Co to jest Turbo Wash w pralce LG? Oto wyjaśnienie!

Co to jest Turbo Wash w pralce LG? Jest to system, który jest przydatny do cyrkulacji wody i jest wyczynem w przypadku pralek ładowanych od przodu. Modele pralek z funkcją TurboWash dodają dyszę wysokociśnieniową z przodu bębna, która wchłania ubrania szybciej niż w przypadku standardowej konstrukcji. Wtedy zużywają mniej energii i mniej wody. Rzeczywiście, Turbo Wash w pralkach LG jest poparty rekordami niezawodności wśród innych ładowaczy czołowych, zgodnie ze statystykami omawiającymi ten temat. To czyni je doskonałym środkiem czyszczącym z kilkoma funkcjami, które zwalczają przerażający zapach pleśni i sprawiają, że maszyna jest nieszczęśliwa.

Opcja, a nie cykl

TurboWash na pralce LG to rzeczywiście opcja, a nie cykl. Wybierz go, dodając go do większości programów prania. Używaj go tak często, jak to możliwe, ponieważ po włączeniu nie zauważysz żadnych spadków wydajności czyszczenia. Ta technologia umożliwia wykonywanie zadań prania w krótszym czasie. Co więcej, możesz zmieścić więcej ubrań do prania, nawet w mniejszej liczbie wsadów. W ten sposób masz więcej czasu na zajmowanie się podstawowymi sprawami w życiu. Inne funkcje Turbo Wash to ultrawydajne i ultraszybkie cykle prania lub płukania oraz wanny o dużej pojemności, które oszczędzają dwadzieścia minut przy większych obciążeniach. Imponujące jest to, że daje to przeciętnemu Amerykaninowi dwie i pół godziny z powrotem w tygodniu. Co więcej, turbodoładowanie pomaga oszczędzać na wiele sposobów, ponieważ zużywa mniej energii i mniej wody.

Co to jest Turbo Wash w pralce LG? Oto wyjaśnienie!

Funkcje

Co to jest Turbo Wash w pralce LG? Jakie jeszcze są jego cechy? Podwójne dysze rozpylają na ubrania z dużą mocą przy użyciu roztworu detergentu. To, co obiecuje, to szybkie przenikanie do ubrań. Dodatkowo posiada atomizujący spray do płukania, podczas gdy dysza wysokociśnieniowa rozpyla małe cząsteczki wody przy dużych prędkościach wirowania. Dzięki temu ubrania wypłukują się skuteczniej i dużo szybciej. Rezultatem jest doskonałe czyszczenie parą. Technologia pary silnie i delikatnie wnika w tkaniny, eliminując w ten sposób zapachy, zagniecenia i zabrudzenia. Kup niezawodną myjkę z TurboWash. Jego silnik z napędem bezpośrednim wykorzystuje tylko mniej ruchomych części, dzięki czemu działa wydajnie. Motor otrzymuje wsparcie od LG z dziesięcioletnią ograniczoną gwarancją. Użyj zimnego cyklu prania i nie daje to kompromisowych rezultatów. Technologia ColdWash usprawnia ruch podczas prania, a zimna woda wnika głęboko w materiały. Zapewnione są znaczne oszczędności w zimnej wodzie, zwłaszcza w ciepłej. Przyjazna dla środowiska pralka LG Turbo Wash zapewnia efektywność energetyczną klasy A+++, która przekracza pięćdziesiąt pięć procent; to najnowsze osiągnięcie, które pomaga właścicielom domów obniżyć rachunki za prąd i amp; zmniejszyć ślad energetyczny bez utraty wydajności. Tylko szybsze działanie prania, którego możesz oczekiwać po pewnym czasie, zapewnia najwyższą wygodę prania.

Oszczędności

Rewolucyjna funkcja LG, Turbowash, pozwala zaoszczędzić trzydzieści sześć minut i ½ wsadu na cyklu prania bawełny. Rezultatem są często imponujące oszczędności energii. Stosowane cykle prania obejmują mieszanie i; łatwa w pielęgnacji, duża bawełna i amp; bawełna. Wymaga tylko czterdziestu dziewięciu do pięćdziesięciu dziewięciu minut od początku do końca. Ustaw pralkę w trybie TurboWash, który zmniejsza zużycie energii o piętnaście procent. Zużycie wody zmniejsza się nawet o czterdzieści procent. Co więcej, zapewnia podwójne korzyści, ponieważ obniża rachunki za media i zapewnia szybsze rezultaty zmywania. Dysza Jet Spray firmy LG rozpryskuje wodę z dużą siłą trwającą dwie minuty. Usuń detergent całkowicie z ubrań, zużywając mniej energii i mniej wody.

Ułatwia pranie

Turbo pranie w pralce LG umożliwia wykonanie większej liczby czynności w krótszym czasie. Łączy w sobie płukanie, opróżnianie i wiruj, aby wyeliminować czas potrzebny do usunięcia brudnej i mydlanej wody. Funkcja umywalki symuluje cykl mycia wypełniony wodą z mydłem. Następnie umyj w nim ręce i ponownie napełnij świeżą wodą. Sprawy stają się łatwiejsze dzięki inteligentnej dyszy do spłukiwania, która działa jak kran. Pomaga w myciu i płukaniu rąk, oszczędzając w ten sposób mnóstwo czasu. Jego kontrolka zapala się po aktywacji. Pranie turbo jest opcją domyślną, ale po jej zakończeniu nie można anulować wyboru cykli prania. Niezależnie od tego, czy jest to produkt o dużej wytrzymałości, standard i amp; szybkie pranie. Aby wyłączyć funkcję Turbo Wash z cykli, wybierz Cold Wash, Steam, & Opcje zmiękczania tkanin za pośrednictwem panelu sterowania. Procesy następnie wracają do oczekiwanego czasu i działania. Jednak nigdy nie można dezaktywować szybkiego cyklu prania Turbo Wash. Pobrany cykl Turbo Wash przechodzi domyślnie na cykl małego wsadu. Druga zawieszka z wybraną opcją Turbo Wash w pobranych procesach jest dostępna z innowacyjną aplikacją pralniczą typu LG. Zaznacz lub usuń zaznaczenie funkcji Turbo Wash, aby uzyskać cykle higieniczne, ręczniki i jasne biele dla pozostałych procesów. Przeczytaj dalej instrukcję, aby poznać więcej szczegółów. Należy również pamiętać, aby użyć płynu do zmiękczania tkanin, aby osiągnąć efektywne rezultaty użytkowania.

To okładka!

Teraz już wiesz, co Turbo Wash w pralce LG pomaga robić pranie lepiej i szybciej. Jego funkcje, pomoc oszczędzająca czas i cel, aby pranie było bardziej dostępne, należą do tych, które można docenić dzięki tej funkcji. A dla rekordu niezawodności, poza wyborami możesz czuć się swobodniej, korzystając z niego!