Co to jest rozkładana konsola Sierra Loveseat?

Często możesz zobaczyć tag Sierra Reclining Console Loveseat w sklepach meblowych, prawda? Może to być sklep fizyczny, a nawet Amazon, widzisz to. Karmi nas wiele słów, takich jak rozkładany fotel, konsola i fotelik. Wymyślasz to wszystko i myślisz o tym w jednym meblu.

Czym więc jest ten rozkładany fotelik w konsoli? A czym jest Sierra? Czy to marka? W tym artykule zajmiemy się wszystkimi tymi rzeczami, a nawet damy ci legalną stronę internetową, na której możesz kupić swoją konsolę do rozkładania Sierra Loveseat.

Co to jest rozkładana konsola Sierra Loveseat?

Oceńmy najpierw znaczenie słów fotel, konsola i fotelik. To da nam przegląd tego, o co chodzi w całym meblu. Te szczegóły są również potrzebne, aby wiedzieć, jak naprawić konsolę z rozkładanym fotelem.

Co to jest rozkładany fotel?

Fotel to fotel lub kanapa, która rozkłada się, gdy osoba obniża plecy i podnosi przód krzesła. Posiada odchylane oparcie. A w niektórych przypadkach podnóżek, który wysuwa się za pomocą dźwigni z boku krzesła lub który wysuwa się automatycznie, gdy oparcie jest odchylane.

Co to jest konsola?

W meblach konsola jest rodzajem stolika bocznego, który jest zwykle mocowany do ściany i wymaga jedynie nóg lub innego ozdobnego podparcia z przodu. Ponieważ był widziany tylko z przodu lub z boków, tył pozostawiono bez ozdób; blat był często wykonany z marmuru.

Konsola była kluczowym wyrazem mody na meble pokazowe w XVII-wiecznych Włoszech. Wiele okazów z tego okresu zostało wyrzeźbionych i wykorzystanych jako rzeźby i meble.

Co to jest sofa dwuosobowa?

Loveseats to kompaktowe dwuosobowe kanapy, które początkowo były budowane jako większa wersja fotela. Fotele dwuosobowe, znane również jako podwójne krzesła, są zazwyczaj łączone z większymi sofami w konfiguracjach mebli do salonu lub pokoju rodzinnego.

Jednak ich nowoczesne zastosowania obejmują miejsca siedzące w niewielkich miejscach, swobodne miejsca do odpoczynku w miejscu pracy oraz przytulne miejsca do czytania w bibliotekach lub kawiarniach.

Co to jest Sierra?

Sierra to kolekcja sof i fotelików produkowanych przez JB Home Upholstery. Zestaw Sierra Furniture składa się z rozkładanej sofy Sierra oraz rozkładanego fotela Sierra Reclining Loveseat.

Ich meble charakteryzują się bogatym wyposażeniem i wygodą. Tkanina syntetyczna ma wygląd i w dotyku skórę, a jednocześnie oddycha jak tkanina. Posiada również jedyne w swoim rodzaju przeszycia z dbałością o szczegóły.

Wreszcie, odpinane plecy ułatwiają wejście w nawet najmniejszą przestrzeń. W ich kolekcji dostępne są teraz fotele z pianki memory.

Łączycie więc te cechy, tworząc w ten sposób wasz rozkładany fotelik konsolowy. Konsola rozkładana Sierra Loveseat ma 81 cali szerokości, 40 cali głębokości i 42 cale wysokości. Ten fotelik jest dostępny w kolorze brązowym i wykonany w całości z poliestru.

Zrobili to z falistych sprężyn i mają wyściełane boki i plecy dla Twojej wygody podczas siedzenia. Posiada również kontrastowy wzór ściągacza oraz dwa porty USB lub wyjścia. Ma nośność 350 funtów na siedzenie.

Co to są sprężyny faliste? Czy są dobre?

W leżankach średniej klasy najczęstszą metodą zawieszenia są sprężyny faliste. Wygięli grube stalowe druty w ciągłą serię pionowych cewek w kształcie litery S, aby je utworzyć.

Poziome metalowe pręty ściągające podtrzymują cewki i zapobiegają przesuwaniu się i opadaniu; są one mocowane do ramy za pomocą amortyzowanych klipsów i śrub. Jeśli nie wiesz, jak dokręcić sprężyny sofy, lepiej zaopatrz się w solidną.

Ten styl konstrukcji „bez ugięcia” wymaga mniej pracy i jest tańszy w wykonaniu niż 8-kierunkowe, ręcznie wiązane zawieszenie sprężynowe, ale w ciągu ostatnich trzydziestu lat udowodnił, że zapewnia przyjemne „siedzenie” oraz wysoką trwałe i wysokiej jakości. Rozkładana konsola Sierra ma taką sprężynę.

Gdzie mogę kupić konsolę do rozkładania Sierra Loveseat?

Loveseat Sierra Reclining Console można kupić na następujących stronach internetowych:

 • Meble domowe Badcock i nie tylko

 • Badcock Meble domowe i amp; More to sieć sklepów meblowych z około 370 sklepami biznesowymi i detalicznymi w ośmiu południowo-wschodnich stanach Stanów Zjednoczonych.

  Prezesem Badcock Home Furniture jest Robert B. Burnette, który wcześniej pełnił funkcję dyrektora operacyjnego firmy.

  Możesz kupić konsolę Sierra Reclining Console Loveseat na ich stronie internetowej za 999,00 USD. Nie obejmuje to jeszcze opłaty za wysyłkę. Opłata za wysyłkę może się różnić w zależności od Twojej lokalizacji. Odwiedź ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej.

  Na ich stronie internetowej znajdują się również różne meble Sierra. Niektóre z nich to rozkładana sofa Sierra i Sierra Swivel Glider Recliner.

 • Meble do strefy domowej

 • Home Zone Furniture to rodzinny producent i sklep mebli z siedzibą w Dallas/Fort Worth. Przywracają osobisty kontakt z doświadczeniem klienta.

  Od momentu powstania w 2007 roku Home Zone rozrósł się do 17 lokalizacji w Teksasie i Oklahomie i nadal zapewnia osobistą uwagę i opiekę swoim konsumentom.

  Możesz kupić Sierra Sofa i Loveseat Set na ich stronie internetowej. Zestaw jest wart 998,00 $. Dotyczy to rozkładanej sofy Sierra i rozkładanego fotela Sierra Reclining Loveseat. Opłata za wysyłkę może się różnić w zależności od Twojej lokalizacji. Odwiedź ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej.

  Wniosek dotyczący rozkładanej konsoli Sierra Loveseat

  Mamy nadzieję, że pomogło to w opanowaniu podstaw Sierra Reclining Console Loveseat. Aby w pełni zrozumieć, podzieliliśmy terminy i omówiliśmy każde ze słów kluczowych. Powodzenia w podróży przy zakupie jednego!