Biznes szkodników 101: Kto jest właścicielem zwalczania szkodników Orkin?

Czy wiesz, kto jest właścicielem Orkin Pest Control? Cóż, są własnością Rollins Inc.

Orkin Pest Control jest powszechnie znaną firmą zajmującą się zwalczaniem szkodników w 47 różnych stanach. Stały się podstawową nazwą w każdym gospodarstwie domowym, gdy tematem jest zwalczanie szkodników.

Biznes szkodników 101: Kto jest właścicielem zwalczania szkodników Orkin?

Chcesz wiedzieć więcej o Orkin Pest Control? Następnie kontynuuj czytanie tego artykułu, ponieważ dostarczymy Ci wielu przydatnych informacji.

Kim jest Orkin do zwalczania szkodników?

Orkin Pest Control to firma specjalizująca się w ochronie Twojego domu przed pospolitymi szkodnikami. Założona w 1901 roku firma Orkin ma ponad 120-letnie doświadczenie na rynku i stała się zaufaną firmą zajmującą się zwalczaniem szkodników.

Przetrwanie przez ponad wiek jest naprawdę kamieniem milowym! To pokazuje, że Orkin to nazwa, na której można polegać, jeśli chodzi o potrzeby zwalczania szkodników.

Będąc dużą firmą i marką, która jest dobrze znana, jak Orkin, możesz mieć pewność, że zrobią to, co jest potrzebne, aby Twój dom był wolny od szkodników. Dzięki ich oddziałom dostępnym w 47 z 50 stanów możesz liczyć na ich potrzeby w zakresie zwalczania szkodników.

Ile kosztują usługi Orkin?

Być może zastanawiasz się, ile kosztuje Orkin Pest Control i możesz się bać, że wyjdzie z Twojego budżetu. Nie musisz się martwić, ponieważ ogólna usługa zwalczania szkodników firmy Orkin kosztuje 575 USD za 2000 stóp kwadratowych powierzchni domu.

Jednak rzeczywisty koszt usługi będzie zależał od wybranego planu. Aby to wiedzieć, po prostu wejdź na ich stronę internetową, a podczas tworzenia planu przedstawią oszacowanie kosztów, abyś mógł wiedzieć, czy program pasuje do Twojego budżetu, czy nie.

Oto, która firma zajmująca się zwalczaniem szkodników jest najlepsza, w celach informacyjnych, na wypadek, gdybyś nie wiedział, z którą firmą powinieneś się skontaktować.

Usługi oferowane przez Orkin

Orkin oferuje ukierunkowane zwalczanie szkodników do zabijania i eliminowania powszechnych szkodników domowych w oparciu o inwazję w twoim domu. Wspaniałe w tych usługach jest to, że usuwają problem szkodników od samego początku.

Inną oferowaną przez nich usługą jest zapobiegawcze zwalczanie szkodników, w ramach której chronią Twój dom przed szkodnikami, które mogą lub nie mogą żyć w Twoim domu. Obie usługi różnią się tym, jak pracochłonny jest proces, co składa się na sumę usługi, którą możesz zapłacić.

Orkin ma również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli ich usługa okaże się nieskuteczna. Nie wspominając o tym, że mają bezpłatne ponowne wizyty pomiędzy właściwym leczeniem, aby mogli sprawdzić, czy leczenie zakończyło się sukcesem, czy nie.

Kto jest właścicielem Orkina?

Orkin jest spółką zależną Rollins Inc.

Rollins Inc. to firma, która posiada różne franczyzy zależne na całym świecie. Zajmują się wieloma wiodącymi firmami zajmującymi się zwalczaniem szkodników w kraju i za granicą.

W 1964 roku Rollins kupił Orkin za 62 miliony dolarów i rozpoczął swoją pierwszą franczyzę w 1995 roku. Z tego powodu Orkin rozrósł się i rozprzestrzenił w różnych stanach, a później na całym świecie.

3 sposoby Orkin rozwiązuje inwazję termitów

Oto trzy usługi związane z termitami, które oferuje Orkin.

1. Orkfoam i sucha pianka

Orkinfoam to opatentowany materiał stosowany do wypełniania wszelkich pustych przestrzeni wokół przewodów grzewczych, rur wodociągowych, pod podłogami, ścianami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz na wielu różnych powierzchniach.

Ponieważ ta ochrona termitowa jest wykonana z pianki, może dotrzeć do ważnych miejsc wewnątrz pęknięć lub pustek ze względu na swoją zdolność rozszerzania się. Orkinfoam ma również niską zawartość wilgoci, dzięki czemu jest nieszkodliwy dla Twojego domu i zapewnia ochronę przed jakąkolwiek formą szkodników.

2. Przynęta Sentricon i śledzenie

Zabieg ten zaburzy cykl linienia termitów i ograniczy ich rozwój. Zabieg ten zatrzymuje proces wzrostu termitów, zapewniając, że nie będą się rozmnażać i dalej uszkadzać twojego domu.

Zabieg ten jest dość skuteczny ze względu na fakt, że rozwój termitów jest tym, co zakłócają chemikalia. Utrudnia termitowi wzrost i rozmnażanie.

W tym celu technik Orkin Pest Control udałby się do twojego domu i sprawdził, jak przebiega leczenie i sprawdził efekty na termitach.

3. Płyn Termidor

Zabieg ten działa w celu ochrony domu przed termitami i ma profilaktyczną konserwację domu. Płyn termidorowy to chemiczny środek do zwalczania szkodników umieszczany na podstawie Twojej nieruchomości, tworzący barierę ochronną wokół domu lub miejsca komercyjnego, która jest stosunkowo nieszkodliwa do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Orkin stosuje to rozwiązanie, dostarczając dokładną ilość do podstawy Twojego domu za pomocą gadżetu zwanego przepływomierzem aplikacji.

Wniosek

Po przeczytaniu artykułu dowiedziałeś się, kto jest właścicielem Orkin Pest Control, oferowanych usług i szacowanej opłaty za usługi. Mamy nadzieję, że będziemy w stanie udzielić Ci informacji, których szukasz.