiedzieć na ten temat w tym artykule, zostały wyjaśnione powyżej. Tak więc przejdziemy teraz do kroków, aby mieć podstawę dla tego, z czym pracujesz. Oto kroki do wykonania:

Krok 1. Przygotowanie miski

Rozpoczynając proces czyszczenia szczotek do włosów za pomocą prześcieradeł do suszarki, musisz najpierw mieć płytką rzecz, taką jak miska, na którą możesz nałożyć pędzle, aby od czasu do czasu łatwo ją sprawdzać. Stamtąd napełnij pół miski wodą do pomiaru, a następnie podgrzej.

Podgrzewaj wodę przez co najmniej pięć do dziesięciu minut.

Pomoże to usunąć cały brud ze szczotek do włosów, ponieważ arkusze suszarki działają dobrze na ciepło. W zależności od tego, jak duży jest pojemnik, dodaj co najmniej dwa lub cztery arkusze suszarki, jeśli czyścisz dużą liczbę suszarek do włosów. Ale jeśli jest tylko co najmniej pięć, dwa są dobre.

Krok 2. Moczenie szczotek do włosów w pojemniku

Następnym krokiem jest zanurzenie ich w przygotowanym wcześniej roztworze. Przygotuj wszystkie pędzle i grzebienie i włóż je do pojemnika, aby to osiągnąć. Stamtąd należy je oddzielić przynajmniej jedną częścią od drugiej, jeśli pojemnik jest wystarczająco duży. Jeśli nie, wszystko się nada. Wystarczy je dobrze dopasować.

Stamtąd należy je moczyć przez co najmniej godzinę, jeśli brud nie jest tak silny, dwie godziny, jeśli twoje szczotki do włosów wyglądają na brudne, ale też nie są tak ciężkie, i około trzech godzin, jeśli twoje szczotki i grzebienie wyglądają na nieodpowiednie i jednocześnie, też brzydko pachnie. Dzięki tym arkuszom może je wyeliminować w krótkim czasie.

Po zakończeniu odliczania nadszedł czas, aby sprawdzić, czy grzebienie i szczotki umieszczone na pojemniku są wystarczająco dobre, aby można je było już nazwać czystymi.

Sprawdź dokładnie, czy nadal są brudne grzebienie, aby móc powtórzyć proces. W ten sposób możesz zapewnić, że po zakończeniu tego procesu możesz od razu z nich korzystać. Chciałbyś również dowiedzieć się, jak czyścić szczotkę do suszarki do włosów Revlon. A jeśli chodzi o ostatni krok, czytaj dalej.

Krok 3. Wykańczanie i suszenie grzebieni i pędzli

Będziemy suszyć nasze grzebienie i pędzle, najpierw je dokładnie spłukując i przepuszczając w ciepłej wodzie w celu uzyskania finalizacji. Ma to na celu upewnienie się, że cały brud został spłukany, aby można go było ponownie użyć, nie martwiąc się o brud obecny przed i po wszystkim. W razie potrzeby uruchom go dwukrotnie na gorącej wodzie.

Po zakończeniu oczywiście będzie wyglądać na mokrą z powodu wody, której użyliśmy do spłukania całego brudu i sfinalizowania procesu czyszczenia. Dzięki temu postaramy się go wysuszyć przed pozostawieniem go na zewnątrz w procesie suszenia powietrzem. Dzieje się tak, aby szczotki i grzebienie nie uległy zniszczeniu lub utraciły na swojej jakości dzięki tej metodzie.

Suszenie ciepłem lub powietrzem wystarczy do finalizacji. Połóż je na zewnątrz z kocem pod spodem, aby nie zabrudziły się w słoneczny dzień, jeśli wolisz suszenie na gorąco.

Jeśli chodzi o suszenie powietrzem, możesz to robić na zewnątrz lub w pomieszczeniu, kiedy tylko chcesz, pod warunkiem, że jest wystarczająco wietrznie, aby wysuszyć pędzle i grzebienie. Również wentylator wykona pracę. Aby uzyskać więcej metod, oto kilka skutecznych sposobów czyszczenia szczotek do włosów w domu.

To okładka!

Jak czyścić szczotki do włosów z prześcieradłami do suszarki? Teraz wiesz, że arkusze suszarki nie tylko działają w suszarce, ale mogą też robić inne rzeczy. Wiedza o tym, jak czyścić szczotki do włosów za pomocą prześcieradła do suszarki, jest koniecznością. Jeśli chcesz przeczytać więcej, oto jak używać dmuchawy do szczotki do włosów?