Co robi dyfuzor suszarki do włosów? 3 wspaniałe sposoby na wykorzystanie tego!

Co robi dyfuzor suszarki do włosów? Rozprasza gorące powietrze w delikatnych i maleńkich bąbelkach rozbijających się i zlewających się z włosami. Proces powoduje równomierne rozprowadzanie ciepła przez każde pasmo włosów, dzięki czemu wysycha znacznie szybciej bez uszkodzeń i łamliwości. Ustaw dyfuzor w małym ogniu, aby uniknąć puszenia się loków i szybszego wysychania. Użyj dyfuzora, aby uzyskać wspaniałe loki i uniknąć dalszych uszkodzeń. Wykonaj kilka prostych kroków, takich jak wzięcie prysznica i nawilżenie włosów, aż w końcu użyj dyfuzora w bańce wokół włosów.

Różne projekty dyfuzorów

Istnieje wiele projektów dyfuzorów do wyboru, które służą ich wyjątkowym celom, takich jak dyfuzor z rękawicą, płaskowentylowany i & dyfuzor na palec. Każdy z nich unosi włosy, dodaje im objętości i objętości. Ustaw dyfuzor suszarki na niską temperaturę i prędkość. W przeciwnym razie nie zadziała i spowoduje jedynie dalsze przegrzewanie się suszarki.

Co robi dyfuzor suszarki do włosów? 3 wspaniałe sposoby na wykorzystanie tego!

Zastosowanie dyfuzora do suszarki do włosów

Wysusz kręcone włosy za pomocą dyfuzora do suszarki do włosów, ponieważ jeśli użyjesz konwencjonalnej suszarki, przyniesie ona tylko wysokie i bezpośrednie ciepło. Prezentowane nasadki umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza przez loki niż na nich. Podobny efekt uzyskuje się susząc ją na powietrzu bez ryzyka naruszenia wiązań chemicznych. Prezentowane pręciki oddzielają pasma włosów, nadając im większą objętość i uniesienie. Procedurę suszenia włosów wydłuża się dzięki zastosowaniu nasadki z dyfuzorem. Ale wtedy będziesz mieć pewność, że loki i włosy będą zabezpieczone przed bezpośrednim ciepłem za pomocą dyfuzora.

Sposoby używania dyfuzora do suszarki do włosów

Poniżej znajdują się trzy sposoby użycia dyfuzora suszarki do włosów. Co więc robi dyfuzor suszarki do włosów?

#1. Stylizacja włosów

Po umyciu wysusz włosy, obracając je do góry i do dołu. Delikatnie potrząśnij głową w przód iw tył. Loki i amp; fale ukształtują się naturalnie. Wyciśnij, a następnie nałóż z niego dodatkową wodę. Ale nigdy nie pocieraj go ręcznikiem. Zamiast tego zacznij czesać włosy grzebieniem z szerokimi zębami. Druga procedura jest taka sama jak w przypadku suszenia włosów dyfuzorem. Przypnij włosy u nasady i wysusz je pod kątem, który zwiększy objętość włosów. Pomocne może być przeczytanie, jak kręcić włosy za pomocą szczotki do suszarki.

#2. Wzmocnienie włosów

Użyj dyfuzora do włosów, aby wyprostować włosy, ale zacznij od mokrych włosów. Skorzystaj z volumizera, aby Twoje włosy nabrały objętości w procesie dyfuzji. Użyj środka chroniącego przed ciepłem, aby jeszcze bardziej zmniejszyć uszkodzenia włosów spowodowane użyciem suszarki do włosów. Używaj musu, gdy chcesz uzyskać kręcony wygląd. Podnieś cebulki włosów i zgnij je do góry w dyfuzorze suszarki do włosów.

Kontynuuj proces, aż włosy będą całkowicie suche. Podekscytuj się osiągnięciem kręconego lub falującego wyglądu. Użyj produktu do utrwalania, który utrzyma fryzurę w nienaruszonym stanie.

#3. Suszenie włosów

Umyj włosy szamponem i; odżywka. Jeśli chcesz, użyj olejku do mycia włosów. Osusz ręcznikiem po delikatnym wklepaniu. Ściśnij go później. Nie wykręcaj ani nie skręcaj włosów ręcznikiem, ponieważ daje tylko zniszczone i kręcone włosy. W przypadku włosów falowanych unikaj tego kroku, ponieważ nie nadaje się do fryzury. Zamiast tego użyj odżywki bez spłukiwania, która nawilża włosy. Dodatkowo pomaga w całym procesie dyfuzji. Użyj balsamu do stylizacji, ponieważ również działa. Jeszcze lepiej, użyj pianki lub pianki, która daje podobne rezultaty.

Przymocuj dyfuzor do suszarki. Ustaw go na średnim lub niskim ustawieniu ciepła.

Wysusz włosy po przechyleniu głowy z jednej strony na drugą. Suszenie jest kontynuowane do korzeni, wykonując ruch okrężny. Ząbki dyfuzora poprawiają skręcenie i objętość włosów. Nigdy nie dotykaj włosów rękami w procesie suszenia, aby zachować naturalną stylizację.

Kontynuuj robienie tego okrężnym ruchem, dotykając najbardziej czubków włosów. Aby uzyskać naturalnie kręcone włosy, zatrzymaj się u ich najgłębszych korzeni. Zdecyduj, który z nich będzie bardziej odpowiedni dla Twoich włosów. Po wysuszeniu włosów używaj produktów do włosów lub lakieru do włosów, aby zachować kształt loków przez cały dzień. Zrób to, aby zmniejszyć uszkodzenia włosów spowodowane wysoką temperaturą suszarki. Aby lepiej to zrozumieć, proponuję przeczytać o tym, jak korzystać z dyfuzora suszarki do włosów.

Najlepiej sprzedające się dyfuzory do suszarek do włosów

Poniżej znajdują się niektóre z najlepiej sprzedających się dyfuzorów do suszarek do włosów, jakie można znaleźć na rynku.

#1. Alyon

Ten dyfuzor światła ma 2 poziomy ustawienia ciepła, które pozostają chłodne na głowie, zwłaszcza jeśli masz te długie loki. Posiada również dyszę koncentratora, aby uniknąć gorących punktów w pobliżu nawiewanego powietrza.

#2. Parlux postęp i alyon

Ten typ dyfuzora do włosów jest odpowiedni dla profesjonalistów w salonie, ponieważ wyposażony jest w zaawansowany silnik zużywający mniej mocy niż inne modele. Posiada trzy nasadki, tworzące fale i loki, jedną do stylizacji i rozprowadzania włosów.

#3. Mermade

Ten typ dyfuzora suszarki do włosów okazuje się być lekki i przydatny do ogólnych celów. Twórz fryzury kręcone lub objętościowe bez uszkodzeń zamków. Posiada włącznik i wyłącznik, który nie zajmuje więcej miejsca. Dobrym pomysłem może być również zapoznanie się z najlepszym przewodnikiem po przeglądach pędzli do suszarek do włosów.

To okładka!

Teraz dowiesz się, co robi dyfuzor suszarki do włosów, w tym różne projekty, które można znaleźć na rynku. Ponadto istnieje kilka marek, na które możesz zdecydować, gdy zdecydujesz się kupić jeden dla siebie. Wspomniano również o trzech sposobach używania dyfuzorów do suszarek do włosów do prostowania włosów, suszenia włosów i stylizacji włosów. Dzięki, że wpadłeś!