Gdzie mogę kupić odplamiacz X 14 pleśni: 6 najlepszych sklepów

Mając do czynienia z uporczywym pleśnią, prawdopodobnie zadałeś sobie pytanie: „gdzie mogę kupić odplamiacz X 14?” Przestań się stresować, ponieważ ten przewodnik pomoże ci zakończyć swoje zmartwienia.

Na początek X-14 Mildew Stain Remover to środek do usuwania pleśni i czyszczenia fug, płytek, winylu i powierzchni plastikowych w toalecie. Jednak biorąc pod uwagę jego skład chemiczny, użytkownicy muszą nosić odzież ochronną do usuwania pleśni.

Gdzie mogę kupić odplamiacz X 14 pleśni: 6 najlepszych sklepów

Ciśnienie w butelce może wzrosnąć, powodując jej przewrócenie i przepełnienie, powodując dyskomfort skóry. W związku z tym musisz również upewnić się, że butelka jest umieszczona w miejscu, do którego dzieci nie mogą dosięgnąć.

Sklepy z odplamiaczem X-14 pleśni

Aby uporać się z uporczywymi plamami pleśni, potrzebujesz czegoś równie wytrzymałego. Odplamiacz X-14 jest odpowiedni do tego zadania!

Sprawdź te sklepy, które oferują odplamiacz X-14 i przekonaj się, które miejsce jest dla Ciebie wygodniejsze.

1. Amazonka

X-14 Professional Instant Mildew Stain Remover jest sprzedawany w 32 uncjach i jako wyzwalacz bez aerozolu. Na stronie sklepu osiągnął 1015 ocen, co świadczy o jego popularności wśród właścicieli gospodarstw domowych.

Nie tylko usuwa plamy pleśni szybciej i skuteczniej niż konkurenci, ale także utrzymuje plamy z dala od pleśni przez kilka tygodni.

Ten produkt daje motywację do gruntownego czyszczenia na czas, kiedy chcesz zakasać rękawy. Pozbądź się brudu i plam ze swojej łazienki za pomocą kilku sprayów!

Jako najlepiej sprzedający się produkt znalazł się na 6617 miejscu w kategorii Industrial & Scientific, #11 w komercyjnych odplamiaczach i #142 w odplamiaczach do prania. Aby uzyskać więcej informacji na temat jego ceny i opłat za wysyłkę, przejrzyj jego stronę internetową.

2. Prawdziwa wartość

Ten produkt jest również dostępny w sklepie internetowym True Value za 4,29 USD. Sprzedawany jest w 16 uncjach, a więc w rozsądnej cenie.

Dotyczy to jednak tylko jego ceny online. Możesz napotkać inną cenę w sklepach fizycznych, a także jej dostępność.

Aby zakupy były wygodniejsze, wirtualny sklep dodał opcję, w której możesz wybrać lokalny sklep, w którym kupisz produkt. Oferują również wysyłkę, ale tylko do określonych lokalizacji.

Ten produkt świetnie działa bez szorowania! Sprawdź pięciogwiazdkowe recenzje poprzednich klientów na stronie sklepu.

3. Magazyn domowy

Jeśli obecnie walczysz z dużą ilością pleśni, nie martw się więcej! Home Depot ma 1 galonową wersję produktu.

W trosce o bezpieczeństwo swoich klientów strona dodała również Kartę Charakterystyki.

Aby jednak zobaczyć więcej szczegółów na temat produktu, takich jak jego cena i dostępność, klienci muszą zalogować się na stronie. Klienci muszą również wiedzieć, że produkt nie ma gwarancji producenta.

4. Ebay

Oferowany w najniższej cenie, Ebay sprzedaje ten sam produkt za 2,4 funta. Klienci mogą kupić produkt za 56,59 USD, ponieważ sklep odliczył 7% od jego pierwotnej ceny.

Jednak dla informacji klientów produkt sprzedawany jest w stanie nowym. Jeśli kupujący zdecyduje się zwrócić produkt, musi ponieść koszty wysyłki i zwrócić go w ciągu 30 dni.

Ponieważ przedmiot znajduje się w Hibbing, Minnesota, Stany Zjednoczone, jest wysyłany do dowolnej części Stanów Zjednoczonych z kilkoma wyjątkami. Więcej informacji na temat wykluczonych obszarów można znaleźć na jego stronie internetowej.

Po otrzymaniu rozliczonej płatności produkt zostanie wysłany w ciągu dwóch dni roboczych. Podatki mogą być również naliczane przy kasie.

5. Lowes

W 16-uncjowej butelce ze spryskiwaczem możesz uzyskać rozwiązanie do głębokiego czyszczenia, zapobiegające gromadzeniu się trudnych plam. Lowes sprzedaje produkt z kilkoma specyfikacjami wskazanymi w tabeli.

Produkt nie zawiera wybielaczy i nie działa antybakteryjnie. Nie jest również antybakteryjny, naturalny i hipoalergiczny.

W związku z tym użytkownicy muszą nosić odzież ochronną, ponieważ wykazano, że produkt powoduje podrażnienie skóry.

Witryna internetowa sklepu oferuje również funkcję, dzięki której klienci mogą porównać produkt z konkurencją. Dzięki temu klienci mogą zmniejszyć ciężar wyboru między różnymi produktami.

Aby uzyskać więcej informacji na temat jego ceny, dostępności i opcji wysyłki, odwiedź jego stronę internetową.

6. Sprzęt Ace

Za jedyne 16,63 USD Ace Hardware sprzedaje ten hardkorowy produkt czyszczący w 1 galonie. Dla wiedzy swoich klientów, regulamin zamieszczony jest poniżej opisu produktu.

Wykorzystuje również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki której kupujący niezadowoleni z produktu mogą zdecydować się na zwrot i zwrot pieniędzy. Produkt zostanie również wysłany w ciągu dwóch do trzech dni roboczych.

Więcej informacji na temat ceny produktu, dostępności i opcji wysyłki można znaleźć na stronie sklepu.

Aby skutecznie korzystać z produktu, wykonaj następujące kroki, aby usunąć plamy pleśni z winylu. Jeśli nie chcesz w pierwszej kolejności napotkać tych samych problemów z pleśnią, zapoznaj się ze wskazówkami, jak zapobiegać pleśni na zewnątrz domu.

Wniosek

Teraz, gdy masz już odpowiedź na pytanie „gdzie mogę kupić odplamiacz X 14”, możesz zajrzeć do tych sklepów. Zobacz, które wersje produktu odpowiadają Twoim potrzebom!