Gdzie kupić materac lateksowy: najlepsze 4 opcje

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie kupić materac lateksowy, znaleźliśmy czterech najlepszych producentów, których warto sprawdzić. Są to Amerisleep, Latex for Less, Eco Terra i Birch by Helix. Marki te różnią się rodzajem materaca lateksowego, który oferują, dzięki czemu możesz znaleźć odpowiedni dla siebie.

Czytaj dalej ten artykuł, aby dowiedzieć się więcej o kupowaniu łóżka lateksowego. A skoro już o tym mowa, polecamy ten artykuł o tym, kiedy najlepiej kupić materac. Wskazówki mogą pomóc Ci zdobyć niedrogi, ale satysfakcjonujący materac lateksowy!

Gdzie kupić materac lateksowy: najlepsze 4 opcje

Gdzie kupić materac lateksowy w USA

Amerisleep

Amerisleep to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych marek materacy w kraju, więc jeśli szukasz materaca z naturalnego lateksu, wypróbuj Organica by Amerisleep. Ten materac jest produkowany w USA i wykorzystuje w 100% naturalny lateks Talalay z certyfikatami eco-INSTITUT i Rainforest Alliance. Według firmy można spodziewać się również doświadczenia łóżka hybrydowego z tym naturalnym materacem.

Materac Organica ma nawet certyfikaty potwierdzające jego przyjazność dla środowiska i ogólne bezpieczeństwo przed syntetycznymi chemikaliami. Do produkcji tkanin używa przędzy GOTS i posiada certyfikat Standard 100 OEKO-TEX dla materiałów lateksowych i wełnianych. Ponadto jest objęty 20-letnią gwarancją i 100-dniowym, wolnym od ryzyka okresem próbnym snu z łatwymi zwrotami i bezpłatną wysyłką dla Twojej wygody i pewności.

Lateks za mniej

Jeśli chcesz materac lateksowy, ale nie możesz zobowiązać się do wyższych cen, wypróbuj materac lateksowy firmy Latex za mniej. W tym niedrogim łóżku marka używa w 100% naturalnego lateksu, wełny i bawełny organicznej. I nie tracisz certyfikatów, ponieważ jest zatwierdzony przez Oeko-Tex Standard 100, Eco-Institut i GOTS.

Materac z naturalnego lateksu firmy Latex for Less ma nawet unikalną konstrukcję „dwa w jednym”. Otrzymujesz średnio twardą i twardą stronę, więc wystarczy ją odwrócić zgodnie ze swoimi potrzebami. Firma wyśle ​​łóżko w pudełku z 120-dniowym okresem próbnym, bezpłatnym zwrotem i 20-letnią gwarancją.

Eko Terra

Niektórzy ludzie mogą preferować hybrydowy materac lateksowy, a Eco Terra Beds oferuje hybrydowy materac lateksowy Eco Terra. Posiada rdzeń cewki pokryty tkaniną i wykorzystuje w 100% naturalny lateks oraz organiczną bawełnę i wełnę. Łóżko posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100 dla pianki lateksowej i wełny Talalay, a bawełna posiada certyfikat ekologiczny GOTS.

Firma oferuje bezpłatną wysyłkę, której możesz oczekiwać od trzech do siedmiu dni. Będziesz mieć również 90 nocy na przetestowanie materaca. A jeśli masz ograniczony budżet, wypróbuj plan finansowania hybrydowego materaca lateksowego Eco Terra.

Brzoza przy Helix

Jeśli jesteś fanem materacy Helix, wypróbuj naturalny materac Birch. W warstwie przeciwuciskowej zastosowano naturalny lateks Talalay, a certyfikaty OEKO-TEX, eco-INSTITUT i Rainforest Alliance zapewniają pewność. Jeśli chodzi o pozostałe elementy materaca, Birch by Helix to poszycie wykonane z bawełny organicznej z certyfikatem GOTS, wełny ognioodpornej, wełny organicznej zapewniającej komfort, warstwy nośnej z indywidualnie owiniętych zwojów oraz drugiej warstwy ognioodpornej u podstawy.

Naturalny materac Birch by Helix jest od małego jak bliźniak do tak dużego jak król Cal. Dostarczą go w ciągu pięciu do dziesięciu dni roboczych z bezpłatną wysyłką. A jeśli chodzi o gwarancje i próby, masz okres próbny na 100 nocy i 25-letnią gwarancję na tę hybrydę.

Czy powinienem kupić materac lateksowy?

Najlepiej byłoby kupić łóżko lateksowe, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby i osobiste preferencje dotyczące materaca. Jeśli jednak potrzebujesz bardziej przekonującego, najlepszymi cechami materaca lateksowego są trwałość, wygoda, wsparcie i naturalność. Przy zakupie materaca należy zadać wiele pytań, a te funkcje mogą się przydać, gdy chcesz bardziej przekonywać o łóżku lateksowym.

Materac lateksowy ma dobrą żywotność około ośmiu lat. Nie jest podatny na przedwczesne zwiotczenie, a jego reakcja jest idealna do zmniejszania nacisku i wspierania neutralnej pozycji do spania. Co więcej, możesz uzyskać materac z organicznego i 100% naturalnego lateksu bez ryzyka chemikaliów lub wad syntetycznej pianki z pamięcią, które usuwają gazy i zatrzymują ciepło.

Jak wybrać materac lateksowy?

Syntetyczne

Podczas gdy materace lateksowe są bardziej znane z tego, że są materacami naturalnymi, na rynku dostępne są również syntetyczne pianki lateksowe. Producenci używają kauczuku syntetycznego wykonanego ze składników na bazie ropy naftowej, a niektórzy nawet łączą go z poliuretanem. Jeśli nie masz napiętego budżetu, o wiele lepiej jest zaopatrzyć się w mocniejszą naturalną piankę lateksową.

Naturalny

Najlepszy rodzaj łóżka lateksowego wykorzystuje naturalną piankę lateksową. Oznacza to, że pochodzi z drzewa lateksowego i będziesz mieć pewność, że jest zrównoważony i trwały. Ale znowu możesz sprawdzić markę materaca pod kątem certyfikatów, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Mieszanka

Należy pamiętać, że niektóre marki nazywają swoje łóżka z mieszanej pianki lateksowej naturalnymi materacami lateksowymi. W rzeczywistości zawiera mniejszą ilość lateksu pochodzenia naturalnego, a większość jest syntetyczna. Zawsze sprawdzaj specyfikacje modelu, aby uniknąć nieporozumień.

Wniosek

I to wszystko! Aby podsumować, gdzie kupić materac lateksowy w USA, możesz sprawdzić Amerisleep, Latex for Less, Eco Terra i Birch by Helix. Rozważ zalety i zakres cen ich produktów, aby znaleźć najlepszy dla siebie.

Polecamy również ten przewodnik, gdzie kupić nakładkę na materac lateksowy.