Gdzie kupić materac Amerisleep: Przewodnik po zakupach

Ci, którzy chcą wiedzieć, gdzie kupić materac Amerisleep, mogą sprawdzić sprzedawców w tym artykule. Chociaż Amerisleep sprzedaje głównie online, warto wiedzieć, gdzie znajdują się ich salony. Zapoznasz się także z najlepszymi modelami Amerisleep.

Czy wiesz, że Amerisleep jest również jednym z najlepszych sklepów, w których można kupić materac? Rozważ szybkie przeczytanie tego artykułu, aby móc porównać Amerisleep z innymi popularnymi sklepami.

Gdzie kupić materac Amerisleep: Przewodnik po zakupach

Czy Amerisleep można kupić w sklepach?

Najlepszym miejscem na zakup materaca Amerisleep jest oficjalna strona internetowa Amerisleep. Według Amerisleep mają również różne sklepy z materacami w całych Stanach Zjednoczonych. Nie ma jednak listy oficjalnych partnerów i sprzedawców, jeśli interesują Cię inne sklepy, w których można kupić materac Amerisleep.

Zawsze warto sprawdzić witrynę internetową dowolnej marki materacy, aby dowiedzieć się, czy rozpoznaje ona sprzedawców swoich produktów. W przeciwnym razie możesz nie otrzymać oryginalnego materaca lub Twoja gwarancja może nawet nie zostać uznana. Korzystając z Amerisleep, odwiedź ich sklep internetowy lub sprawdź sklepy Amerisleep znajdujące się najbliżej Twojej lokalizacji.

Gdzie mogę wypróbować materac Amerisleep?

W całych Stanach Zjednoczonych jest 12 sklepów Amerisleep, a ich dokładne lokalizacje można znaleźć na stronie internetowej marki. Możesz wybierać z Oregonu, Kolorado, Teksasu i Arizony, jeśli chcesz przetestować i zobaczyć materace Amerisleep osobiście. Jednak Amerisleep nie ma innych salonów i nie rozpoznaje innych sklepów meblowych, jeśli zastanawiasz się, czy możesz wypróbować różne lokalizacje.

Niemniej jednak nie martw się, jeśli nie znajdujesz się w pobliżu żadnego z 12 sklepów detalicznych Amerisleep. Ich strona internetowa jest intuicyjna i łatwa w użyciu, a na przetestowanie łóżka masz 100 nocy. Firma oferuje nawet bezpłatną wysyłkę wszystkich materacy Amerisleep.

Mówiąc o wysyłce materacy online, oto najlepsze miejsca, w których można kupić łóżko online, a jeśli potrzebujesz konkretnego modelu, sprawdziliśmy najlepsze materace online.

Ile czasu zajmuje uzyskanie materaca Amerisleep?

Amerisleep zazwyczaj wysyła swoje materace w ciągu 5 do 7 dni, ale możliwe jest również skorzystanie z wysyłki następnego dnia. Pamiętaj, że zmienne, takie jak sprzedaż i wyższe wymagania, mogą również wpływać na czas oczekiwania na otrzymanie zamówienia. Ale po wysłaniu materaca wystarczy poczekać jeszcze od 1 do 5 dni roboczych do jego dostarczenia.

Czy Amerisleep jest w pudełkach?

Materace Amerisleep są wysyłane za pośrednictwem FedEx w pudełku. Marka skompresowała ich łóżka, a FedEx zrzuci je tam, gdzie zwykle zostawiają Twoje inne paczki. Oto, co zrobić po przybyciu Twojego łóżka w pudełku z Amerisleep:

 • Przenieś pudełko do sypialni i wyjmij je
 • Połóż zwinięty materac na łóżku i otwórz plastikową osłonę
 • Pozwól materacowi Amerisleep rozwinąć się, aby zakończyć usuwanie plastiku
 • Poczekaj, aż materac skończy się rozszerzać po 24 godzinach
 • Gdzie jest produkowany materac Amerisleep?

  Materace Amerisleep są produkowane w USA i pochodzą z Kalifornii. Firma zapewnia bezpłatną wysyłkę w kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych, ale Amerisleep nie realizuje bezpośredniej wysyłki poza 48 stanów. Jeśli jesteś z innej lokalizacji, wybierzesz spedytora wraz z kosztami wysyłki.

  Jak zwrócić materac Amerisleep?

  Masz 100 nocy na zwrot materaca, ale Amerisleep wymaga co najmniej 30 dni na przetestowanie swojego produktu przed przyjęciem zwrotu. Następnie musisz podać opłatę manipulacyjną w wysokości 99 USD, a sklep dokona zwrotu pieniędzy. Możesz również anulować swoje zamówienie, o ile nie zostało wysłane.

  Jak długo trwa gwarancja na materac Amerisleep?

  Wszystkie materace Amerisleep objęte są 20-letnią gwarancją. Naprawią lub wymienią Twoje łóżko za darmo w ciągu pierwszych dziesięciu lat, a przez pozostałe dziesięć lat masz prawo do wymiany materaca z 50% zniżką. Tylko upewnij się, że kupiłeś materac Amerisleep od oryginalnego dystrybutora lub sprzedawcy.

  Jaki jest najlepszy materac Amerisleep?

  Najlepszy Amerisleep będzie różny dla każdego użytkownika, dlatego dużo lepiej byłoby znać pytania, które należy zadać przy zakupie materaca. Możesz ich użyć do stworzenia kryteriów wyboru spośród łóżek piankowych z pamięcią kształtu i materacy hybrydowych firmy Amerisleep. Oba typy są dostępne w różnych opcjach twardości, więc użyj pozycji do spania, aby znaleźć idealną twardość materaca.

  Łóżka z pianki memory Amerisleep

  Materac AS1 jest najlepszy dla osób śpiących na plecach i brzuchu, a łóżko AS5 jest idealne dla osób śpiących na boku. Jeśli potrzebujesz modelu, który będzie pasował do większości typów ciała i pozycji do spania, wypróbuj model AS3.

  Łóżka hybrydowe Amerisleep

  Model hybrydowy AS2 to materac średnio twardy, ale jeśli chcesz mieć średnie łóżko, wypróbuj hybrydę AS3. Lekkie osoby śpiące, które również potrzebują większej amortyzacji, mogą wypróbować hybrydę AS5, ponieważ jest miękka.

  Ile kosztuje materac Amerisleep?

  Materace piankowe Amerisleep kosztują od 600 do 2600 dolarów, a łóżka hybrydowe Amerisleep od 1000 do 3200 dolarów. Sklep akceptuje wszystkie główne karty kredytowe i debetowe, ale możesz też zapłacić za pomocą bezpośredniego przelewu bankowego. A dla osób z ograniczonym budżetem wypróbuj ich finansowanie 0% APR.

  Wniosek

  Czy ten artykuł odpowiedział na twoje pytania dotyczące Amerisleep? Aby podsumować, gdzie kupić materac Amerisleep, wypróbuj ich sklep internetowy lub odwiedź ich salony w Oregonie, Kolorado, Teksasie i Arizonie. Niestety marka jest niedostępna u innych sprzedawców, ale zamawianie online, jeśli nie jesteś blisko oficjalnego sklepu Amerisleep, powinno być bezproblemowe.

  Odwiedź ich oficjalną stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej.