Ile watów zużywa myjka ciśnieniowa? 3 najlepsze powody, dla których warto korzystać z tego urządzenia!

Czy wiesz, ile watów zużywa myjka ciśnieniowa? Jeśli jeszcze nie, to nie panikuj. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Zbadaliśmy kilka rodzajów sprzętu i odkryliśmy, że większość myjek ciśnieniowych zużywa około 1500 watów na godzinę.

W zależności od Twojej lokalizacji i dostawcy energii elektrycznej, przybliżony koszt energii waha się od około 10 centów do nieco ponad 20 centów za kWh energii elektrycznej. Oznacza to, że myjka ciśnieniowa powinna ładować około 15 i 30 centów za godzinę pracy. Oczywiście zależy to od systemu.

Ile watów zużywa myjka ciśnieniowa? 3 najlepsze powody

Duża, potężna maszyna pobierałaby więcej energii, podczas gdy maleńki, lekki system zużywałby najmniej. Pamiętaj, że nie używasz rutynowo myjki elektrycznej przez setki godzin. Jeśli jesteś zainteresowany tym artykułem i chcesz dowiedzieć się więcej, czytaj dalej. W miarę zagłębiania się w ten artykuł poznasz wszystkie fakty związane z tym tematem!

Czy pralka elektryczna zużywa dużą ilość energii elektrycznej?

Czy elektryczne myjki ciśnieniowe zużywają dużo energii? W zależności od szacunków z poprzedniego rozdziału możemy stwierdzić, że są one energooszczędne. Elektryczne myjki ciśnieniowe zużywają tylko niewielką ilość energii, aby zapewnić płynną pracę.

Mają ogromne ciśnienie 2100 psi, które byłoby niższe niż 5100 psi, które mają modele benzynowe lub wysokoprężne. Elektryczne myjki ciśnieniowe nie wymagają dużo energii do działania wbrew temu, co ludzie myślą. Większość typów emituje psi między 1300 a 1400, co wystarcza do sprzątania w gospodarstwie domowym. Oprócz naszych szacunków musisz zweryfikować szybkość silnika, aby określić, ile prądu elektrycznego potrzebują myjki ciśnieniowe. Oznaczenie pokazuje moc urządzenia na pompie, w pobliżu miejsca, w którym łączy się z systemem podstawowym.

Jeśli pobór mocy tego sprzętu nie jest podany w amperach, będzie podany w watach. Pamiętaj, że zwykła moc w gospodarstwie domowym to 120 woltów. Aby uzyskać rzeczywisty wskaźnik zużycia energii, pomnóż wolty przez ampery. Znasz odpowiedź na swoje pytanie: ile energii faktycznie zużywają Twoje urządzenia?

Pobór mocy przez pralki

Większość ludzi zastanawia się, czy takie urządzenia oszczędzają energię elektryczną. Wcześniej ustaliliśmy, że jest to niezbędny sprzęt, którego potrzebuje każdy, nawet farmerzy, i ile watów zużywa myjka ciśnieniowa? Oprócz tego, że posiadasz jeden, musisz się martwić o nadmierne wydatki na energię. Czy to prawda, że ​​korzystanie z myjki elektrycznej podniosłoby koszty energii? Jeśli tak jest, czy chcesz obniżyć rachunki za energię? Z drugiej strony pobór mocy takich urządzeń często się zmienia. W rezultacie możesz chcieć rozważyć kompaktową jednostkę.

Jednakże, ponieważ są to urządzenia, które będą używane tylko czasami, ich procent zużycia energii nie ma znaczenia. Może umycie samochodu myjką elektryczną powinno zająć kilka sekund. Zalecamy, aby nie używać urządzenia w sposób ciągły w przypadku prac związanych z czyszczeniem, które wymagają dużej ilości energii elektrycznej.

Dowiedz się, ile wody zużywa myjka ciśnieniowa.

Koszt elektrycznej myjki ciśnieniowej

Podczas funkcjonowania pralki elektryczne zwykle zużywają 12,5 ampera; te dobre mają bardziej wytrzymałą przekładnię wewnętrzną, która wytwarza wyższe ciśnienie tuż przy czubku. Zużycie energii wynosi 12,5 amperów razy 120 woltów lub 1500 watów (1,5 kilowatów) na godzinę przy 120 woltach.

Zalety elektrycznej myjki ciśnieniowej

Sprzątanie trudnego bałaganu na chodnikach, zewnętrznych miejscach do grillowania, a być może nawet w samochodzie stanie się błyskawiczne, gdy będziesz mieć pod ręką przygotowaną do zmywania myjkę elektryczną. Jednak wydajność pralki benzynowej i elektrycznej nigdy nie byłaby równa. Jakie są więc zalety pralek elektrycznych w porównaniu z modelami zasilanymi benzyną? Przeprowadziliśmy więc pewne badania i odkryliśmy następujące wyniki:

#1. Oszczędza pieniądze

Za mniej niż 150 dolarów możesz dostać przyzwoitą elektryczną myjkę ciśnieniową. Zakup tych urządzeń jest znacznie tańszy niż zatrudnienie specjalistów od sprzątania, co może kosztować nawet 200 USD za godzinę. Modele na benzynę są droższe, a ponieważ są uzależnione od paliwa, koszty operacyjne potroją się, jeśli nie wzrosną. W rezultacie, jeśli chcesz wydać dużo pieniędzy na myjkę elektryczną, wolimy modele elektryczne, ponieważ są one pod wieloma względami bardziej opłacalne.

#2. Mniej natrętne

Urządzenia zasilane gazem krzyczą i krzyczą, nie wszystkie. Niektórzy ludzie będą prosić o zabranie ze sobą słuchawek, aby chronić struny głosowe przed urazami. Ponadto, w tym dla sąsiadów, głośność byłaby zbyt duża, aby sobie z nią poradzić. Załóżmy, że nie protestujesz dobrze w związku z częstszym zużyciem paliwa lub problemami z transportem ze względu na ich duże proporcje. Z drugiej strony pralki elektryczne często są ciche.

#3. Wykorzystanie czystej energii

Nie musisz nawet postępować w niewłaściwy sposób w czasie, gdy sprawy walczą o czystą, odnawialną energię. Myjki ciśnieniowe zasilane ropą powodują zanieczyszczenie. Nie tylko zanieczyszczały powietrze dźwiękiem, ale także wytwarzały znaczną ilość freonów. Jeśli świat skutecznie zniesie rosnące temperatury, nigdy nie zobaczymy w sklepach urządzeń zasilanych benzyną, takich jak myjki ciśnieniowe.

To okładka!

Z tego artykułu dowiesz się, ile watów zużywa myjka ciśnieniowa? Powyżej wymieniliśmy wszystkie fakty związane z myjką ciśnieniową, czytając je uważnie, wszyscy zrozumiecie swoją odpowiedź za jednym razem. Dziękuję, przyjaciele, że na koniec byliście z nami!

Kliknij te linki, aby przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć, jak korzystać z myjki ciśnieniowej Greenworks i jak korzystać z myjki ciśnieniowej Honda.