Ile kosztuje suknia ślubna Vera Wang?

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje suknia ślubna Vera Wang, przygotuj od 3000 do 7000 USD, w zależności od tego, jaki element z konkretnej kolekcji ślubnej Vera Wang chcesz. Porównamy również ceny tego upragnionego projektanta sukni ślubnej z najtańszymi sukniami ślubnymi.

A mówiąc o cenach sukienek od projektantów, możesz zainteresować się również innymi znanymi projektantami. Ponownie przejrzyj nasz blog, aby dowiedzieć się, jakich kosztów się spodziewać, na przykład ile kosztują suknie ślubne Monique Lhuillier.

Ile kosztuje suknia ślubna Vera Wang?

Ile kosztuje suknia ślubna Vera Wang: czy to droga?

Według ich oficjalnej strony internetowej suknia ślubna Vera Wang może kosztować od 2900 do 6900 dolarów. Istnieje Vera Wang Collection i Luxe Collection, gdzie pierwsza cena wywoławcza kolekcji ślubnej zaczyna się od 2900 USD, a druga od 6900 USD.

Kolekcja Luxe ma wyższy punkt wyjścia, ale te sukienki są również bardziej konfigurowalne. Ale niezależnie od tego, Vera Wang zazwyczaj dwa razy w roku wprowadza nowe projekty w obu kolekcjach.

Najdroższa suknia ślubna Vera Wang

Najdroższa suknia ślubna Vera Wang ma koszt początkowy 6900 USD. To kolekcja Luxe, która jest droższa niż sukienki z kolekcji Vera Wang.

Aby porównać obie kolekcje, sukienki Vera Wang Collection zaczynają się od 2900 USD. Możesz także przeglądać suknie ślubne Vera Wang na ich oficjalnej stronie internetowej lub skorzystać z ich lokalizatora sklepów i zarezerwować jeden w pobliżu, aby odwiedzić i zobaczyć suknie z pierwszej ręki.

Suknie ślubne Vera Wang Bride są dostępne we wszystkich sklepach Nicole Milano i Pronovias. Możesz jednak również zadzwonić do najbliższego sklepu, aby sprawdzić, czy wybrana suknia ślubna Vera Wang jest dostępna.

Najbardziej przystępna cenowo suknia ślubna Vera Wang

Najtańsza suknia ślubna Vera Wang pochodzi z sukien ślubnych Vera Wang Bride. Ceny tych sukienek zaczynają się od 1900 USD, co jest bardziej osiągalne finansowo przez większość narzeczonych niż inne kolekcje sukni.

Według Very Wang, możesz zadzwonić do ich oficjalnych dystrybutorów sukien ślubnych, aby poznać ceny każdej sukienki. Niestety przeglądanie ich katalogu online nie podaje cen, więc najlepiej odwiedzić najbliższy sklep.

Ponadto Vera Wang nie oferuje opcji kupowania online. Według nich zakup sukni ślubnej w sklepie jest lepszym i bardziej osobistym doświadczeniem, zwłaszcza że ich butiki mają doświadczonych stylistów, którzy Cię poprowadzą.

Czy Vera Wang jest droga?

Suknie ślubne Vera Wang mogą być drogie, ale niektóre projekty są nadal rozsądne i niedrogie. Istnieją suknie ślubne poniżej 2000 USD, co jest realistyczne, ponieważ panny młode zwykle wydają na suknię ślubną od 500 do 4000 USD.

Jeśli chodzi o opłacenie sukni ślubnej Vera Wang, zostanie ona podzielona na trzy etapy. Najpierw zapłacisz 50% całkowitej ceny w dniu, w którym zamówiłeś suknię, następnie 30% za pierwszą przymiarkę, a pozostałe 20% zapłacisz w dniu, w którym odbierzesz sukienkę Vera Wang.

Czy Vera Wang robi tylko suknie ślubne?

Vera Wang zajmuje się również modą Haute, biżuterią, okularami i perfumami. Ale dla narzeczonych i druhen, możesz odwiedzić Vera Wang Bride. Vera Wang Bride to kolekcja składająca się z 60 sukienek zaprojektowanych przez samą Verę Wang.

Ze względu na swoją różnorodność ceny i wzory tych sukien ślubnych są odpowiednie dla wszystkich panien młodych. I nawet jeśli przedział cenowy jest przystępny, Vera Wang nadal zapewnia ten sam kunszt i jakość, których można oczekiwać od każdej innej kolekcji Vera Wang.

Według Very Wang, mają zespół ekspertów, który zawsze przeprowadza dogłębną kontrolę jakości każdej sukni ślubnej dostarczanej do ich sklepów. Rozmiary dostępne dla każdej sukni Vera Wang to od 32 do 60 w Europie lub od 0 do 28 w USA.

Czy można zmienić sukienki Vera Wang?

A kiedy już zamówisz sukienkę, możesz spodziewać się dwóch sesji przymiarki. Przydziel budżet, ponieważ koszty przeróbek nie są wliczone w cenę sukni.

Ale co, jeśli chcesz spersonalizować swoją suknię ślubną Vera Wang, a nie tylko zmienić jej rozmiar? Wszystkie suknie Atelier Vera Wang Bride oraz wybrane suknie Vera Wang Bride można spersonalizować.

Możesz dostosować kształt sukni, dodać rękawy lub tren, a nawet wybrać inny kolor. Możesz także zmienić głębokość dekoltu, długość rękawa lub zdjąć rękaw, w zależności od tego, co poleca stylistka w ich sklepie.

Czy warto kupić designerską suknię ślubną?

Designerska suknia ślubna jest droższa niż średni koszt sukni ślubnej, który zwykle zaczyna się od 500 USD. Suknia stworzona przez projektanta, zwłaszcza te szyte na zamówienie dla panny młodej, takie jak suknie couture, może kosztować nawet dwa, trzy, a nawet więcej niż zwykła cena sukni ślubnych.

Więc jeśli masz ograniczony budżet weselny, być może będziesz musiał pójść na kompromis i wybrać suknię ślubną, która nie pochodzi od znanego projektanta. Alternatywnie możesz również rozważyć suknie ślubne z pokazem tułowia, gdzie nawet kultowi projektanci prezentują swoje kolekcje, jeśli naprawdę chcesz nosić sukienkę od projektanta.

Projektant może zaoferować dobrą ofertę lub zniżki na swoje sukienki. Zalecamy również wiedzieć, kiedy suknie ślubne zazwyczaj trafiają do sprzedaży.

Wniosek

czy było to pomocne? Właśnie dowiedzieliśmy się, ile kosztuje suknia ślubna Vera Wang, czyli od 2900 do 6900 dolarów, w zależności od kolekcji.

Jednak bardziej dostępne suknie ślubne Vera Wang Bride zaczynają się od 1900 USD, co jest fantastyczną ceną za suknię projektanta. Ogólnie zalecamy przejrzenie ich strony internetowej lub umówienie się na spotkanie, aby zobaczyć sukienki Vera Wang i ocenić, czy jest to wymarzona sukienka na Twój wyjątkowy dzień.